Skocz do zawartości

Zdjęcie

DAZN

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#21 Rasheed

Rasheed

Rozpisany

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 494 postów
  • Od: 22 lip 2010

Napisano 27 sierpień 2017 - 17:00

Albo nie wyczuwam ironii :/ , albo piszesz bzdety do potęgi.

To nie są bzdety, włącz sobie Netflixa albo Showmaxa, później kanały filmowe premium z satki jak Canal+ czy HBO i zauważysz kolosalną różnicę. Ja posiadam te usługi i mam porównanie. Po kilku serialach ze streamingu gdy mam obejrzeć film w C+ to mi się przy słabszych tytułach odechciewa. Są jednak filmy na których mi bardzo zależy więc obejrzę ale zachwytu pod względem jakości obrazu nie ma, jak to jest np. w Netflixie.A internet mam średni, neostrada do 20 mb.

Emil.1603: OK, dodatkowe usługi kosztują ale kibic sportowy też musi mieć różne kanały satelitarne jak C+, Eleven czy Polsat Sport. To rozdrobnienie już istnieje. Podobnie z filmami. Mamy Canal+, HBO, Cinemax. Za wszystko trzeba płacić. Jeśli oprócz tego miałyby być jeszcze dodatkowo usługi streamingowe to rzeczywiście finansowo byłoby to niekorzystne dla kibica. Gdyby jednak wszystko przeszło do internetu to wtedy może byłoby to porównywalne finansowo z obecnymi kilkoma płatnymi kanałami sportowymi.Co kwestii technicznych przy transmisjach sportowych to może masz rację ale dobrze by było poznać opinię kogoś kto miał dostęp do DAZN.

Użytkownik Rasheed edytował ten post 27 sierpień 2017 - 17:02

#22 Random1989

Random1989

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 30 postów
  • Od: 07 sie 2017

Napisano 12 wrzesień 2017 - 12:49

W jakiej jakości są strumieniowane mecze w DAZN? 720p?

#23 kunkore

kunkore

Ekspert

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6740 postów
  • Od: 20 paź 2012

Napisano 04 październik 2017 - 11:13

Wszystkie mecze Ligi Europy od 2018 roku na teren Niemiec tylko w DAZN

https://twitter.com/...477480814891008

INEA:
-Super HD PVR-Canal+Select-Internet 500mb
Chłopak i Dziewczyna to normalna rodzina
KKS Lech Poznań

#24 aboutreka

aboutreka

Forum to mój dom

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2491 postów
  • Od: 21 maj 2009

Napisano 04 październik 2017 - 12:53

15 spotkan pokaze otwarta telewizja, ale nie wiadomo jeszcze jaka. Spekuluje sie ze moze to byc RTL.

Anders als bei der Champions League wird es aber weiterhin Spiele im Free-TV zu sehen geben. 190 Partien wird DAZN exklusiv zeigen, 15 laufen zusätzlich bei einem noch nicht benannten Free-TV-Partner. Gemunkelt wird hier seit längerem, dass sich die Mediengruppe RTL Deutschland hier die Rechte sichert

https://www.dwdl.de/..._europa_league/