Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, galan12 napisał:

mam obecnie Platyna- moduł CI+ - 50mb/s - Multiroom - Sport na ostro - 85 zł

chciałem podwyższyć internet do 150 mb/s - konsultant wycenił to na PONAD 120 zł

Konsultant NETII zaoferował  80 kanałów - modem  - multiroom - 150 mb/sec - 58 zł

Ciekawe

Nie wiem, czy widzisz opis, ale ja w 85zł mam jeszcze Eleven, drugi moduł oraz 150mbps. Ta cena, co masz obecnie jest g.... warta za przeproszeniem.

Edytowane przez szyzag123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację - ale jak dobiorę ze 3 zestawy dodatkowe w Netii za ok 25 zł - to mi wystarczy - w sumie 83 zł, ale 150 mb/s internetu. A tak przy okazji z platyny mam zakodowane tylko nieco ponad 40 kanałów - powiedzmy sobie szczerze , że to epatowanie 190 kanałami jest dziwne, nawet jakiś telemaniak nie wykorzystuje ich nawet w 50 % - pozdrawiam
No to masz temat rozwiązany. Bierz Netie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olsztyn, Zatorze brak neta i kablówki. Jakaś większa awaria? W części miasta też jakieś awarie energii

Edit: net wrócił, a o 13 przyszedł SMS

 

Szanowni Panstwo. Informujemy, ze w Panstwa miejscowosci wystapila awaria. Nasze sluzby pracuja nad jej jak najszybszym usunieciem. Przepraszamy za utrudnienia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem uwzględniając stosunek ceny do jakości HBO, Canal+ (cena podstawa za pakiet mogłaby być niższa, ale można go dostać w promocji za 35 zł) , Cinemax i na końcu Filmbox (który w ogóle nie powinien być opcją premium z uwagi na zawartość; mamy jednak dzięki niemu dostęp do FilmboxLive, gdzie możemy oglądać np. dosyć ciekawy kanał dokumentalny DocuBox). 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Canal+ i HBO to pozycje obowiązkowe. C+ ze względu na piłkę(Ekstraklasa, Premier League, La Liga), NBA i filmy, a HBO to przede wszystkim rewelacyjne seriale, ale też dobre filmy. Cinemaxa nie ma sensu abonować, bo wszystkie pozycje masz w HBO GO. Filmbox to, moim zdaniem, dziadostwo nie zasługujące na miano premium.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś może aktualną zbiorówkę ofert z DUK? Może jest tu na forum ktoś z Vectry, który ma do tego wgląd ;). Chciałbym po prostu wiedzieć o co można powalczyć po złożeniu wypowiedzenia. Szczególnie interesuje mnie pakiet na 24 M -  TV (Złoto lub Platyna) + Internet (150Mb/s - bo tylko taki u mnie jest :( ) + ewentualnie jakieś dodatki SNO, Eleven, Canal+, itp. (jeżeli będą w dobrej cenie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, ttomasze napisał:

Czy ma ktoś może aktualną zbiorówkę ofert z DUK? Może jest tu na forum ktoś z Vectry, który ma do tego wgląd ;). Chciałbym po prostu wiedzieć o co można powalczyć po złożeniu wypowiedzenia. Szczególnie interesuje mnie pakiet na 24 M -  TV (Złoto lub Platyna) + Internet (150Mb/s - bo tylko taki u mnie jest :( ) + ewentualnie jakieś dodatki SNO, Eleven, Canal+, itp. (jeżeli będą w dobrej cenie)

Zerknij na mój podpis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I właśnie dziś po godzinie 11:00 TVP Kultura z SD zmieniła się na HD. Bardziej obawiam się o Polsaty. Chyba każdy słyszał że słoneczny nadawca chce od kablówek podwyżkę za swoje kanały. Boje się że gdy Vectra nie zgodzi się na nowe stawki będzie musiała je usunąć i dlatego dodali te kanały do nie gwarantowanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I żadnej planszy na temat podmiany Kultury na HD? Pamiętam, że dawniej pojawiały się plansze PDF nawet na temat delikatnej zmiany logotypów np. FOX-a.

 

W każdym razie duży plus za TVP Kulturę :)

 

Czy ktoś mógłby przypomnieć numer do DUK? Chciałem załatwić przedłużenie umowy zwykłym "kanałem" ale pan konsultant nawet wymiany dekodera nie proponował ;-). Jestem od początku Cyfrowej Vectry więc chciałbym coś fajnego...

 

 

Edytowane przez CYFROmaniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...