Skocz do zawartości

Zdjęcie

The Walking Dead

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
124 odpowiedzi w tym temacie

#41 fan tv

fan tv

Sport Typer Arbiter

• Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 7749 postów
  • Od: 11 lis 2013
  • LokalizacjaOkolice Konina

Napisano 04 kwiecień 2017 - 19:31

Ten sezon najgorszy? Według mnie bardzo fajny, dużo lepszy od drugiego, piątego i szóstego. Negan i jego teksty i akcje wg mnie napędziły ten serial.

Użytkownik fan tv edytował ten post 04 kwiecień 2017 - 19:32

COLUMBO 3         Poniedziałek - Czwartek          09:45 / 22:45           SK_TVS.png    

#42 Solderowy123

Solderowy123

Przesiaduję 24/7

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1525 postów
  • Od: 03 maj 2014

Napisano 04 kwiecień 2017 - 20:22

Serial najlepsze lata ma już dawno za sobą. Oglądam go nieprzerwalnie od sześciu lat, i pomimo tego, że każdy sezon miał lepsze jak i gorsze momenty tak ogromnego spadku poziomu się nie spodziewałem. Po bardzo dobrym pierwszym odcinku, oraz trzema kolejnymi niezłymi epizodami miałem nadzieję, że w końcu serial wraca na te swoje "dawne tory" jeszcze kilka miesięcy temu "broniłem" ten serial przed krytykami, którzy szukali dziury w całym. Niestety, ale po połowie tego sezonu "stanąłem" po tej samej stronie barykady, co krytycy.

Scena, gdy np.Negan, który sam wystawia się na strzał ze snajperki, a ci "dobrzy" bohaterzy nie potrafią tego wykorzystać sama w sobie jest śmieszna. Można to wytłumaczyć przypadkowym zbiegiem okoliczności, że Eugene go osłaniał, ale z tego co pamiętam Sasha była najlepszym snajperem w grupie, a w Sanktuarium nie mogła załatwić Negana.

W 15 odcinku Rick atakuje osadę, która znajduje się przy morzu, i liczy na to, że pomogą im w walce ze zbawcami. Zmarnował tylko amunicję, pare dynamitów, a grupa nie przybyła na pomoc. Bo przecież kto by pomógł człowiekowi, który atakuje czyjś dom?

Zdrada złomiarzy była przewidywalna. Chyba tylko Rick mógł na to nie wpaść. Kilka odcinków temu bez zastanowienia, pomimo protestu np. Rosity, zostawia broń nieznajomym, nieprzemyślając swojej decyzji.

Co do jednego się zgodzę: Tylko Negan i Simon byli warci uwagi w tym sezonie.

Użytkownik Solderowy123 edytował ten post 04 kwiecień 2017 - 20:24

CP: Familijny Max HD/Sport HD/HBO HD HBO GO/Cinemax HD/Film HD/Multiroom HD/Katalog ONLINE (CP:GO)/Pakiet VOD Dekodery: Echostar HDS-400E/HD 3000 PS3 Slim 160 GB: 18 gier PSP E-1004: 9 gier
sol_der-123.png

#43 lukimann

lukimann

Aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 793 postów
  • Od: 27 mar 2014
  • LokalizacjaKraków

Napisano 10 kwiecień 2017 - 22:03

Dobrze, że Tygrys przeżył tę całą nawalankę w ostatnim odcinku. :P Do końca nie było jasne, jaką rolę odegra w serialu...

UPC 

Max Horizon PVR, Eleven, HBO, C+ Prestige, Cinemax, Fiber Power 120 mb/s

#44 fan tv

fan tv

Sport Typer Arbiter

• Przyjaciele
  • 7749 postów

Napisano 23 październik 2017 - 22:58

Oglądaliście najnowszy odcinek TWD? Jakie wrażenia?

Mnie ten odcinek mocno rozczarował. 100 odcinek to myślałem, że się postarają, że będzie jakaś poważna walka, albo jakieś silne emocje czy śmieszne teksty Negana a wyszedł odcinek dość nijaki. Może to nie był najgorszy odcinek w historii, ale bliżej mu do tych najgorszych niż do najlepszych.

