Skocz do zawartości

The Walking Dead


fan tv
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie też ten nowy odcinek "Walkin' Dudi" rozczarował - wiele rzeczy nie trzymało się kupy. 

Z jednej strony wyglądało to tak, jakby z całej armii Negana zostały tylko jakieś resztki niezdolne do jakiejkolwiek obrony a on sam nadal żył w przekonaniu że jest niepokonany. Z drugiej strony jeśli tak było to dlaczego nie zakończyli tego już od razu mając gościa na praktycznie na muszce?

Może w dalszej części sezonu się coś wyjaśni dlaczego stało się tak a nie inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dwóch nowych odcinkach chciałoby się by banda Ricka dostała w końcu po " pupie".

Liczę , że scenarzyści zadbali by parę irytująch postaci zostało odstrzelonych.

Lesbijka ,może czarnoskóry , który zamienił kij na spluwę...Ech.banda Neganów wybijana jak kaczki i owładnięci amokiem najezdźcy Ricka.Normalny zachowujący jakieś ludzkie uczucia Jesus..ukarany za to mało co nie odestrzeleniem łba.

W dodatku do granic ubsurdu przerysowany Król, pseudo śmieszne teksty, i jego tępe rycerzyki.Co oni i reszta zgrai znudzonych aktorów jeszcze robią w tym żenującym spektaklu?

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś lubiłem Tarę, ale teraz też mnie strasznie irytuje. Co się porobiło z tym serialem w 8 sezonie? Nie czuć w ogóle klimatu, stał się mocno nudny i chaotyczny. Ten wczorajszy odcinek wcale nie lepszy od pierwszego. Jedynie powrót Moralesa mnie zaciekawił.

Najlepszą sceną pierwszego odcinka nowej serii, była smuga kondensacyjna samolotu na niebie. :lol2:

 

Kiedyś to nawet chyba samolot przelatywał jak była scena na wysypisku śmieci. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No wreszcie! Powrócił stary, dobry klimat TWD w dzisiejszym odcinku. Powrócił Negan i znowu był rewelacyjny, do tego pokazał się też z innej strony. Reszta też ciekawa i ten wątek jeszcze lęcącego helikoptera... Od razu chciałoby się obejrzeć następny odcinek.

 

A wy jakie macie odczucia po 104 odcinku?

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy odcinek...Poznaliśmy Negana-powody którymi się kieruje chroniąc ludzi.Pokrętny i okrutny sposób postępowania by na końcu osiągnąć cel, gdzie liczy się dobro wspólnoty a nie jednostki to znak tamtych czasów.

"Jestem Neganem"W ciekawy sposób został poprowadzony wątek, dowiedzieliśmy się jakie na jakich fundamentach stoi " współpraca" robotników i ich rodzin a ochraniających Zbawców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beznadziejny odcinek. Mam wrażenie, że straciłem bezpowrotnie godzinę czasu.Zero emocji, sztuczne dialogi i ta drętwa gra aktorów.Proponuję ,żeby w kolejnym odcinku śmieciarze zjedli Ryka , przynajmniej zrobi się ciekawie.Ostatnio każdy wątek zmierza w głupią stronę a postaci nie grzeszą inteligencją.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tam prawa fizyki, miało być efektownie a wyszło...przejmująco śmiesznie. :grin: Carl kiedyś szukał wrażeń z laskami po lesie, a teraz chyba mu w głowie mocniejsze wrażenia. Nie wiem co z tego wyjdzie, ale może być zabawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwila, było kilka wątków z różnymi jeleniami, o którą scenę konkretnie ci chodzi?

 

Tę w której Ryyk (chyba, nie jestem już pewien) uganiał się za nim i chciał go upolować, jeszcze zrobili zbliżenie na niego (jelonka, nie ryyka :D), które ukazało żałosny poziom CGI i wklejone z d... w kadr zwierzę gdzie nawet światło nie pasowało do kadru, akcja w tamtym sezonie lub 2 sezony temu jakoś :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

Odcinek tym razem poświęcony Jugijnowi.Postać ta wywołuje skrajne uczucia raz się go nie znosi , wręcz nienawidzi , innym razem wzbudza pewien rodzaj szacunku. Trudno gościa rozgryźć- jaki ma swój plan i udział w tym wszystkim .   Ostania scena z zaskoczonym Rickiem dobrze rokuje nadzieję na ciekawy rozwój sytuacji w następnym odcinku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jego plan to znaleźć sobie pana i być jego osobistą ... napisałbym czym ale mod się może przyczepić, w zamian za chronienie pupencji.  

