Skocz do zawartości

Jaki dekoder dla CP z modułem CAM?


damianm2007
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

 

Jaki polecicie dekoder pod CP, moduł CI? Najlepiej coś na Linux, aby mi VLC działało po LAN-ie... 

 

Obecnie mam Arivę 203, ale chyba ją oddam, bo raz, że brak VLC, a dwa, długo przełącza kodowane kanały, ok. 2 sekundy.

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Poprawiono post i tytuł wątku. Nie masz na klawiaturze klawisza Shift?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wymiana modułu Polsatu z CI na CI+ to podstawa poprawnego działania na dekoderze z Linux - E2

2. Moduł Polsatu jest jednostrumieniowy czyli jeden kanał oglądasz.

3. Dekodery to:

 

A. MiracleBox Premium Mini PLUS

B. Atemio 6200 ( sprawdzone osobiście - to taki sam dekoder jak  MiracleBox Premium Mini PLUS )

C. Vu+ Solo SE v2

 

Ceny od 650 zł za wersje z jedną głowicą sat do 850 za wersje z dwa głowicami sat.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mają natywnego wsparcia, nie wprowadzaj ludzi w błąd.

http://www.miraclebox.se/product/409/miraclebox-premium-twin-.html

http://www.miraclebox.se/product/379/miraclebox-premium-mini-s2-.html

 

Wsparcie jest poprzez podrobiony certyfikat ci+ który jest dostępny w niektórych obrazach - tak jak w pozostałych dekoderach e2, żaden producent oficjalnie do tego się nie przyznaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu że moduł CI+ Polsatu i N na Kartę w wersji legacy działa bardzo dobrze.

@czerstwy jak poszukasz to znajdziesz Atemio. Popytaj tych co sprzedają VU+, Miracleboxy.

@tomek6680t mam Atemio 6200 i złego słowa powiedziec na ten tuner nie mogę.

Kupiłem używany z roczną gwarancją polskiego sprzedawcy.

Trio - moduł CI+ Polsatu, karta biała Orange i karta TNK HD działa prawidłowo.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Czy na dekoderze Miraclebox (chyba premium mini plus, dwie głowice na oprogramowaniu Egami chyba wersja 7.2.5 z końca 2015r.) będzie działać bez problemu moduł Cyfrowego Polsatu Cam CI+?

Mam kartę NC+ i ze względu na promocję pakietu rodzinnego HD chciałbym dobrać moduł.

Od razu dodam, że nie zmieniałem na nowsze oprogramowanie Egami (aktualnie 8.0.1) bo boję się tego ruszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu się bać? Robisz kopię softu na pena.
Wgrywasz nowszy, np. OpenATV - testujesz.
Możesz później wgrać swój poprzedni soft.
Możesz też zrobić tzw multiboot - jeden soft w pamięci dekodera, pozostałe uruchamiane z pendrive i testujesz.

Edytowane przez Barti
Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...