Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, regedit32 napisał:

Nieźle. Ja płacę 183,60 za to samo, ale bez Filmbox Live (mam Platynę z dodatkami i pakietem Filmbox).

Nigdy bym nie płacił tyle kasy za kablówkę. 

Ja mam 300Mb/s,UBEE32,  Arris PVR, Platyna, CI+, Sport na ostro za 95,99. Tyle to jestem w stanie płacić za to co mam.

 

:)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.01.2019 o 19:02, titus76 napisał:

Cześć.

DUK zaoferował mi: Platyna + SNO + Eleven + internet 100mb/s + dekoder HD za 95 zł.

Co sądzicie o tej ofercie?

 

Jak na ofertę utrzymaniową to słabo.

Dla nowych klientów na stronie jest lepsza oferta: Platyna+ SNO+ Eleven + Internet 300mb/s +dekoder PVR za 94,99zł.

https://www.vectra.pl/oferta/687/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minęły kolejne 2 lata z Vectrą i czas na kolejny bój o swoje. :) Teraz mam Złoty z dekoderem PVR + net 100 Mb/s za 89,89 zł. Z tego, co widzę to nowi za 80 zł dostają Złoty + SNO + net 300 Mb/s. Jest szansa na coś takiego w przedłużeniu?

I czy po rozmowie z konsultantem przez telefon, jak nie zaoferuje nic ciekawego (a tak będzie), można złożyć wypowiedzenie telefonicznie? Podobno operatorzy coś takiego powprowadzali, ale nie wiem, jak u Vectry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.01.2019 o 20:40, dawid_bydgoszcz napisał:

Dzisiaj dostałem ofertę z DUK (wypowiedzenie złożone): SuperFilm&Sport, Canal+Prestige, Cinemax, 2xPVR, internet 300 Mb/s za 171,09 zł. Co sądzicie o tej propozycji? 

A ktoś może podać, co wchodzi w ten pakiet SuperFilm&Sport? Bo na stronie Vectry za nic nie można go znaleźć, ani tym bardziej porównać z Platynowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie wchodziłem nigdy wcześniej w ten wątek. W związku z ostatnio nasilającymi się plotkami o planowanym przejęciu Multimedii przes Vectrę, zajrzałem tutaj. Naprawdę oferta rzędu 170zł za full pakiet w Vectrze to jest szczyt marzeń? W takim razie mam nadzieje, że do tego przejęcia nigdy nie dojdzie, a jeśli dojdzie, to szybko stamtąd ucieknę. Nieźle Was łoją, bo w Multimedii po wypowiedzeniu takie coś się dostaje za ok. 100zł. Proponuję zajrzeć do wątku dotyczącego Multimedii i poczytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przedłużyłem umowę na następujących warunkach :

- pakiet Platynowy

- internet 300 Mb/s

- Eleven + Sport na ostro

- Canal+ Select

- dekoder ADB 4730 CDX

abonament: 134,81 zł

 

Zaznaczę, że poprzednio miałem:

- pakiet Złoty

- internet 50 Mb/s

- Sport na ostro

- Canal+ Select

- dekoder HD bez nagrywarki

abonament: 141,10 zł

 

Jak dla mnie, poprawa zdecydowanie na plus.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Arkon napisał:

Można też taniej: 10 zł multiroom, 1 zł za Sport na Ostro i 2,99 za Eleven.

@Arkon A taka oferta, rozumiem, po wypowiedzeniu i przez DUK telefoniczny, czy w BOK?
Ja i tak się zastanawiam nad rezygnacją z pakietu sportowego, ale Multiroom chętnie sobie zostawię. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów. Powiedzcie mi, co można ugrać z tego? Umowa nie była bardzo długo przedłużana. Aktualny pakiet:

Platyna z multiroomem i internetem 60 mb/s = 103,49 zł.

Uzyskać bym chciał:

Platyna z MR, net 300 mb/s, pakiet Eleven i SnO, no i ewentualnie, jakby dało radę, Canal+ Select w cenie max 125-130 zł. Jakie są szanse? Miejscowość to Olsztyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...