Skocz do zawartości

M-T 5000


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie a mianowicie czy oferowany przez Cyfrowy Polsat dekoder wifi M-T 5000 zadziała tak jak zwyczajny tuner DVB-T i odbierze multipleksy z odległości powyżej 20 km w linii prostej ?

Przyznam się że kupiłem taki dekoder więc chciałbym coś więcej o nim się dowiedzieć.

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Zadziała tak jak zwykły dekoder i odbierze wszystkie ogólnodostępne multipleksy.

 

Jedynie na smartfonie nie będą działały TVP1 HD i TVP 2 HD i w przyszłości także TVP Info HD. Natomiast na komputerze zadziałają wszystkie kanały w HD.

 

PS. Jeśli Tobie chodzi o podłączenie do zwykłego telewizora to raczej nie da rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadna nasadka nie jest potrzebna, a właściwie nie niezbędna. Ja nie mając takiej nasadki na antenkę zrobiłem tak:

 

Z starej nie używanej już wieży LG odpiołem tę kabelkową antenkę. Kabelek ten zakończony był żeńskim wtykiem antenowym.

 

Jedną odizolowaną stroną kabelka obwinąłem teleskop mobilnego dekodera a do drugiej końcówki kabelka, gdzie był ten żeński wtyk podpiołem antenę na dachu poprzez separator antenowy.

 

Takie rozwiązanie się u mnie sprawdziło bardzo dobrze i dobrze odbieralo wszystkie muxy z nadajnika Kalisz/Mikstat i mux lokalny NTL.

 

PS. Jeśli ktoś ma antenę podłączoną do dekodera STB to bez problemu wtyczkę tego kabelka można podłączyć do tzw przelotki antenowej w dekoderze. Takie rozwiązanie także sprawnie działało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wtorek sprzęt do mnie dotarł, więc natychmiast wziąłem się za testowanie - z moich obserwacji wynika, że najlepiej odbiór wygląda poza domem, a w domu najwyżej może odebrać MUX1 i to z zakłóceniami. Na dworze z kolei, M-T 5000 odbiera wszystkie multipleksy poza MUX8.

Edytowane przez Barti
Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...