Skocz do zawartości

Zdjęcie

ZigZap

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
60 odpowiedzi w tym temacie

#61 Telewizorek

Telewizorek

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 13 postów
  • Od: 20 cze 2017

Napisano 18 lipiec 2017 - 20:04

Czy chodzi o coś takiego? :)

https://www youtube com/watch?v=uvz0EEVMr10

Kanał MiniMini rozpoczął punktualnie o 6.00 rano, ale w internecie w archiwum jest najstarsza data 12 luty 2007, także nie wiem jaką bajką kanał rozpoczął nadawanie... Niestety, co do ZigZapa przejrzałem kasety i nadal szukam, ale robię to dla Was :) Nie wiem czemu wracając do MiniMini nie widziałem testcardu tego kanału jak ostatnio (maj bądź czerwiec) oglądałem go sobie :D

Widzieliście już spot "Poznaj MiniMini"? Można go znaleźć w web archive org. Zakładaliśmy, że tym spotem wystartowano kanał, jednak koziołka [beep]ka wprowadzono w 2004 roku, a stacja wystartowała przecież w 2003 roku. Była jeszcze tam jakaś bajka od 2005, więc spot wprowadzono w 2005 roku. Możecie go znaleźć na YT wpisując "Poznaj MiniMini", w którym to miś w dużym niebieskim domu przedstawia kanał. Jednak znalazłem coś ciekawszego - spot "O nas". Tam na miniaturce filmu również jest miś, ale inaczej to zdjęcie wygląda, więc na pewno to był wcześniejszy spot i możliwe, że to nim wystartowano kanał, ale niestety... Film nie został zapisany w web archive org, a to wielka szkoda!