Najpierw był Abraham (który jednak za lekko mu przyp...ierdzielił), potem Ryyk bo mógł sobie u niego szlochać w kącie, teraz jest "AJEM NIGAN!" bo nowy pan powiedział że jest mądry, więc mamy Love Forever. 

 

Odcinek super, naprawdę, śmiechłem gromko na widok tego samolociku który zrobił pyrpyrpyr przez kilka sekund i został pięknie rozstrzelany, logicznym było oczywiście ulotnienie się przez Dwighta zamiast zrzucić Judżina z dachu i mieć problem z głowy, no ale o czym byłyby kolejne odcinki. 

Natomiast mistrzu taktyki Ryyyk to jest jednak gościu, w slipkach ze związanymi rękami rozwalił 3 gości i 1 sztywnego, nawet pistolet nic tu nie pomógł, tym kijaszkiem wymachiwał lepiej niż Donatello po treningu u producenta koziego mleka, nie ma co, jego zaje...fajność aż wylewa się z ekranu. 

Edytowane przez Garrus27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odcinek tym razem poświęcony Jugijnowi.Postać ta wywołuje skrajne uczucia raz się go nie znosi , wręcz nienawidzi , innym razem wzbudza pewien rodzaj szacunku. Trudno gościa rozgryźć- jaki ma swój plan i udział w tym wszystkim .   Ostania scena z zaskoczonym Rickiem dobrze rokuje nadzieję na ciekawy rozwój sytuacji w następnym odcinku.

Rzeczywiście, ostatnia scena niby zapowiada ciekawy następny odcinek, ale tak samo miało być wcześniej gdy Rick zobaczył helikopter, chociaż mimo to coś powinno się zadziać za tydzień bo to ostatni odcinek w tym roku. Ale poza tym ten wczorajszy odcinek wg mnie znowu niezaciekawy, momentami mnie nawet nudził, chwilami było tylko lepiej. Tak ciekawie rozpoczął się 7 sezon i było w tamtym sezonie sporo fajnych odcinków,a teraz tylko odcinek nr 5 był bardzo fajny, reszta wiadomo, nie wiem co twórcy wyprawiają, serial stracił swój klimat przez większość scen. Za bardzo rozciągają pojedyńcze kwestie i za bardzo rozdzielają w czasie poszczególne historie na odcinki, po których następuje pauza na inne historie. Niech Negan weźmie się w garść, zniszczy Aleksandrię doszczętnie i może zacznie się dziać ciekawiej.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co twórcy wyprawiają, serial stracił swój klimat przez większość scen. Za bardzo rozciągają pojedyńcze kwestie i za bardzo rozdzielają w czasie poszczególne historie na odcinki, po których następuje pauza na inne historie. 

 

Serial stracił swój klimat bo jest robiony dla stereotypowego tępego amerykanina, już przy okazji akcji z Gubernatorem była wielka głupota w postaci użycia czołgu, co prawda można było to tłumaczyć jego szaleństwem i klapkami na oczach w kontekście zemsty, ale [beep]a, od wybuchu epidemii minęło około 4 lata, a oni popylają sobie ciężarówkami i robią rajdy samochodowe na inne osady, zaś twórcy mają gdzieś że taka sytuacja byłaby po prostu niemożliwa, gdyż paliwo traci swoje właściwości po około 2 latach i to sterylnie przechowywane, więc Ryyyk i Negan mają chyba za swoimi osadami działające rafinerie naftowe. 