Użytkownik fan tv edytował ten post 23 październik 2017 - 22:58

COLUMBO 3         Poniedziałek - Czwartek          09:45 / 22:45           SK_TVS.png    

#45 lukimann

lukimann

Aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 793 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 23 październik 2017 - 23:40

Faktycznie odcinek nijaki...Serialowi już brakuje świeżości.Gdy już spodziewałem się czegoś zaskakującego co wzbudzi moje emocje..co się pojawło? Ech..napisy końcowe.
Być może to efekt bądź co bądź dobrze prowadzonego z odcinka na odcinek serialu "Fear the walking dead".
*No i Tygrys ma się całkiem dobrze.. :-D

Użytkownik lukimann edytował ten post 23 październik 2017 - 23:41

UPC 

#46 Solderowy123

Solderowy123

Przesiaduję 24/7

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1525 postów

Napisano 24 październik 2017 - 06:28

Epizodu nie oglądałem, ale zacytuję komentarz z pewnej strony;
"Ten odcinek to kwintesencja wszystkiego co najgorsze w tym serialu: absurdalnych pomysłów, nielogicznych rozwiązań, patosu i wymuszania by zależało mi na osobach, na których mi nie zależy. Głeboko wierzyłem, że w 100 odcinku powrócą do tradycji z pierwszego sezonu Darabonta- emocjonującej logicznej rozrywki i wsiąknięcia w ten świat. Tymczasem otrzymałem jakiś plan, którego zasad nie zrozumiałem; strzelanie po oknach wielkiej fabryki; wystrzelanie n-magazynków w jednego człowieka schowanego za pojedynczym samochodem, którego nie trafiają i ten oddaje im granatem; teleportacje kulawego (czemu kulał też nie wiem) antagonisty i jakieś dziwne podchody by udawać jak strasznie emocnonujący nie będzie ten sezon.
Tak wymuszonego pierwszego odcinka nie było jeszcze w historii tego serialu"
Chyba ten sezon też sobie odpuszczę. Mały spoiler:
Spoiler

CP: Familijny Max HD/Sport HD/HBO HD HBO GO/Cinemax HD/Film HD/Multiroom HD/Katalog ONLINE (CP:GO)/Pakiet VOD Dekodery: Echostar HDS-400E/HD 3000 PS3 Slim 160 GB: 18 gier PSP E-1004: 9 gier
sol_der-123.png

#47 fan tv

fan tv

Sport Typer Arbiter

• Przyjaciele
  • 7749 postów

Napisano 24 październik 2017 - 14:34

Jeden odcinek nie świadczy o jakości sezonu, co pokazuje przykład 1 i 2 odcinka VII sezonu. Mam nadzieję, że teraz będą odwrotne proporcje porównując odcinki 1 i 2.

#48 Solderowy123

Solderowy123

Przesiaduję 24/7

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1525 postów

Napisano 25 październik 2017 - 09:49

Już wiem, że półfinał sezonu będzie równie emocjonujący, jak pierwszy odcinek sezonu 7. Rick będzie załamany, bardziej niż
Spoiler
.
sol_der-123.png

#49 vigoo

vigoo

Przesiaduję 24/7

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1540 postów
  • Od: 03 paź 2006

Napisano 25 październik 2017 - 12:14

Najlepszą sceną pierwszego odcinka nowej serii, była smuga kondensacyjna samolotu na niebie. :lol2:

Wracając do fabuły...

Mając Negana i najważniejszych ludzi z jego bandy na muszce, można było załatwić całą sprawę w sekundę a Oni zaczynają jakąś bzdurną gadkę o [beep]ołach...

Ale to przecież tylko kolejny amerykański serial dla mało myślących i wątek Negana musi się ciągnąć przez następne pięć sezonów.

#50 fan tv

fan tv

Sport Typer Arbiter

• Przyjaciele
  • 7749 postów

Napisano 25 październik 2017 - 13:27

A ktoś mi wyjaśni po co marnowali amunicje strzelając do tych okien?

#51 Tomo21

Tomo21

Przyjaciel forum SAT Kurier

• Przyjaciele
  • 5353 postów
  • Od: 27 gru 2007
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 25 październik 2017 - 15:54

Mnie też ten nowy odcinek "Walkin' Dudi" rozczarował - wiele rzeczy nie trzymało się kupy. 

Z jednej strony wyglądało to tak, jakby z całej armii Negana zostały tylko jakieś resztki niezdolne do jakiejkolwiek obrony a on sam nadal żył w przekonaniu że jest niepokonany. Z drugiej strony jeśli tak było to dlaczego nie zakończyli tego już od razu mając gościa na praktycznie na muszce?

Może w dalszej części sezonu się coś wyjaśni dlaczego stało się tak a nie inaczej.

Zambrów: nc+ Extra+, 8 x CANAL+, HBO, mediaBox+
Warszawa: DVB-T, nc+ go
Historia TV w Polsce

#52 lukimann

lukimann

Aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 793 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 31 październik 2017 - 11:18

Po dwóch nowych odcinkach chciałoby się by banda Ricka dostała w końcu po " pupie".
Liczę , że scenarzyści zadbali by parę irytująch postaci zostało odstrzelonych.
Lesbijka ,może czarnoskóry , który zamienił kij na spluwę...Ech.banda Neganów wybijana jak kaczki i owładnięci amokiem najezdźcy Ricka.Normalny zachowujący jakieś ludzkie uczucia Jesus..ukarany za to mało co nie odestrzeleniem łba.
W dodatku do granic ubsurdu przerysowany Król, pseudo śmieszne teksty, i jego tępe rycerzyki.Co oni i reszta zgrai znudzonych aktorów jeszcze robią w tym żenującym spektaklu?

