Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Dziś nad ranem z oferty Vectry wyleciało łącznie 19 dubli, które od 1 sierpnia nadawały plansze informacyjną z informacją o zmianie nadawania z SD na HD.

Nie chce nic sugerować ale duble SD usuwają, także kilka kanałów z analogu wyłączyli więc może szykują miejsce na nowe kanały...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam Cisco EPC3925. Po kablu mam 150M, a po Wi-Fi tylko 50M, bo na więcej Vectra nie pozwala. Nie wiem ile obsłuży maksymalnie po kablu, ale do prędkości 300 i 600 dają inny model dwu zakresowy 2,4 i 5 GHz.

Z tego co wiem to wszystkie mają Wi-Fi.

 

Ja mam Ubee Interactive Corp. EVW32C-0U po kablu i wi fi mam 150 

obsługa standardu DOCSIS/EuroDOCSIS 3.0,

szerokopasmowa głowica umożliwiająca obsługę do 24 QAM (24 kanałów) o prędkości do 1 Gbps oraz 8 QAM kanału zwrotnego o prędkości do 240 Mbps,

urządzenie typu 3 w 1:

4 porty 1 GE,

2 porty Voip (telefoniczne),

WiFi 2,4 GHz + 5 GHz w standardzie 802.11 a/b/g/n/ac,

wbudowane anteny typu 3x3 umożliwiają uzyskanie prędkości WiFi odpowiednio do 300 i 1300 Mbps.

Jaki aktualnie najlepiej wybrać modem internetowy z Vectry? Będę podpisywał aneks do umowy na internet 100 Mb. Ale przyszłościowo będę chciał jeszcze zwiększyć prędkość.

Czy Vectra daje jeszcze modemy bez Wi-Fi? Bo mam router TP Link  TL-WR 841N.

Możecie coś poradzić?

 

https://www.telmor.pl/Newslettery/Newsletter-TELKOM-TELMOR/Newsletter-TELKOM-TELMOR-Nr-4-2016/Ubee-EVW32C-bezprzewodowy-modem-kablowy-VoIP-DOCSIS-EuroDOCSIS-3.0

Taki mam w domu od marca 2018 .Po wi fi idzie 150/15 bo taki mam pakiet.Żeby mieć , 150MBlub więcej  trzeba mieć kartę sieciową w laptopie standard AC ,bo na tN obsługuje tylko 100MB (teoretycznie do 150). Jeżeli macie tylko 50 to dzwonić do Vectry, niech zmienia ustawienia modemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie to tylko nieoficjalne informacje. W Orange jest w cenie pakietu jak ma się Canal+. Mam nadzieję, że Vectra pójdzie tą drogą albo(w co nie wierzę) obniży cenę za Canal+, bo tak naprawdę użytkownicy tej paczki stracili LM. Już niedługo powinno wszystko być jasne. Dla mnie jest oczywiste, że nie zapłacę więcej niż 15 zł za ten pakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ma moduł do wyszukiwania kanałów? Chyba że kolega źle się wysłowił i kanał jest wyszukany ale nie może być rozkodowany.

Ja bym proponował wykonanie ponownego wyszukania kanałów z wyjętym modułem i jeśli tv posiada to zmienił typ wyszukiwania z szybkiego na pełny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...