Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, CYFROmaniak napisał:

Z tym CNN, to myślicie, że coś się poprawi? To ewidentnie nie jest HD tylko "mocne" SD bez pikseli. Z drugiej strony... amerykańskie stacje często wyglądają trochę "inaczej". Pamiętam w erze SD amerykański standard NTSC, który wyglądał jakby nieco słabiej niż europejski PAL. 

 

Jakość CNN"w wersji HD" w Vectra jest dramatyczna w porównaniu np. do wersji z usługi C+ online.

W streamingu obraz czysty i ostry, a po kablu, matowy, zamglony. Już nie mówię, że chciałbym w PL polską wersję tego kanału, jaka jest np w Turcji, bo to przecież nie ich wina, że coś takiego nigdy nie powstanie. Ale skoro mamy już od lat CNN int.,to niech wreszcie będzie w porządnej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otwarte okna na miesiąc kwiecień to: Comedy Central, FOX, National Geographic, Da Vinci, BBC CBeebies, Top Kids i HGTV.
Kurde kolejny raz gdzie ja platynowy mam te wszystkie kanały w swoim pakiecie - dali by chociaż raz Canal+ raz odkodowane na święta.

Właśnie vectra napisała ,w kółko to samo .Domo bym obejrzał to kanały cały czas te same co każdy ma .

Ruszył kanał TVP Kobieta a dalej nie mam Ukraina24.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.vectra.pl/oferta/3168/?gclid=EAIaIQobChMI06S9tMPf7wIVhZ-aCh1EKAZGEAEYASAAEgJrN_D_BwE

 

Czy ktoś wie na jakiej zasadzie działa telewizja z oferty powyżej? Czy jest to telewizja streamingowa? Jeżeli tak, to chyba nie dla mnie. Jakość telewizji internetowej za bardzo mi nie odpowiada.

 

Dziwi mnie też ilość dostępnych kanałów. Telewizja smart z tym dekoderem w pakiecie max oferuje 61 kanałów. W ofercie powyżej jest to 138. Czy nie jest tutaj coś namieszane? 

 

Edytowane przez robix07
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, lukasz1122a napisał:

Otwarte okna na miesiąc kwiecień to: Comedy Central, FOX, National Geographic, Da Vinci, BBC CBeebies, Top Kids i HGTV.

Kurde kolejny raz gdzie ja platynowy mam te wszystkie kanały w swoim pakiecie - dali by chociaż raz Canal+ raz odkodowane na święta.

IMG-20210402-185414.png

A teraz proste zadanie; na zwykłym tv, bez dekodera czy karty CI zobaczyć jak te "odkodowane" kanały się odbierają... Jeszcze do niedawna przynajmniej jeden kanał dało się odebrać, teraz już Vectra po prostu ordynarnie kłamie pisząc "odkodowane", chyba, że zmieniamy znaczenie słów i uznajemy, że "dostępne w pakiecie złotym" to "odkodowane"... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To faktycznie smuteczek... Ale bywało też tak, że okienko otwierało się kilka dni po pierwszym. Więc może zaczekajmy z wyrokiem do poniedziałku 

Kanały działają np Fox jest dwa razy i ten drugi nie działa a działa ten pierwszy na początku coś powyżej 100 ,108 czy coś takiego działa .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lukasz1122a napisał:

Wracając jeszcze do jakości na kanale CNN HD to proszę sobie sprawdzić jak wyglądają jakościowo dwie wersje kanału France 24 - jedna wygląda na HD a o drugiej nie powiedziałbym.

To jest fakt. Od samego początku jedna wersja to był jakiś upscaling.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zielo napisał:

Słuchajcie która wersja TVN24 i TVN24 BiS ( z którego kanału) wg was ma najlepszą jakość? Różnią się czymś? na moje oko różnicy brak, ale może mam kiepski wzrok ;-)

U mnie na TVN 24 HD są takie artefakty przy napisach np. na belce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest jakość obrazu tego dekodera 4k z androidem w porównaniu do zwykłego dekodera? Dalej się mącę z umową, udało się ugrać "po taniości", ale chcą na siłę wcisnąć ten tv smart.

Ktoś przechodził z normalnej tv na streamingową?

 

Jakbym brał normalny dekoder, to opłata miesięczna byłaby wyraźnie większa. Poinformowałem, że nie mam nawet odbiornika 4k, a oni i tak swoje. Obecnie siedzę na starym dekoderze full hd bez pvr'a. 

Edytowane przez Xentic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzierżoniów, od prawie miesiąca na wszystkich kanałach tv, obraz co kilka minut zacina się na 1-3 sekundy. Po dwóch tygodniach od zgłoszeniach dwóch reklamacji, w końcu zadzwonili i umówili mi technika. Niestety, to podobno większy problem gdzieś na łączach, nie wiadomo gdzie. Podobno mają na to dużo zgłoszeń i wciąż lipa. Co kilka minut zacięcie obrazu. Czy ktoś z Was też ma ten problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzierżoniów, od prawie miesiąca na wszystkich kanałach tv, obraz co kilka minut zacina się na 1-3 sekundy. Po dwóch tygodniach od zgłoszeniach dwóch reklamacji, w końcu zadzwonili i umówili mi technika.
Potwierdzam i pozdrawiam również z Dzierżoniowa/ Bielawy.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...