 

Druga sprawa że cały poprzedni sezon jęczeli i stękali bo nie mieli broni i amunicji, po czym na samym początku tego sezonu Ryku & ekipa wywalają kilka tysięcy naboi w okna "bo tak", nawet im nikt nie odpowiedział ogniem ale oni sobie postrzelali i pobili okna, chyba żeby Neganom zimno było w nocy, idiotyzm tej całej akcji wyskoczył poza skalę, mistrzowska taktyka "wywalmy tysiące amunicji w okna, bo przecież nawet jeśli pokonamy Neganów, to już na pewno nikt w przyszłości nam nie zagrozi", no ale pewnie wtedy magicznie znowu się pojawi ammo z nieba. Tak jak w tym odcinku gdzie mam rozumieć pan i władca naszego naczelnego tołdiego odcinka kazał, więc Judżin w godzinę zrobił mu kolejne tysiące naboi, chyba z tyłka :) 

 

Trzecia sprawa to praktycznie zero zwierząt, tak wiem był tygrysek, ale serio zero piesków czy kotków, zero watach dzikich zwierząt? Nie stać ich na CGI żeby robić z nich trupy to można było wytłumaczyć że wirus na nich nie działa, a tak świat jest pusty jak cały ten serial. 

 

To tylko trzy największe zarzuty dla serialu, ja rozumiem że to fikcja która nie wydarzy się w naszym świecie, ale chyba w takich serialach chodzi o odtworzenie warunków naszego świata dodając czynnik horroru, bo równie dobrze Rosita mogła strzelić z magicznej różdżki (co chyba zrobiła w sumie), a Daryleu rozwalić ścianę fireballem... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absurdy w kolejnych odcinkach naprawdę są nie do zniesienia... Największy to ten, że Zbawcom udało się wydostać, a gdzie byli wtedy Rick i spółka? Hmm... na spacerze, ogarniali swoje sprawy, prowadzili durne rozmowy itp. Czy scenarzyści są aż takimi idiotami? Dlaczego robią ze swoich postaci [beep]i pierwszego sortu? Rick? Kolejny raz chce zaufać grupie, która go zdradziła, zaufać ludziom którzy liczą się tylko ze sobą. Ktoś może mi powiedzieć po co? Mają zamkniętych wrogów w oblężeniu i pozostaje tylko czekać i pilnować całymi siłami żeby się nie wydostali. Walka z Neganem to też jakaś kompletna porażka :) wypada przez okno, ma rewolwer, a Negan swój kij i zamiast poczekać aż wróg się pokaże i do niego strzelić, nasz bohater... ucieka jak mała dziewczynka :D

Po tylu latach dalej mają paliwo do samochodów :) Elektrownie atomowe nie uległy awariom jak np. w "The last man on Earth".

 

Z dobrego, mocnego serialu przypisanego do gatunku horror/thriller ten serial zmierza w kierunku jakiegoś dramatu psychologicznego z dodatkiem tandetnego kina akcji.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak to gdzie, Ryyku siedział goły w śmietniczku bo rywalizuje z Dźizusem o miano serialowego Mojżesza, reszta planowała planowała aż wszystko trafił szlag, wiadomo, nie było Ryszarda z pomysłami, ale jaka dramaturgia, nie? :D 

 

W tym serialu ammo spada z nieba, a Ty piszesz o awariach elektrowni atomowych, no proszę Cię, wszem i wobec wiadomo że USmany mają elektrownie które same będą perfekcyjnie działać, a te tysiące ludzi które w nich siedzą i pilnują, to tak tylko na "wszelki wypadek który nie ma prawa się zdarzyć" :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia jeszcze jedna rzecz ;) Jakbym był w tej sytuacji w jakiej się znaleźli Ci bohaterowie po uwięzieniu Zbawców to bym stwierdził, że czas się pakować i wy....ć stamtąd jak najdalej. Drogi już nie były zablokowane więc po co dalej siedzieć w tym bagnie? Po co ryzykować, że coś pójdzie nie tak albo ktoś z pozostawionych przy życiu którejś nocy nam poderżnie gardło? Mnie by interesowało uwolnienie się od oprawców, a nie jakieś "The world is ours!" co mnie dosyć mocno rozśmieszyło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To by było zbyt logiczne, po całej akcji były 2 wyjścia, albo ich dobić i wybić co do jednego, albo właśnie wyjechać, ale lepsza była opcja 3 nie zrobić nic, sezon musi się turlać dalej :)

Od 8 sezonów zastanawiam się czemu oni nie jadą w stronę wybrzeża tylko się turlają i narażają, chociaż wróć, przecież trupy w tym serialu to tylko statyści, wyskakują jak ninja kiedy ma ktoś zginąć, w innym wypadku gdzieś tam łażą i nikogo dziabnąć nie potrafią.

