Skocz do zawartości

Dekoder HD5500s


Cyfek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A czy są może tutaj logotypy? Czy też nie ma?

Bo kiedyś na stronie CP wyłapałem takie coś https://zapodaj.net/742b49baa3497.jpg.html  i myślałem, że tu będą. Ale chyba nie wypaliło. Chyba, że później to będzie.

Edytowane przez Barti
Poprawiono błędnie zamieszczony w poście link do obrazka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dziwne. Miałam kontakt ze znajomym, to mówił że takie bajery tu występują. To teraz nie wiem, jak jest faktycznie.

Czy pan @support458 mógłby nas poinformować,jaki jest stan faktyczny? Może trzeba jakieś kroki, jak w evoboxie wykonać,aby logotypy się załadowały.

Edytowane przez kunda124
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie kogoś poniosła fantazja i ktoś się zagalopował. A żadne logotypy nie były planowane. I koniec.

 

Szkoda, że pan @support nie może chociaż potwierdzić, że nie ma logotypów (najbardziej zaufane źródło), a nie trzeba wypytywać na prawo i lewo. Jeden swoje i drugi swoje.

Tam pies trącał czy w ogóle będą, ale jakieś info by pan mógł dać.

Edytowane przez kunda124
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znając życie, jeżeli zostaną one wprowadzone to dla wszystkich dekoderów bez wyjątku. Zresztą, po co oczekiwać cudów, jeżeli soft jest tylko w części dekoderów? Tak przy okazji, jest jeszcze ta grafika, o której wspominacie, gdzieś dostępna? Chciałbym zobaczyć, jak ona wygląda.

Edytowane przez Barti
Brak znaków interpunkcyjnych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o nagrywanie w tym modelu.

Działało mi z dyskiem DTU 320 bez zarzutu, aż tu nagle albo dekoder nie widzi nagrań, albo nie nagrywa czegoś zaplanowanego. Czy to może być wina dekodera, czy uszkodzenie dysku?

Dysk działał wcześniej też w modelu 3000 i dość długo właśnie w H5500s. Sformatowałam nawet ten dysk, ale to nie pomogło.

Czy dekoder kwalifikuje się do wymiany w takiej sytuacji, czy muszę coś jeszcze sprawdzać i kombinować?

Dodam, że dekoder miał też problem z HDMI ostatnio (nie było obrazu), jednak po wyłączeniu i włączeniu obraz wrócił. Oprogramowanie jeszcze w starej wersji.

Edytowane przez Offka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o nagrywanie w tym modelu.

Działało mi z dyskiem DTU 320 bez zarzutu, aż tu nagle albo dekoder nie widzi nagrań, albo nie nagrywa czegoś zaplanowanego. Czy to może być wina dekodera, czy uszkodzenie dysku?

Dysk działał wcześniej też w modelu 3000 i dość długo właśnie w H5500s. Sformatowałam nawet ten dysk, ale to nie pomogło.

Czy dekoder kwalifikuje się do wymiany w takiej sytuacji, czy muszę coś jeszcze sprawdzać i kombinować?

Dodam, że dekoder miał też problem z HDMI ostatnio (nie było obrazu), jednak po wyłączeniu i włączeniu obraz wrócił. Oprogramowanie jeszcze w starej wersji.

Zacznij od przewodu USB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również posiadam najnowsze oprogramowanie w HD 5500s :)

 

Dziwi mnie wyskalowanie miernika sygnału - na kanale BBC Brit lubi przeskakiwać z siła 80% / jakość 50% nagle na siła 80% / jakość 66% - aż 16% różnicy według wyskalowania?

Zacząłem się generalnie zastanawiać nad stanem sygnału z satelity, ale na wyjściu Unicable tego samego konwertera (Inverto Unicable + 2 legacy z zestawu CP) dekoder Evobox PVR pokazuje już siła 100% / jakość 70% / SNR 12,3 dB i BER 1.0E-09, a to niby jest dobry parametr jak na antenę 70 cm.

Edytowane przez Szymon9904
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...