Skocz do zawartości

ZigZap


ad_am
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

https://www.youtube.com/watch?v=Kqw9ldasZJs. Ty serio myślałeś, że ucieszę się z rozciągniętego testcardu? To nie jest kurde żadne 16:9 tylko rozciągnięte 4:3. Ja też takie fejki potrafię zrobić. Ten kanał miał służyć reuploadowaniu filmów z mojego niesłusznie zbanowanego kanału. Ten kanał nie należy do mnie. Oczywiście ten ktoś zrobił reuploady, ale bezczelnie kopiuje opis mojego zbanowanego kanału i do tego okłamuje jeszcze wszystkich, że ten testcard jest w 16:9. Każdy potrafi rozciągnąć film i uznać, że to testcard w 16:9. Posłuchajcie mnie. Oprawa ta istniała od 14 lutego 2008, a 1 kwietnia 2010 przeszła lifting, czyli do 16:9 i ta oprawa obowiązywała do 30 września 2011. Prawdziwy testcard w 16:9, aczkolwiek fragment nagrany kamerką, ale tak właśnie wyglądał : https://www.youtube.com/watch?v=_1VytgKPjDI

 

Jest jeszcze taki użytkownik, który wysłał mi fejkowy link do testcardu z lat 2004-2008. Nie mogłem go znaleźć, a film trwał 0:51. Ja się zapytałem go, w którym miejscu znajduje się testcard, on mi odpowiada "0:52". To ja się pytam, czy to robienie ze mnie beki, czy co - użytkownik nie odpowiada i kasuje sobie komentarz. Nie wiem, to miał być głupi żart, czy co? Ja wiem, kto to zrobił. Żeby mu nie zrobić krzywdy, nie będę wam podawał nazwy użytkownika. Ten fejkowy link wysłał mi zwykły użytkownik zainteresowany nagraniami z kaset VHS

 

Apropo testcardu z lat 2004-2008, mogę liczyć już tylko na użytkownika JohnnyBravo97 - on wydaje się być bardziej wiarygodny, zresztą wielokrotnie opisywał ten testcard. Teraz tylko czekać, aż w końcu uda mu się, to będzie wielki hit internetu. W głębi duszy cały czas wierzę, że gdzieś się znajduje, mimo że długo go jeszcze nie ma. Ale tgvb znalazł pobudkę, więc JohnnyBravo97 - miejmy nadzieję - też znajdzie

 

EDIT : Ja mam nawet nadzieję, że w chomikuj są takie odcinki wrzucone w latach 2010-2011, że jakaś bajka zaczęła się o 6:00, to mógł włączyć nagrywarkę kilka minut wcześniej i może jest tam testcard w 16:9? Albo jak ktoś nagrał ostatni odcinek z bloku Hypera i wrzucił go na chomikuj, ale po nim zostało jeszcze nagranych kilka minut do przodu, to tam może też jest testcard?

Edytowane przez Telewizorek
Wycięto OT.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.youtube.com/watch?v=Kqw9ldasZJs. Ty serio myślałeś, że ucieszę się z rozciągniętego testcardu? 

 

Ty, ja mam zupełnie inne konto, na forummedia 2 jeste tefałen, inaczej kasetoman. ZAPUJesz? A podasz link do tego filmu, z tym 0:51?

A tak poza tym, pomóżcie mi odzyskać materiały ze starego konta, m.in. z MiniMini. Ciekawostka: w 2007 pobudka MiniMini była już na YT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty, ja mam zupełnie inne konto, na forummedia 2 jeste tefałen, inaczej kasetoman. ZAPUJesz? A podasz link do tego filmu, z tym 0:51?

A tak poza tym, pomóżcie mi odzyskać materiały ze starego konta, m.in. z MiniMini. Ciekawostka: w 2007 pobudka MiniMini była już na YT.

Fajnie, że chcesz te oprawy, ale twoje ciekawostki nie przekonują mnie. Najwiarygodniejsi są kretes96, Błękitne TV, teraz JohnnyBravo97

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Jeszcze fajnie byłoby znaleźć dowód na istnienie takiego logotypu. Do tej pory nie mamy żadnego nagrania z ZigZapa z października 2004 roku, ale mamy infocard przed startem kanału: http://promomedia.pl/info/image20.jpg. Myślę, że gdyby początkowo logo było całe brązowe, to w infocardzie też by było, a jak widać, logo w infocardzie jest takie, jakie emitowano w latach 2004-2008

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wątpię, aby zmieniali logo na ekranie, a poza tym ta Wikipedia jest fałszywa.

Zresztą, to wygląda na robotę w Paincie. Wystarczy się trochę pobawić tym edytorem.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...