Użytkownik lukimann edytował ten post 31 październik 2017 - 11:18

UPC 

#53 fan tv

fan tv

Sport Typer Arbiter

• Przyjaciele
  • 7749 postów

Napisano 31 październik 2017 - 11:33

Kiedyś lubiłem Tarę, ale teraz też mnie strasznie irytuje. Co się porobiło z tym serialem w 8 sezonie? Nie czuć w ogóle klimatu, stał się mocno nudny i chaotyczny. Ten wczorajszy odcinek wcale nie lepszy od pierwszego. Jedynie powrót Moralesa mnie zaciekawił.

Najlepszą sceną pierwszego odcinka nowej serii, była smuga kondensacyjna samolotu na niebie. :lol2:

Kiedyś to nawet chyba samolot przelatywał jak była scena na wysypisku śmieci. :D

#54 fan tv

fan tv

Sport Typer Arbiter

• Przyjaciele
  • 7749 postów

Napisano 21 listopad 2017 - 00:17

No wreszcie! Powrócił stary, dobry klimat TWD w dzisiejszym odcinku. Powrócił Negan i znowu był rewelacyjny, do tego pokazał się też z innej strony. Reszta też ciekawa i ten wątek jeszcze lęcącego helikoptera... Od razu chciałoby się obejrzeć następny odcinek.

A wy jakie macie odczucia po 104 odcinku?

Użytkownik fan tv edytował ten post 21 listopad 2017 - 00:17

#55 lukimann

lukimann

Aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 793 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 21 listopad 2017 - 11:47

Ciekawy odcinek...Poznaliśmy Negana-powody którymi się kieruje chroniąc ludzi.Pokrętny i okrutny sposób postępowania by na końcu osiągnąć cel, gdzie liczy się dobro wspólnoty a nie jednostki to znak tamtych czasów.
"Jestem Neganem"W ciekawy sposób został poprowadzony wątek, dowiedzieliśmy się jakie na jakich fundamentach stoi " współpraca" robotników i ich rodzin a ochraniających Zbawców.

UPC 

#56 vigoo

vigoo

Przesiaduję 24/7

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1540 postów
  • Od: 03 paź 2006

Napisano 21 listopad 2017 - 12:15

Kolejna szansa do odstrzelenia Negana i kolejny, który nagle ma wielkie wątpliwości moralne. To ja się pytam, po co cała ta wojna???

#57 lukimann

lukimann

Aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 793 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 28 listopad 2017 - 00:14

Beznadziejny odcinek. Mam wrażenie, że straciłem bezpowrotnie godzinę czasu.Zero emocji, sztuczne dialogi i ta drętwa gra aktorów.Proponuję ,żeby w kolejnym odcinku śmieciarze zjedli Ryka , przynajmniej zrobi się ciekawie.Ostatnio każdy wątek zmierza w głupią stronę a postaci nie grzeszą inteligencją.

Użytkownik lukimann edytował ten post 28 listopad 2017 - 00:15

UPC 

#58 Garrus27

Garrus27

Amator

• Użytkownicy
  • Pip
  • 78 postów
  • Od: 09 cze 2016
  • LokalizacjaLublin

Napisano 28 listopad 2017 - 00:25

Moj smiech bylo slychac na drugim koncu ulicy jak zobaczylem akcje z Rosita i RPG, przebili nawet jelonka. :D Tego serialu nie da sie traktowac powaznie. :)

#59 lukimann

lukimann

Aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 793 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 28 listopad 2017 - 00:30

Co tam prawa fizyki, miało być efektownie a wyszło...przejmująco śmiesznie. :grin: Carl kiedyś szukał wrażeń z laskami po lesie, a teraz chyba mu w głowie mocniejsze wrażenia. Nie wiem co z tego wyjdzie, ale może być zabawnie.

UPC 

#60 fan tv

fan tv

Sport Typer Arbiter

• Przyjaciele
  • 7749 postów

Napisano 29 listopad 2017 - 19:07

Moj smiech bylo slychac na drugim koncu ulicy jak zobaczylem akcje z Rosita i RPG, przebili nawet jelonka. :D Tego serialu nie da sie traktowac powaznie. :)

Chwila, było kilka wątków z różnymi jeleniami, o którą scenę konkretnie ci chodzi?