Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Arkon napisał:

Bo Vectra jako jedyna kablówka nie ma tego kanału.

Vectra nigdy nie miała łatwego życia z Grupą Polsat - dla przypomnienia kiedyś na kilka lat wyleciały wszystkie kanały słonecznego nadawcy z oferty. Teraz też nie wiadomo czy będzie podobnie (patrząc na Multimedia Polska - nowe dziecko Vectry).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem polega na tym, że Vectra ma generalnie problem z negocjacjami, nie tylko z Polsatem. TVP Dokument też nie dodali. Słabiutko wyglądamy w porównaniu z UPC nie tylko w kwestii jakości obrazu, ale przede wszystkim ilości programów. Tu można to doskonale sprawdzić https://docs.google.com/spreadsheets/d/1wjRXOPYPiqmzukJszVAXDacXmnnqrj7SvzawdtWFd_M/edit#gid=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę oglądać Bollywood HD za darmo w Vectrze a w UPC za to chcą dodatkową kasę 🤣

 

 

cover.jpg

 

19 godzin temu, bugmenot napisał:

O, ciekawe czy w takim razie oferta SMART TV na zewnętrzne łącza też się rozszerzy do tych 105+ kanałów.

 

 

Na łączu zewnętrznym Vectry (Nesotrada Orange)  działa mi 128 kanałów w Online :D

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce nie chce, jest propozycja dla nowych abonentów  oferty Max+.

Jak ktoś jest wrózbitą Maciejem, to może przewidzieć rozwój tej oferty.

 

 

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kingofsouth o czym Ty piszesz? Bollywood w UPC nie jest za dodatkową opłatą, jest w najwyższym, nowym pakiecie. To tak samo jakby mówić, że Foxy w Vectrze są dodatkowo płatne, bo też są dostępne od najwyższego pakietu.
Dodatkowo płatny jest C+4K w PC+

UPC jest lepsza od Vectry w ofercie i jakości kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, kingofsouth napisał:

Nie rozśmieszaj mnie ;)

Max+ w UPC i takie rarytasy 😂

To się nadaje do WP Pilot a nie do kablówki ;)

W Max HD Premium już jest dostępny, problem w tym że tego pakietu nie chcą oferować obecnym nawet w sytuacji złożenia wypowiedzenia. 🤣
Od 8 lat mam ciągłą z nimi umowę, a przerwami to wyjdzie ponad 12 lat, a proponują takie dno cenowe, że po wejściu na stronę jako nowy uśmiałem się za wszystkie czasy.
W środę wchodzi Vectra ze swoimi zabawkami i zobaczymy z czym to się je, może chociaż tutaj uniknę wymian sprzętu co kilka miesięcy, bo w UPC to już tradycja zwłaszcza przy dekoderach do MR z 2009 roku. :lol2:

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pawop napisał:



UPC jest lepsza od Vectry w ofercie i jakości kanałów.

Co można zauważyć w postach użytkowników tego tematu.

W temacie UPC, za bardzo nie widać takich "wzdychań" do konkurencyjnej Vectry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...