Skocz do zawartości

Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Konferencji


Kolejorz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro wczorajsze mecze zakończyły się nudą i bezbramkowymi wynikami, to strach pomyśleć co będzie dzisiaj w meczu słynących z żelaznej defensywy Atletico i Juve. ;)

Obejrzałem wczoraj do końca mecz Liverpool-Bayern. W pierwszej połowie Bayern jeszcze coś próbował, ale w drugiej im bliżej końca, to miałem wrażenie, że gra Reprezentacja Polski... - długa laga na Lewego jedyny plan Bayernu. :D Ewentualnie ktoś na skrzydle próbował szarżować. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, SatExpert napisał:

O proszę, a dziś w UYL Dynamo Kijów wyeliminowało Juventus (3:0). :lol2:

 

--------

 

A teraz młodzieżowa drużyna FC Midtjylland, po karnych wyeliminowała AS Romę. :lol2:

Do kompletu sensacji w UYL: Montpellier HSC - Benfica Lizbona 2:1. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie pisze o "wyglądzie wizualnym meczu" i jak się go odbiera bo to akurat prawda. Ja piszę o statystykach które zdecydowanie, naprawdę zdecydowanie były na korzystać Juventusu a komentarz w PSP Hajto i Bozydara byl: "Atletico przoduje w statystykach" co jest zakładaniem. Sam byłem zdziwiony tymi statystykami bo inaczej się odbiera mecz ale komentując powinni wykazać choć trochę profesjonalizmu. No i na koniec potrafili wymienić 2 sytuację Juventusu a było ich w statystykach 12 w 82 minucie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

City ładnie odrobiło grając w 10.
Czyli w angielsko-niemieckich pojedynkach dwa razy wygrali Anglicy i raz padł remis.

Za to Atletico z takim wynikiem postawi autobus w Turynie i właduje coś z kontry, co zakończy dwumecz. Trzeba mieć nadzieje, że ta bramka nie padnie szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnicę zrobił trener Atletico. Od początku wiedział co chce grać i znacznie lepiej reagował na boiskowe wydarzenia. 

Przed bramką na 1-0 Simeone dokonał trzech zmian wprowadzając samych napastników sprawiając, że na boisku było ich w sumie czterech: Correa, Lemar, Griezmann, Morata. 

Jak odpowiedział na to Allegri? Ściągnął rozgrywającego wprowadzając na plac gry... defensywnego pomocnika. 6 minut później Atletico wyszło na prowadzenie. 

Pjanic cały sezon jest pod formą, ale póki był na boisku jeszcze jakoś ten Juventus dogorywał. Odkąd Bośniak zszedł z murawy Juventus przestał grać w piłkę. Atletico nacisnęło i strzeliło drugiego gola. 

Nie ma wątpliwości, że ten mecz przegrał Juventusowi trener, który chyba sam nie wiedział po co jego zespół przyleciał na Madrytu. Nie wiadomo czy chciał wygrać czy zremisować. Koniec końców Atletico narzuciło swój styl gry, a w starciu dwóch defensywnie usposobionych drużyn lepsze było i jest Atletico. Hiszpanie najpierw odebrali ochotę do gry Ronaldo i spółce, a później robili już na boisku co chcieli. 

Allegri mógł ustawić zespół bardziej ofensywnie, mógł od początku postawić na Cancelo, ale niestety wybrał pozornie bardziej bezpieczne ustawienie i personalia, i to go zgubiło. 

Wydaje się, że w Juventusie pewna formuła już się wyczerpała i teraz aż się prosi żeby zastąpić go kimś nowym. Na przykład Zinedinem Zidnanem.
 
Godzinę temu, Arkon napisał:

 Cały czas mnie śmieszą opinie jaki to Dybala genialny piłkarz. Koleś ma już 25 lat i nic nie osiągnął ani w LM, ani w reprezentacji.

Czyli tak jak Hazard, Reus, De Bruyne, Verratti, Aguero, Eriksen, Coutinho, Aubamyanng, Thiago i wielu, wielu innych, których jest na pęczki 

<--- piłkarzy starszych od Dybali. 

 

Belgia to trzecia drużyna świata, ale idąc tym tokiem myślenia Juventus to finalista LM. 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...