Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

@Madekp No u mnie na 50 cali, momentami jest na C+ pikseloza, zwłaszcza przy szybkim ruchu kamery. Wyjdę tutaj może za jakiegoś gościa od marketingu Polsatu, ale Eleven to zupełnie inna liga, obraz bomba. Chyba nawet lepiej niż z satelity. 

 

4k w Vectrze to raczej marzenia ściętej głowy, oni przecież nadal mają problem z dobrej jakości 1080i. 

Edytowane przez Xentic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
4 godziny temu, Madekp napisał:

Jest tak gdy dany mecz nie tylko naszej kopanej jest również transmitowany w 4K.  Wtedy  jakość HD leci na łeb. To nie wina Vectry raczej NC+ który obcina nam pasmo kosztem 4K.

Dokładnie jest tak jak piszesz.  Nie tylko wam obcina. W NC+ jest tak samo.  Kiedyś w ramach eksperymentu przełaczyłem z 4K na transmisje w HD  i wiem, że już więcej tego nie zrobię. Od piątku czeka was więcej takich niespodzianek, bo rusza Ekstraklasa i spora ilość meczy będzie transmitowana w jakości 4K. Na ten weekend będę trzy mecze.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

49 minut temu, jose arcadio morales napisał:

ten problem z epg pojawia się na konkretnym modelu dekodera czy na wszystkich?

Ten problem z EPG jest na wszystkich modelach z oprogramowaniem NOVO tj. 3830, 3831, 5810, vec1721, hmc4120 itd. Po prostu co jakiś czas jak się przełącza kanały na niektórych stacjach znika EPG bądź jest dostępne tylko dla bieżącego programu i nastepnego.

Nie zauważyliście tego problemu? Na pierwszy rzut oka można go nie dostrzec. Trzeba troche poskakać po kanałach. To jest dopiero od dzisiaj, coś kombinowali bo dodali nową opcję w EPG na niektórych pozycjach "Oglądaj w VOD"

Edytowane przez yogut
Poprawka
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, yogut napisał:

 

Ten problem z EPG jest na wszystkich modelach z oprogramowaniem NOVO tj. 3830, 3831, 5810, vec1721, hmc4120 itd. Po prostu co jakiś czas jak się przełącza kanały na niektórych stacjach znika EPG bądź jest dostępne tylko dla bieżącego programu i nastepnego.

Nie zauważyliście tego problemu? Na pierwszy rzut oka można go nie dostrzec. Trzeba troche poskakać po kanałach. To jest dopiero od dzisiaj, coś kombinowali bo dodali nową opcję w EPG na niektórych pozycjach "Oglądaj w VOD"

ale przełącza kanały i uruchamia epg czy w uruchomionym epg zmienia na inne kanały?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o samo EPG, zaczyna na niektórych stacjach znikać bądź jest dostępne nie na cały tydzień ale tylko dla dwóch najbliższych programów. Staje się tak po jakimś czasie gdy przełączamy kanały, szczególnie wpisując konkretny numerek kanału. Trzeba trochę poskakać po kanałach aby problem wystąpił. Chwile gdy zostawimy na jednym kanale po jakimś czasie EPG ponownie ładuje się na cały tydzien dla wszystkich stacji. Coś jest nie tak.

Edytowane przez yogut
poprawka
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, yogut napisał:

Chodzi o samo EPG, zaczyna na niektórych stacjach znikać bądź jest dostępne nie na cały tydzień ale tylko dla dwóch najbliższych programów. Staje się tak po jakimś czasie gdy przełączamy kanały, szczególnie wpisując konkretny numerek kanału. Trzeba trochę poskakać po kanałach aby problem wystąpił. Chwile gdy zostawimy na jednym kanale po jakimś czasie EPG ponownie ładuje się na cały tydzien dla wszystkich stacji. Coś jest nie tak.

rozumiem, ciekawe czy można powtórzyć ten efekt wybierając konkretną kombinację kanałów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem oglądam sobie telewizje i na dekoder otrzymałem SMS o tereści: promocja dla abonentów Vectry. Wybierz pakiet na miesiąc za darmo. Po tym czasie zostanie on automatycznie wyłączony. Do wyboru są pakiety kanałów (jak dla mnie - mam platynę): HBO, Eleveny i pakiet ostry sport i erotyka. Kto coś takiego otrzymał ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pięknie, tylko kanały Eleven świecą mi na jednym dekoderze i to o dziwo tym w sypialni, który ponoć jest głównym. Powiedziano mi, że na drugim deku będą najwcześniej  jutro. Jak zmienić to, który dekoder jest tym głównym, a który multiroomem? Wystarczy przełożyć karty? Chyba nie, bo jeden dekoder to Arris, a drugi ADB. Z informacji od konsultanta- kanałów PSP nie będzie co najmniej do końca tego sezonu LM, o 4K nic nie słyszał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
41 minut temu, Arkon napisał:

Wszystko pięknie, tylko kanały Eleven świecą mi na jednym dekoderze i to o dziwo tym w sypialni, który ponoć jest głównym.

Sprawdź sobie Vectre Online. Zobaczysz jaka tam jest dobra jakość.  :D

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...