Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

No jak wpisuję na ich stronie Poznan to odsylaja wlasnie do salonu firmowego na Chrobrego i że niby promocja paczki za 50%. No ale nie wiem jak i gdzie oni chcą działać, wydawalo mi się że koncentryk jest niepodzielny i jak INEA ma swoje kable to nic innego po nich nie pojdzie, ze światłowodem to raczej można bo w moim bloku jest INEA i Orange.

Ja celowo nie zmieniam umowy w INEI bo wole mieć ten swoj internet nie swiatlowodowy, który w zupełności wystarcza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.11.2019 o 23:08, Kurgan napisał:

Dzisiaj idąc ulicą w Poznaniu zobaczyłem salon Vectry. OD kiedy oni działają w Poznaniu, w ktorym wszedzie na kazdym kroku szitowa Inea? 

Vectra jest obecna od 2016 i 2018 r. 

Najpierw przejęli Horyzonta a potem Echostara. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam prośbę do obeznanych w temacie użytkowników. Zastanawiam się nad sama telewizja w Vectrze. Mam obecnie praktycznie najwyższy pakiet w Cyfrowym Polsacie jedynie bez Polsatu sport Premium, ekstraklasy i fikolkow plus do tego posiadam 1 multiroom. Interesuje mnie podobny pakiet w Vectrze tzn. Dekoder z nagrywarką, multiroom, Eleveny, Hbo i Hbo Go no i kanały sportowe. Za ile najtaniej można taki pakiet dostać? Z góry dziękuję za odpowiedź.  Mam też prośbę o informację na jakiej zasadzie działa tv online. Czy jeśli ktoś posiada np pakiet złoty i dobrany do tego pakiet canal plus select to czy kanały canal+  sa dostepne w tv online? Dziękuję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Witam
Mam prośbę do obeznanych w temacie użytkowników. Zastanawiam się nad sama telewizja w Vectrze. Mam obecnie praktycznie najwyższy pakiet w Cyfrowym Polsacie jedynie bez Polsatu sport Premium, ekstraklasy i fikolkow plus do tego posiadam 1 multiroom. Interesuje mnie podobny pakiet w Vectrze tzn. Dekoder z nagrywarką, multiroom, Eleveny, Hbo i Hbo Go no i kanały sportowe. Za ile najtaniej można taki pakiet dostać? Z góry dziękuję za odpowiedź.  Mam też prośbę o informację na jakiej zasadzie działa tv online. Czy jeśli ktoś posiada np pakiet złoty i dobrany do tego pakiet canal plus select to czy kanały canal+  sa dostepne w tv online? Dziękuję. 


Tanio nie jest...

Dla nowego klienta
Pakiet super film & sport z pvr = 104,9zl
Eleven =14,90
MR = 14,90
Wszystko 4 miesiące za 50% ceny.

Aktywacja 99,90zl + MR w zależności czy dekoder hd czy Pvr.

W tv online nie ma dostępu do Canal+. Ostatnio z kanałów premium pojawił się dostęp do Hbo i Cinemax.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kfm877 napisał:


 

 


Tanio nie jest...

Dla nowego klienta
Pakiet super film & sport z pvr = 104,9zl
Eleven =14,90
MR = 14,90
Wszystko 4 miesiące za 50% ceny.

Aktywacja 99,90zl + MR w zależności czy dekoder hd czy Pvr.

W tv online nie ma dostępu do Canal+. Ostatnio z kanałów premium pojawił się dostęp do Hbo i Cinemax.

 

Dziękuję.  To już taniej wychodzi w platformie canal +... To jednak Vectra nie dla mnie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vectra przedstawiła dziś na stronie oferty na black Friday (od 14.11. do 02.12)

 

Przykładowe oferty dla nowych klientów:

Złoty + Sport na ostro+ Eleven +300 Mb za 79,99 zł

Złoty + Sport na ostro+ Eleven+ HBO +300 Mb za 99,99 zł

Platyna+Sport na ostro+Eleven+300 Mb za 89,99 zł

Platyna+Sport na ostro+Eleven+HBO + 300 Mb za 109,99 zł

Więcej na stronie vectry

Edytowane przez Piotr-Piła
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem Modem UBEE evw32c gdy mam w trybie bridge to zawiesza się co 60 min do modemu podpięty mam TP Link Acher C7 V5. Natomiast jak przełączę modem w tryb rutera i podpięty mam TP Link Acher C7 V5 wszystko działa ok nic się nie wiesza. Co morze być przyczyną zawieszania się w trybie bridge modemu? Twardy reset nie pomaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.11.2019 o 17:13, Piotr-Piła napisał:

Vectra przedstawiła dziś na stronie oferty na black Friday (od 14.11. do 02.12)

 

Przykładowe oferty dla nowych klientów:

Złoty + Sport na ostro+ Eleven +300 Mb za 79,99 zł

Złoty + Sport na ostro+ Eleven+ HBO +300 Mb za 99,99 zł

Platyna+Sport na ostro+Eleven+300 Mb za 89,99 zł

Platyna+Sport na ostro+Eleven+HBO + 300 Mb za 109,99 zł

Więcej na stronie vectry

Canal+ Select 39,99zł na 24 miesiące (po rozmowie z konsultantem okazało się, że na 12 miesięcy jednak)

HBO 19,99zł na 24 miesiące

Eleven Sports 9,99zł na 12 miesięcy

 

Kolejne promocje Black Friday.

Edytowane przez szyzag123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jaceksobczak napisał:

Na kanałach HD na module nie ma 1080p . Jest tylko 1080i .  

to niemożliwe od strony technicznej bo moduły operatorów w telewizorach tylko rozkodowują sygnał i nie wpływu na jego parametry

czyli jeżeli kanał jest w 1080p na dekoderze to będzie też w 1080p na module - jeżeli nie jest to robisz to źle

11 godzin temu, Enox napisał:

Mam problem Modem UBEE evw32c gdy mam w trybie bridge to zawiesza się co 60 min do modemu podpięty mam TP Link Acher C7 V5. Natomiast jak przełączę modem w tryb rutera i podpięty mam TP Link Acher C7 V5 wszystko działa ok nic się nie wiesza. Co morze być przyczyną zawieszania się w trybie bridge modemu? Twardy reset nie pomaga.

skąd wiesz że się zawiesza, może to router się zawiesza. najlepiej zgłoś i do vectra i do tplink

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.11.2019 o 21:00, jose arcadio morales napisał:

jeżeli Twój telewizor nie wspiera p to co poradzisz

4K wspiera a 1080p już nie ? A może mylisz p z i ? Porozmawiaj z technikami z Vectry 

2 godziny temu, jaceksobczak napisał:

Na jakiej podstawie twierdzisz że na module jest 1080p ?

Po wciśnięciu przycisku INFO na swoim TV ukazuje się rozdzielczość : 1080i na kanałach HD oraz 2160p na kanałach 4K.

Mam Samsunga SUHD .

Tak samo jest u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest oczywiste że każdy TV UHD wspiera również 1080p.

Swoją drogą jak to możliwe że moduł na kartę nie umożliwia oglądania w rozdzielczości 1080p skoro nowsze dekodery to umożliwiają od dawna. 

Przecież teoretycznie moduł na karte powinien uzyskiwać lepszy obraz i dźwięk w porównaniu z dekoderem bo nie ma kodowania i dekodowania przez urządzenia dekodera.

Edytowane przez jaceksobczak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...