W USA nie mają w sumie żadnych idealnych budowli na taką sytuację, u nich więzienia mają siatkę (co nawet widzieliśmy w serialu), u nas otoczone są zazwyczaj betonowym murem, no i w USA nie ma tego co ma Europa, zamków, w tym tzw. orlich gniazd, w których można prowadzić normalne życie i kilka lat nie otwierając bram, więc logicznym ich wyborem powinno być wybrzeże i zajęcie jakiegoś kontenerowca, na którym mogliby żyć latami, pływając po świecie i schodząc na ląd w razie potrzeby (w późniejszej fazie nawet takiej potrzeby by nie było), no ale w tym przypadku nie byłoby 8-xx sezonów :D Chociaż w sumie tak myślę to byłoby to ciekawsze niż to co nam serwują :D

 

Edit: Po obejrzeniu dzisiejszego odcinka... Oho, szykuje się akcja "Śmietniczek Glenna ver. zenit głupoty", albo zatrudniają tam kompletnego idiotę który uśmiercił najważniejszą postać w serialu względem komiksu, albo okaże się mamy kolejnego Jezusa w serialu którego wirus się nie ima :D

 

 

Oczywiście obstawiam opcję z Jezusem, przecież aż takiej kopary nie mogliby zaserwować, nie ten serial

 

Edytowane przez Garrus27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie mogą te same osoby pracować przy tym serialu w tym sezonie :mrgreen: bo jakość odcinków jest raczej słaba. Za dużo jest nieścisłości i bezsensownej gadaniny.

 

I jeszcze uśmiercają Carla, no bez żartów.

Jako jedyny coś znaczy w walce z Neganem prócz Ricka, we wczorajszym odcinku była fajna jego gadka z Neganem, to jeden z niewielu plusów wczorajszego odcinka, ale potem ta jego ucieczka fatalnie pokazana i nieścisła, to co zrobił Ezekiel też bez sensu.

 

Niech natrafią na tą grupę co lata helikopterem, dadzą Carlowi zastrzyk i on ma żyć bo jeszcze bardziej spadnie jakoś tego serialu.

 

I jeszcze wczoraj prawie nie było zombie a tyle hałasu przecież narobili, ten odcinek to nawet przed 20:00 mogliby puścić.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak Zwiadowcy uciekli z oblężenia. Przegrywali, po wtargnięciu umarlaków wydawało się ,ze to już koniec. Nagle, bęc.. Negany górą i jeszcze silniejsi.  Kompletnie to bez sensu.

Szkoda Carla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbawcy są gróźni, gdy scenariusz tego wymaga. Dla tego prawie wcale nie oglądałem 7 i ósmego sezonu. Wczoraj oglądałem tylko półfinał. Już mnie totalnie wk***ia to, że zbawcy wydostali się z Sankturium dzięki akcji tego małpiszona Dixona. Ta postać powinna już bardzo dawno zginąć. Nie wnosi absolutnie nic do historii, a tylko pogarsza sytuację grupy, i ściąga same nieszczęścia.. To już chyba Glenn byłby bardziej ogarnięty niż ten id.iota. A we wczorajszym odcinku dowiedziałem się, że uwolnienie Zbawców od hordy zombie to zasługa Eugena. Twórcy robią wszystko, aby Dixon nie stracił swoich fanów

Zaś wątek śmierci Carla pominę - showrunner zabił tę postać w celu zwiększenia oglądalności, tak jak rok temu zdecydował się zabić Glenna, która w tym roku dramatycznie spadła do poziomu 6-7 mln. widzów w USA.

Edytowane przez Solderowy123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...