Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Arkon napisał:

Niestety masz rację, podobnie jest z Polsat Sport News. Ja już podjąłem decyzję i jeśli nadal tak kiepsko będzie wyglądała Vectra programowo (brak też dobrej oferty 4K i Polsat Sport Premium), zmienię operatora. Dość kompromisów.

Polsaty tez swoja droga. Ja z Vectry zrezygnowalem jakos w 2014 albo 2015 roku i nie zaluje jesli chodzi o telewizje. Pani w salonie zapytala sie o przyczyne rezygnacji i podalem, ze zliwkidowali kanal MTV Rocks. Pani stwierdzila, ze "u innego operatora tez moga zlikwidowac" a to byla bzdura, bo minelo tyle lat i nadal mam ten program i nie widzialem, zeby inny operator tez zlikwidowal.

Jak mi sie konczy umowa z operatorem to wtedy patrze na oferte Vectry, bo syn twierdzi, ze internet z Vectry byl lepszy, mnie to jest obojtene, bo roznicy nie widze i w zwiazku z tym moglbym do Vectry wrocic, ale tyle lat minelo i MTV Rocks dalej nie ma.

 

Wyzej kolega napisal, ze CBS Europa podniesli na HD w zwiazku z tym naszla mnie mysl. Moze glupie pytanie, ale sie na tym nie znam. Czy jesli Multimedia polaczy sie z Vectra to programy z Multimedii przejda do Vectry? 

Edytowane przez scizor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Orange mam, ale jesli Ci zalezy na Polsat Sport Premium to tam nie ma tego. We wrzesniu mi sie konczy umowa. Jak kanaly MTV do Vectry nie wroca to bede przedluzal z nimi dluzej, bo jesli chodzi o telewizje Orange to polecam. Jedynym minusem dla Ciebie bedzie brak Polsatow Sport Premium.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wam powiem tak : u mnie nie ma konkurencji, płacę 84zł za coś, co normalnie płaciłbym aktualnie 31zł więcej. Są braki zauważalne, ale czy warto zmieniać operatora tylko dlatego, że nie ma kilku kanałów. Tym bardziej, że u mnie kablowej konkurencji też nie ma (a CP czy nc+ cenowo wychodzi baaardzo drogo w stosunku do tego co mam). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest światłowód. Jeśli mówimy o samej cenie to wkurzeni mogą być abonenci Multimedia, bo tam rzeczywiście ceny były niesamowicie niskie, a jak przejmie ich Vectra to kto wie. Szkoda, że w mojej lokalizacji nie ma UPC. Miała niby być konkurencja i udostępnianie łącz, ale to chyba bajka. Ja naprawdę żałuję, że posłuchałem jednego z forumowiczów i zdemontowałem talerz, bo niby w nc+ miało nie być Polsat Sport Premium. A tu nie dość, że jest to dodatkowo w świetnej jakości i jest Canal+ 4K. Do dziś tego żałuję, a wcale nie płaciłbym więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Arkon napisał:

U mnie jest światłowód. Jeśli mówimy o samej cenie to wkurzeni mogą być abonenci Multimedia, bo tam rzeczywiście ceny były niesamowicie niskie, a jak przejmie ich Vectra to kto wie. Szkoda, że w mojej lokalizacji nie ma UPC. Miała niby być konkurencja i udostępnianie łącz, ale to chyba bajka. Ja naprawdę żałuję, że posłuchałem jednego z forumowiczów i zdemontowałem talerz, bo niby w nc+ miało nie być Polsat Sport Premium. A tu nie dość, że jest to dodatkowo w świetnej jakości i jest Canal+ 4K. Do dziś tego żałuję, a wcale nie płaciłbym więcej.

U mnie jest dość duży wybór w bloku .UPC,Jambox,Orange, Vektra Netia  i  Multimedia .Fakt MMP ma dobre ceny ,tylko akurat brak jest kanałów 4k i FOX ,najlepsze

ceny ,można popatrzec na moje Ostatnio pogorszył się sygnał, klatkuje ,przycina ,ale może techicy to zrobią do porzadku i będzie GIT  Ale mam zastrzeżenia ,grzebią i grzebią i nic z tego nie wynika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.06.2020 o 19:14, scizor napisał:

 

 

Wyzej kolega napisal, ze CBS Europa podniesli na HD w zwiazku z tym naszla mnie mysl. Moze glupie pytanie, ale sie na tym nie znam. Czy jesli Multimedia polaczy sie z Vectra to programy z Multimedii przejda do Vectry? 

