Skocz do zawartości

Problemy z plikami w telefonie


Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o pomoc. Po pobraniu pewnych plików na telefon, konkretnie muzyki, zniknęły mi z telefonu inne pliki. Kiedy podłączam telefon do komputera, na jednym z dysków wciąż mam te pliki. Niestety nie mam ich w telefonie. Gdy pobrałem jeden z tych brakujących plików, pojawiło się pytanie, czy zastąpić istniejący plik, tak jakby owy plik nadal był w telefonie. Niestety nie mam tych plików. Co się z nimi stało? Może są w innym miejscu w telefonie, a nie w "muzyce"?

 

EDIT:

 

Kiedy przesyłam plik z komputera na telefon, wyskakuje komunikat, że folder główny dysku jest sformatowany w systemie plików FAT i może służyć do przechowywania ograniczonej liczby elementów. Usunąłem sporo plików, jest dużo wolnego miejsca, a mimo to nie mogę niczego pobrać. 

Edytowane przez Barti
Przeniesiono wątek do odpowiedniego działu forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie mam włączonej tej opcji.

 

Jaki telefon, tzn. jaki model? Jaki system operacyjny w telefonie?

 

Android. Telefon LG Swift. Jestem trochę zielony, jeśli chodzi o telefony. Niektóre pliki udało się przenieść po podłączeniu do komputera z dysku na inny folder i mam je w telefonie. Niczego jednak nie mogę pobrać, bo niby brakuje miejsca. I tak pewnie będę musiał już zmienić telefon. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ustawieniach, w opcji pamięć będzie informacja czy karta jest zainstalowana, a jeśli tak to będzie informacja o pojemności. Aplikacje na Androida z każdą aktualizacją zwiększają swój rozmiar przez co też ubywa miejsca w pamięci telefonu.

Edytowane przez studiolitek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem, tak jak napisałeś i chyba nie czyta karty, bo jest informacja o tym, że całkowita pojemność karty SD jest niedostępna. Ale kartę mam w telefonie. Być może jest, tak jak piszesz, jeśli chodzi o zwiększanie rozmiaru aplikacji, choć rzadko ściągam aplikacje na telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli z tymi aplikacjami jest chyba tak jak piszesz. Karty na razie nie mogę sprawdzić, ale podejrzewam, że nie działa. I tak w sumie myślałem o kupieniu nowego telefonu, więc pewnie to będzie najlepszym wyjściem. W każdym razie dziękuję za pomoc i poświęcony czas.

 

EDIT:Jednak telefon nie czyta karty. Włożyłem ją do komputera i działała. Natomiast do telefonu włożyłem inną kartę i również nie działała na telefonie, mimo że inny sprzęt ją czyta.

Edytowane przez Polak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...