Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Vectra dodaje kanały najczęściej w nocy z wtorku na środę. Fajnie by było żeby to nie był tylko Biznes24 MM dodała już chyba z 15 kanałów z Vectry a Vectra z MM nic nie wiem czy to jest kwestia umów nadawcą i dlatego tyle to trwa czy to MM za chwile straci te kanały a nie Vectra doda

Edytowane przez Golbi84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AMC też nie ma w UPC.

Gdyby nie tak świetne relacje z CP , to już by świecił kanał Polsat Doku.

Brak MTV 80' s, 13 Street, E! i tak można wymieniać.

Tymczasem Vectra zapewnia dostęp do Eleven 4K.

Nie ma idealnego operatora.

*

Chyba najlepszą  opcją jest Orange IPTV, jak komuś zależy tak wartościowych kanałach i mniej bądź bardzie śmieciowej ofercie. ;-)

 

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę na czas nieokreślony , dostałem w sylwestra nowy regulamin i aneks do umowy ze mogą podnieść każdy pakiet o 10 zł ,ale mogę też zrezygnować z umowy .Na razie nic nie robię , bo niby będą dalej kanały Polsatu , ale z tym może być różnie .Już mi podnieśli abonament o 10 od listopada .Myślałem o Orange ale tak tv jest droższa ale za to PSP itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przedłużał ktoś teraz umowę z Vectra za ile można wyrwać dekoder 4k, i canal plus? 

Obecną umowę wypowiedziałem trwa do końca stycznia, mam pakiet złoty, eleven, Sno i internet 150 Mb płacę 79.90 zastanawiam się czy wyrwę do tego platynę, Canal plus i dekoder 4k tak do 120 zł? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.01.2021 o 12:52, Proxxximus napisał:
Witam. Przedłużał ktoś teraz umowę z Vectra za ile można wyrwać dekoder 4k, i canal plus? 
Obecną umowę wypowiedziałem trwa do końca stycznia, mam pakiet złoty, eleven, Sno i internet 150 Mb płacę 79.90 zastanawiam się czy wyrwę do tego platynę, Canal plus i dekoder 4k tak do 120 zł? 


4K z c+ 119 zł najtaniej wychodziło,ja mam to samo ,tylko z telefonem płace 100 zł umowa na czas nieokreslony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, kfm877 napisał:
18 godzin temu, Arkon napisał:
Proszę bardzo wybieram ofertę UPC. Dostarczysz ją do mojego mieszkania? Niestety zrezygnowałem z PC+ na rzecz Vectry i tego żałuję.

Nie dostarczę, skoro jesteś fanem amc to po co brałeś vectre. Przecież to nie ich wina...

Wszystkie kablówki mają PSN, dodają nowe kanały, a co robi Vectra? Nie jestem fanem AMC, to był tylko przykład brakującego kanału. Popełniłem błąd wybierając Vectrę, niestety zdarza się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowy z dostawcami usług mają to do siebie, że kiedyś się kończą.

Widzę, że w tym roku niejeden z obecnych  klientów Vectry wybierze innego operatora.

Tego, KTÓRY DODAJE NOWOŚCI.

nawiązując do wczesniejszych postów, w tym @wujcio0

;-)

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam Vectrę lubię.  Oglądam Online i uważam , że mają jedną z najlepszych usług GO.

Oczywiście piszę to jako abonent PC+, Play Now, Horizon GO i innych usług streamingowych.

Nowości oczywiście , ale wartościowe. Tak jak pisał @Arkon , brak PSP to mankament.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...