Tak naprawdę to nigdy tego nie wiesz. Jak Sinclair kupił stacje sportowe Foxa to czekał az wygasną dotychczasowe umowy i dopiero potem negocjował z platformami. Kiedy chodziła plotka ze Apple odkupi PS Vue to jedni mówili że kontrakty w przypadku zmiany właściciela musza byc negocjowane a inni ze wręcz przeciwnie. Tak naprawdę to zależy od systemu prawa gospodarczego w danym kraju, bo to może zależeć od tego, czy to jest przejęcie czy fuzja i sztaby prawników w tego typu umowach drobiazgowo mogą sprawdzać i uzgadniać warunki, nawet osobno dla każdego miasta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory sam net za 50zł (150 Mb/s) i na wypowiedzeniu proponują to samo za 40zł. Niestety brak możliwosci skorzystania z promocji że pierwsze 4 miesiace za 19.90.

Szybszy net mi niepotrzebny, a jedyną alternatywą jest Orange Światłowód, ale najniższa prędkość to 300 za 59.90 lub 69,90 bez zobowiązania 2 letniego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, dawid_bydgoszcz napisał:

Od dzisiaj oferta Vectra VOD jest dostępna także w serwisie i aplikacji mobilnej TV Online.

Od wczoraj , o czym już pisałem :mrgreen:

 

 

W dniu 17.06.2020 o 09:15, kingofsouth napisał:

Vectra Online na Androidzie (Smartfon) dostała VOD oraz Chromecast.

Można przesyłać filmy VOD , niestety nie działa przesyłanie kanałów Live.

Kanały na żywo nadal jednak można przesyłać za pomocą SmartThings [Samsung Smart TV + Samsung smartfon] :mrgreen:

 

Screenshot-20200617-090551-Vectra.jpgScreenshot-20200617-090622-Vectra.jpg

 

Screenshot-20200617-090311-Vectra.jpgScreenshot-20200617-090407-Vectra.jpg

 

IMG-20200617-WA0000.jpg

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym się dowiedzieć, czy mogę coś więcej uzyskać za tę samą cenę składając wypowiedzenie? Umowę mam do końca listopada, ale wolałbym się zorientować, na co mogę liczyć. Aktualnie mam pakiet Złoty , dekoder PVR, HBO , Eleven i internet 100 Mbit/s za 89,90 zł. Jestem skłonny zrezygnować z Eleven i HBO, ale zależałoby mi na pakiecie Platynowym oraz szybszym internecie. Koniecznie chcę, aby dalej mieć dekoder PVR.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,  mam do Was pytanie jako klient Multimedia Polska. Wiadomo, że MM jest dość tanią kablówką, ale ma wybrakowaną ofertę. Ile tak średnio płacicie faktycznie za pełen pakiet doliczając Eleven, Canal+ i HBO? Ile kosztuje to w pakiecie z internetem, ale nie musi być jakiś mega szybki - zwyczajny, który styknie do oglądania na SMART TV. Wiadomo, że na stronie są różne kwoty, promocje, etc, ale chciałem się dowiedzieć od Was, abonentów, którzy nie mają już stawek dla "początkujących klientów" i są z Vectrą xx lat. 

 

Czy przy przedłużaniu umowy / zagrożeniu wypowiedzeniem faktycznie da się coś ciekawego ugrać, jak w MM, czy raczej sztywno trzymają się swoich cen? 

Z góry dzięki za odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.06.2020 o 12:33, Arkon napisał:

Zobacz na moją sygnaturę, jeśli nie chcesz 4k to odejmij 10 zł, podobnie jak za multiroom. Taniej chyba w Vectrze nie dostaniesz.

Nie widzę twojej sygnatury, więc jakbyś mógł podać to co masz to byłbym wdzięczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Jestem świeży na forum, więc witam wszystkich.

Mam Vectrę z modułem CI oraz TV Samsung MU7042 plus dysk Verbatim.

 

Z tego co wiem i zauważyłem to przy opcji nagrania programu na dysk pojawia się problem z zawartości,ą bo materiał jest po paru minutach usuwany/kodowany.

Czy aby swobodnie nagrywać treść, muszę posiadać dekoder z PVR i nagrywarką? Czy wystarczy zwykły HD i nagrywać przez TV? Za zwykłego HD-eka chcą 149 zł.

 

PS. byłem na wypowiedzeniu w marcu z Vectry (10 lat) i abonamencie 79,99, tj. Platyna + 50 Mbit/s + moduł CI+.

Oferta utrzymaniowa - wielokrotnie to 150 Mbit/s + Platyna za 89,99 i nie było możliwości nic innego uzyskać. Czy to przez pandemię? Z góry serdecznie dziękuję.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą. Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...