Skocz do zawartości

Gazety z programem TV


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I niestety dzięki temu w To i Owo będą dziury w pakiecie DVB-T... O Programie TV nawet nie wspominam, bo oni drukują starą nazwę kanału FX Comedy - FOX Comedy. :D

 

W każdej gazecie z programem w Polsce nie ma drukowanej pełnej oferty programu TV dostępnego w NTC. Niestety :(

 

Jak dla mnie To i Owo powinno dążyć do postawy, którą prezentują czeski TV Star, i francuski Telecable sat Hebdo - w TV Star 133 stacje, a w Telecable sat Hebdo - 140 stacji. 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że podobno toczą się rozmowy w sprawie dodania CTV9, także może przecież dojść ten kanał do prasy... Myślę, że jeżeli ten kanał dojdzie do prasy, to spodziewałbym się go na końcu marca/początku kwietnia w prasie. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogliby przy okazji wziąć też Antenę HD i pozostałe brakujące stacje z telewizji naziemnej. Zawsze to lepsze niż na przykład publikowanie w „Tele Tygodniu" programu TVP Dokument w nie właściwym miejscu czy też kanału Romance TV. Dodatkowo CTV9 widziałbym w tv guidach najczęściej zamiast Polsatu 2. 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gierek a czy słyszałem pogłoski, że CTV9 zostanie dodany do np dodatku telewizyjnego Gazety Wyborczej albo także do dodatku tv Faktu lub do Telemagazynu dodatku min Głosu Wielkopolskiego? z Tv guidów to mam nadzieję, że CTv9 dodadzą do TeleTygodnia lub TeleŚwiata.

 

A propo dodatku telewizyjnego do Gazety Wyborczej, czytałem artykuł o tym że w tym dodatku tv zajdą znaczące od czerwca zmiany bo ma go wydawać zewnętrzna firma to prawda?

Edytowane przez TomeQ38
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda skoro na przykład Wirtualnemedia o tym piszą: https://www.wirtualnemedia.pl/m/artykul/agora-zwolnienia-gazeta-wyborcza-drukarnia-gdzie-drukuje-sie

Jeżeli chodzi o CTV9 (ViDoc TC) to im więcej gazet będzie drukować ich program tym lepiej bo na przykład niedrukowanie programu Antena HD jest wpadką ze strony tv guidów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program dla Anteny HD jest drukowany tylko w dodatku telewizyjnym do Super Expressu :D , więc... trochę słabo. Osobiście liczę na zmiany związane z dodaniem kanału ViDoc TV do gazet, i na zmiany w dodatku telewizyjnym do Gazety Wyborczej. 

 

Wiem, że były rozmowy, ale czy skończyły się pozytywnie - mam nadzieję, że tak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.03.2024 o 19:40, TomeQ38 napisał(a):

 

A propo dodatku telewizyjnego do Gazety Wyborczej, czytałem artykuł o tym że w tym dodatku tv zajdą znaczące od czerwca zmiany bo ma go wydawać zewnętrzna firma to prawda?

Nie do końca. Zmienia się tylko drukarnia, natomiast nie było mowy o zmianach w samym dodatku. Tak więc prosiłbym tu @Polando niewprowadzanie w błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...