Skocz do zawartości
  • 0

Nowy dekoder i jaka telewizja na kartę?


Roki242
 Udostępnij

Pytanie

Witam proszę o pomoc.Od 3 lat posiadam biały dekoder 5800 i oferta TNK HD.Wgrana jest też enigma,ale wszystko pomału szwankuje.Zawiesza się mimo nowych kondensatorów itp,ojciec zły itp

 

i tak jaką ofertę możecie polecić teraz na kartę? może dekoder nc + 5800 czarny?

 

tylko,że w czym rzecz,obecna oferta ma bogate kanały bo za 40zł doładowania mam kanały national,animal planet,euro sporty,orange sporty itp a w ofertach smart hd itp nie widzę już tych kanałów..

 

proszę o pomoc jaki dekoder kupić by mieć te kanały co mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Karta siedzi od 2 dni w dekoderze i zaczęła działać.

 

Przed i po doładowaniu sytuacja na karcie wygląda tak samo:

 

oscam.png

EMM.png

 

Działają takie programy jak TVP1, TVN-y z pakietu bez opłat, Polsat HD (tak jak to jest w SMART HD+ bo do tego się odnoszę).

Działają TVN-y z pakietu jakby po doładowaniu np. TVN 24 HD, TVN Turbo HD, TVN Style HD.

 

Nie działa nSport HD+, MiniMini HD+, Republika TV, Nat. Geo. People, oba Eurosporty też nie działają. Reszta programów z "+" działa.

 

Czy ta karta była w ogóle kiedyś aktywowana jak daty na karcie są z 2013 r. ? Może trzeba wysłać SMS-a z aktywacją? I dlaczego po doładowaniu nie wskoczył jakiś pakiet tylko data ważności się zmieniła w rubryce pakiet bez opłat? Ciekawa sprawa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wedle innego forum to jest pakiet Domowy HD+... A nSport+ nie ma ani w Domowym HD+ ani w Start+.

 

Masz kartę z dekodera BSKA/BSLA? Bo jeśli tak, to warto policzyć co trzeba.

 

EDIT: jeśli nie masz MiniMini+ HD, to to jest na pewno Domowy+ HD.

Edytowane przez tomkep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witam

Żeby nie zakładać nowego tematu zapytam tutaj bo mam podobny problem. 

Obecnie posiadam TNK HD i oferta programowa jest dla mnie wystarczająca. Karta kupiona została z dekoderem Opticum X8.

Teraz gdy mam dwa telewizory w domu chciałbym jakoś podzielić ten sygnał aby w obydwu można było oglądać kanały z TNK HD. 

Czy z racji parowanego tunera opticum x8 z kartą muszę zainwestować całkowicie w coś innego (inna oferta)?

Czy jednak jest jakaś możliwość dokupienia dwóch tunerów (wiem że ten Opticum się do tego na pewno nie nadaje) i połączyć je tak aby móc cieszyć się pełną ofertą kanałów które mam teraz dostępne tylko na jednym tunerze?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...