Skocz do zawartości

Antena naziemna z Biedronki


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem laikiem i zastanawiałem się nad tą anteną ale po waszych opiniach zrezygnuję. Może ktoś podpowie jaką antenę kupić w rozsądnej cenie by odbierać wszystkie MUX-y łącznie z MUX-8 z odległości 45 km od nadajnika (Chotycze woj. lubelskie)?

Zakup antenę logarytmiczną ze wzmacniaczem LG2, koszt wyjdzie prawie taki sam jak za wynalazek z Biedronki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niniejszym wątku mowa jest wyłącznie o antenie DVB-T "z Biedronki", która to przedstawiona została w pierwszym poście otwierającym niniejszy wątek.

Wątek ogólny dotyczący wyboru anteny DVB-T jest tutaj: :arrow:https://forum.satkurier.pl/topic/6159-wyb%C3%B3r-anteny-do-dvb-t/

Proszę zatem ewentualną dalszą, ogólną dyskusję w tej kwestii kontynuować właśnie w tamtym wątku.

 

Wszelkie kolejne posty nie tyczące się anteny omawianej w niniejszym wątku będą od razu trafiały do Kosza :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Odgrzeje kotleta i powiem tak: nie polecam tej anteny, sam ja osobiście miałem i jakość wykonania to słaba 3, elementy są bardzo cienkie i łamią się pod naporem ptaków. A z mux 8 niema nic wspólnego bo nawet nie potrafi dobrze odebrać a często wcale. Jednym słowem dno i kupa!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co się spodziewacie. U moich starych jest antena yagi 19 i odbiera muxy z nadajnika Poznań-Śrem oddalonego o 65 km. ,do tego antena VHL z PRL-u i wszystko działa pasywnie na 4-rech TV bez problemu.Dobrze opakowany produkt i ludzie wszystko kupią i ta promocja jest po prostu genialna "Full HD, DVB-t2, zasięg 120 km. po prostu tylko kupić tą antenę :razz:

Edytowane przez maly1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli antena kosztuje 68 zł. w Biedronce to znaczy, że dostawca sprzedaje ją za połowę ceny, a sam sprowadza za jedną trzecią tej połowy.

Co można zrobić za 11 zł. i gdzie to chyba wszyscy wiemy, więc czego się spodziewać po takim "towarze"?

"Materiału nie żałować, wodę lać, piasek sypać".

No ale kto bogatemu zabroni kupić,...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...