Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nawet nie chodziło mi o kwestie płatnosci bo je mozna załtwic na kilka sposobów m.i sms jak piszesz czy tez karta płatnicza i pewnie na rachunku na koncu miesiaca. Druga sprawa jest zebranie i umieszczenie gdzie tej duzej bazy filmów na stałe co wsoarcie internetu napewno ułatwiło by przetrzymywanie i dodawanie co iles nowych filmów. Ale nadal sa to jedynie dywagacje na ten temat i trzeba poczekac do momentu startu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy jest oficjalny komunikat c+o podnieśieniu ceny za pakiet startowy?

Właśnie dostałem OSTATNI BLANKIET do zapłaty (wypowiedzenie złożyłem w czerwcu)i pojawiła się nowa cena 29zł Nie zależy mi na tych 5zł (może policzyli za telefony abym pozostał) tylko czy była ta podwyżka legalnie ogłoszona ,bo jeżeli tak to może byc podstawa do rozwiązania z nimi umowy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem komfortowy z multiplexem,maxpackiem i discovery za 124 zl i nie zaluje dezyzji.Wezme za 48 zl (na razie),jak bedzie mi za malo,to dolepie tematyczny z multiplexem za 76zl (bez promocji) i bede mial duzo wiecej za tyle samo i czesciowo w wyzszej jakosci...I tak jest to duzo lepiej niz dotad..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby powiedział poseł Zawisza: a jednak, nie zaprzecza pan że oferta n jest niekompletna i trzeba posiłkować się starą ale jarą Cyfrą+ :)

 

To jest jak w życiu: stara żona jest gorsza od młodej "przyjaciółki". Tylko że wielu koniec końcem powraca do żony....

Nowość o szumnej nazwie n też przestanie kiedyś bawić bo już nie będzie nowością...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytasz ze zrozumieniem?Napisalem,ze jak bedzie mi za malo, a nie od razu tak robie...Przeciez to co oglosili nie jest jeszcze pelna oferta,nie ma tu tez vod-u,ktory w formie jaka zapowiadano,bedzie lepszym odpowiednikiem premium.Oszoloma Zawiszy w to bym nie mieszal...Trudno zeby na samym starcie oferta byla kompletna,w Cyfrze na tym etapie byla beznadziejna,Wizja byla duzo lepsza,tyle ze biedniejsza.Zreszta czym innym jest posilkowanie sie Cyfra,a czym innym oplacanie ogromnego abonamentu,za ciut slabsza(w sumie z posilkowaniem sie )oferte,w gorszej jakosci i przeplacaniu za cos czego nie chce ogladac w ogole(np kanaly ZONE.....).Dla mnie Cyfra to ostatecznosc i tylko w formie wsparcia,juz nigdy jako flagowa telewizja..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytasz ze zrozumieniem?

 

Raczej tak. Tylko że inaczej rozumiem sformułowania "jak będzie mi za mało" oraz "w ostateczności mogę dorzucić" (w innym temacie). Zrozumiałem je jako przyznanie, że (przynajmniej bez VOD o którym nic nie wiadomo) oferta n jest kiepska - i filmowo i sportowo. Jeśli ktoś twierdzi że jest inaczej to moim zdaniem nie patrzy na sprawę obiektywnie.

Film:

CC = "wspaniałe" seriale typu Zdrówko, Ja się zastrzelę i inne starocie

TCM= dziesięć filmów sprzed kilkudziesięciu lat na okrągło

WiP= prawie jak kino

Kino.pl=3,5zł w Cyfrze+

AXN-y: jak ktoś lubi takie seriale to nawet nawet, ale za ile w Cyfrze+? Podejrzewam że za niewiele

TVPFilm= czy ten kanał istnieje? :)

Sport:

ESP,ESP2: jest wszędzie, nawet w CP, tylko Cyfra+ musi się zdecydować na przeniesienie ESP2 niżej

nSport=LM i powtórki, może nazwać ten kanał LM a nie robić ludzi w konia że obejrzę np.GP Polski na żużlu, ligę polską, ang., hiszpańską czy włoską, NBA, lekkąatletykę itd.?

tvnTurbo- nie przypominam sobie żeby pozostałe platformy żądały dopłaty za ten kanał, może ITI sprzedaje go ITI za drogo :)

 

Natomiast tvpkulturę czy puls to ja mogę u siebie oglądać za darmo. Cud?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał, piszesz, że oferta N jest niekompletna, ale Cyfra też będzie dokładać nowe kanały: TVP, AXN'y, Disney, Kuchnia TV (twój ulubiony kanał ;)) i inne. Mówisz że jak cyfra startowała... Jak cyfra startowała, to nie było tylu kanałów co teraz i musieli się starać o nowośći, żeby je ściągnąć do polski. a teraz jest bardzo dużo kanałów i wystarczy podpisać odpowiednie papiery.

 

Natomiast tvpkulturę czy puls to ja mogę u siebie oglądać za darmo. Cud?

O żesz Ty, to Ty jesteś magik, albo jaki pirat :wink: Przecież to są kanały płatne. ITI nie robiłaby ludzi w balona już na starcie :wink::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...