Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 3.01.2021 o 20:11, Proxxximus napisał:
A oprócz platformy Canal plus ktoś udostępnia w swojej ofercie online kanały canal +? 


Canal+ przez internet w pakiecie z HBO za 50 zł miesięcznie bez zobowiązania - nigdzie nie na takich cen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, vizir napisał:


Canal+ przez internet w pakiecie z HBO za 50 zł miesięcznie bez zobowiązania - nigdzie nie na takich cen.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dobra oferta jak komuś zależy na dostępie do filmowych kanałów linearnych i na żądanie przez internet.

Sportowe C+ najlepiej oglądać tylko przez tradycyjną telewizję.

 

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, lukimann napisał:

Dobra oferta jak komuś zależy na dostępie do filmowych kanałów linearnych i na żądanie przez internet.

Sportowe C+ najlepiej oglądać tylko przez tradycyjną telewizję.

 

Tradycyjna TV to już przeżytek, prawa sportowe biorą platforme streemowe. Nie zdziw się jak C+ straci Premier League 

Edytowane przez Golbi84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.01.2021 o 09:27, Proxxximus napisał:
Dzwoniłem do Duk zaproponowali mi platynę, dekoder 4k, eleven, Sno i Canal+x6 w cenie 129 zł net zostaje 150 Mb, montaż gratis. Dobra oferta? Natenczas grzeczniej odmowilem, neta nie da się podnieść niestety 


Ja mam złoty,eleven +sport na ostro ,dekoder pvr ,telefon ,100mb za 100zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, wujcio0 napisał:

VECTRA coś kombinuje... Pojawił się komunikat że zmiana list kanałów: DW na 816 dodany a już dawno jest.

 

I znów rozsypał mi się układ kanałów, które ustawiałem ręcznie. Może by tak Vectra wcześniej uprzedzała o zmianach? A jeśli chodzi o DW to w tej chwili jest tylko czarny ekran...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I na 116 dodali dubla ZOOM TV. W tym są dobrzy.
Podmienić to nie tak do końca, bo wtedy zostaliby na tym samym muxie, a tak się niestety nie stało. Więc posiadacze modułów ci+ jeśli chcą ten kanał muszą przeszukać mux tam gdzie obecnie jest NGC hd bo inaczej czarne tło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biznes24 HD bedziecie mieli na pozycji 806 u nas w MM tak jest  od 1 stycznia. My od wrzesnia mam liste taka jak ma Vectra, mamy na liscie nawet wasze stacje typu Vectra info 100, 200, 400 i tak dalej, mamy wszystkie stacje Vectry ale dla nas sa zakodowane + stacje MM te sa na koncach swoich kategori.

Edytowane przez Grzechu27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, kfm877 napisał:

I na 116 dodali dubla ZOOM TV. W tym są dobrzy.
Podmienić to nie tak do końca, bo wtedy zostaliby na tym samym muxie, a tak się niestety nie stało. Więc posiadacze modułów ci+ jeśli chcą ten kanał muszą przeszukać mux tam gdzie obecnie jest NGC hd bo inaczej czarne tło.
 

Dziś dodali i usunęli DW HD który już dawno jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...