Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, staszek1503 napisał:

@Longman
Mają inny chipset ( ten z diodą ma nowszy ) jak dobrze pamiętam 
Niestety jeden z dekoderów nie pokazuje wszystkich informacji więc jak będę miał chwilę mogę przełożyć moduły do odbiornika który pokazuje wszystkie informacje i zrobić screeny  

Gdybyś mógł byłoby spoko. Dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na dekoderze znowu wyświetliła się zmiana listy kanałów. Ostatnia była kilkanaście dni temu. Oczywiście moja własna lista, którą ustawiałem na 2 telewizorach znów się rozsypała. Nie mam już cierpliwości by od nowa ustawiać ręcznie ponad 100 kanałów. A duble i tak zostały na liście tak jak były.

Edytowane przez arkady
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, zielo napisał:

W jakiej cenie w DUK można teraz wyrwać pakiet Złoty+150MB i Platyna+150MB w Warszawie? (W budynku jest spora konkurencja) 

 

 

Tutaj się nic nie dowiesz. Jeszcze kiedyś dostałbyś info na swoje pytanie a teraz jest tu przepychanka odnośnie specyfikacji technicznych różnych sieci kablowych. Mimo że jest do tego osobny temat.

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, zielo napisał:

W jakiej cenie w DUK można teraz wyrwać pakiet Złoty+150MB i Platyna+150MB w Warszawie? (W budynku jest spora konkurencja) 

U mnie jest tylko Vectra i Orange światłowód, a za Platynę+ 150 płacę 20 zł. Do tego oczywiście musisz dołożyć cenę dekodera. 4K to 45 zł, dekoder z nagrywarką 35. Czyli u mnie to koszt 65 zł.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, wujcio0 napisał:

 

Mogliby się postarać i dodać coś nowego. Jakiś nowy ciekawy kanał.

 

Na pewno jak będziesz o tym częściej pisał to Vectra spełni Twoją prośbę.

 :-)

jakich kanałów brakuje w Vectrze?

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.01.2021 o 21:00, szczepaniu napisał:

Weszły już nowe oferty:

e01846a75f5af.jpg

Jest możliwość brania już dekodera na androidzie jako głównego.

akurat mam w ręce aktualną ulotkę Vectry od "Lokalnego Doradcy"

net 300: 44,99    600: 54,99

pakiety promo hbo+tidal na 6 mies:

75 kanałów (33 poza domem), net 600 - 69,99

133 kanałów (77 poza domem), net 600 - 89,99 + eleven 6 mies

133 kanałów (77 poza domem), net 300 - 79,99

182 kanały (105 poza domem), SnO, PVR, net 600 - 69,99 (przez 6 mies)

 

teraz się przyjrzyjcie, jakie to "cuda" są w nowej ofercie... netflix wliczony w cenę +5 zl... dekoder smart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.01.2021 o 13:27, lukimann napisał:

Na pewno jak będziesz o tym częściej pisał to Vectra spełni Twoją prośbę.

 :-)

jakich kanałów brakuje w Vectrze?

 

Mają spore zaległości więc ...

 

ZALEGŁOŚCI VECTRY:

 

*- nr.pozycji proponowanej

 

TVP POLONIA HD (jest SD) - 133

POLSAT GAMES HD-204

POLSAT SPORT NEWS HD - 210

POLSAT RODZINA HD- 623

BIZNES TV HD - 806

 

PRZENIEŚĆ:

TVN FABUŁA HD- z pozycji 147 na 318

 

USUNĄĆ:

ZOOM TV HD na 116 (dubel)

TVN 24 HD( kanał 136 i 807 dubel)

TVN TURBO HD 145 (dubel)

TVN STYLE 146 (dubel)

ogólnie usunąć DUBLE KANAŁÓW SĄ NIEPOTRZEBNE - BYŁOBY WIĘCEJ MIEJSCA NA NOWE KANAŁY.

Edytowane przez wujcio0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich, którym ostatnie mieszanie w kanałach Vectry stwarza problemy polecam rozwiązanie: Moduł CAM + program ChanSort. Robimy eksport domyślnej listy kanałów, następnie sortujemy w programie według własnego uznania. Zapisujemy i gotowe. Następne późniejsze zmiany wymagają jedynie lekkich korekt w już zapisanej naszej liście kanałów.

 

PS

Nawiązując do tego co pisał @wujcio0, który mimo lekkiego hejtu w jego stronę trochę ma racji, są kanały o których pisze i mamy prawo oczekiwać ich wprowadzenia wcześniej bądź później, ewentualnie jakiejś informacji. Jest to jeden z większych "graczy" na rynku i mamy prawo oczekiwać szybszych negocjacji, decyzji itd. Jest jakieś sensowene wytłumaczenie istnienia dubli kanałów?

Edytowane przez Longman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast dodatkowo płatnych kanałów Polsatu proponuję nowy pakiet Diamentowy, podobny do tego, co w UPC istnieje jako MAX Premium. Tam  można dać kanały Polsatu (2 - spróbować dać do złotego a News i Sport, ewentualnie Play i Cafe na platynę), FilmBoxy i Eleveny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast dodatkowo płatnych kanałów Polsatu proponuję nowy pakiet Diamentowy, podobny do tego, co w UPC istnieje jako MAX Premium. Tam  można dać kanały Polsatu (2 - spróbować dać do złotego a News i Sport, ewentualnie Play i Cafe na platynę), FilmBoxy i Eleveny.

Przecież jest pakiet VIP .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...