Skocz do zawartości

Pakiet HBO HD oraz usługa HBO GO – informacje, problemy


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tak. Tak czytam co wy wszyscy piszecie i jestem pełen podziwu. Postanowiłem zadzwonić i nawet udało mi się dodzwonić i bardzo miła Pani przyjeła odemnie zgłoszenie i powiedziała że wyślą do mnie porozumienie a kanały HBO zostaną narazie włączone no chyba że nie dostana porozumienia to wtedy wyłączą spowrotem :)

 

pod jaki numer dzwoniłeś???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Tak czytam co wy wszyscy piszecie i jestem pełen podziwu. Postanowiłem zadzwonić i nawet udało mi się dodzwonić i bardzo miła Pani przyjeła odemnie zgłoszenie i powiedziała że wyślą do mnie porozumienie a kanały HBO zostaną narazie włączone no chyba że nie dostana porozumienia to wtedy wyłączą spowrotem :)

 

A czy Ci już włączyli te kanały? Możesz poinformować nas jak Ci włączą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w CP od jakiejs godziny na pasku po przycisnienciu przycisku I zaczelo sie pokazywac jakie ida teraz programy. Wczesniej bylo ze HBO od stycznia w CP no ale brak HBO w abonamecie ;/ Mozna go wykupic na pierwszy rok do szostego miesiaca za 15 zl a po szostym miesiacu 20 zl! Dobra oferta CP chyba kupie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z tej oferty skorzystałem bo i tak mam 22mc do końca umowy, a i tak bym sobie raz na miesiąc czy 2 opłacał HBO a tak sobie wezmę na rok taniej mi wyjdzie, nawet taniej niż bym miał opłacić HBO w C+...

Teraz jadę do Warszawy w interesach i jak wrócę koło 20:00 - 21:00 to może będę już miał... Pani powiedziała że nie wie kiedy go włączą ale nie powinno to trwac strasznie długo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widzę że większość z maruderów to sępy które wszystko chcą za darmo. Ja poprostu chcę HBO bo zawsze coś więcej do oglądania się przyda. I właśnie z powodu takich sępów Polsat powinien mieć coś na papierku bo przecież rozdawnictwo i wspólna własność skonczyły się razem z odejściem komunizmu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widzę że większość z maruderów to sępy które wszystko chcą za darmo. Ja poprostu chcę HBO bo zawsze coś więcej do oglądania się przyda. I właśnie z powodu takich sępów Polsat powinien mieć coś na papierku bo przecież rozdawnictwo i wspólna własność skonczyły się razem z odejściem komunizmu

 

Gdyby nie było przymusowej 12 miesięcznej umowy to z chęcią bym brał za 20zł co miesiąc jako dodatek do Relax MIx :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981
Ale co ja mam zrobić?Dzwonić do skutku? :D

 

Właściwie to po co chcesz tak usilnie się do nich dodzwonić...?? To jakaś desperacja?? Kiedyś będziesz miał to HBO :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Jestem po rozmowie z BOK-iem. Jakiś pan zapytał mnie czy podpisze porozumienie, a ja ,że tak. Na to on, że mi dziś odblokują. Mam obecnie PF+RM=54,90. Pan powiedział, że za pierwsze 6 miesięcy po 15zł , a za drugie 6 po 20. Potem nie kazał się rozłączyć i po około 3 minutach powiedział, że do 3 godzin Hbo ma działać. Jak zadziała dam znać.

 

Ps. Ja równolegle kręciłem z domowego i komórki, żeby sie dodzwonić. Pozdrawiam i życzę wytrwałości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...