Skocz do zawartości

Pakiet Eleven w Polsat Box - informacje, problemy itp.


kaeres
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ponowiłem i czekałem 2h i nic to nie dało.

Na infolinii babka nie była ogarnięta, ale połączyła mnie z działem technicznym. Coś tam zrobili i do 3 godzin miało zadziałać. Zadziałało po godzince.

Dzięki.

 

==============================================================================

I jeszcze ostatnia sprawa: w zobowiązaniach mam takie coś:

 

Eleven Sports HD  15,00 zł Oczekuje na aktywację z dniem 06.02.2018

 

Gdzie dokładnie jest napisane, że pierwszy miesiąc za darmo?

 

Mam zignorować i po prostu zapłacić tyle, ile pokazuje bez tego czyli 59,99:

 

Podstawowe zobowiązanie: Familijny Max HD    39,99 zł  aktywna
Dodatkowe zobowiązanie: SPORT HD  5,00 zł  aktywna
Dodatkowe zobowiązanie: Cinemax HD  10,00 zł  aktywna
Dodatkowe zobowiązanie: FILM HD 5,00 zł   aktywna
Edytowane przez marcel_82
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Wątpie. Czwarty kanał Elevenów ma (lub miał) chyba inne zadanie - być bardziej dostępnym od pozostałych trzech. Nie wiem jaka jest teraz koncepcja odnośnie "czwórki" ale kiedyś Eleven chyba coś wspominał o kanale nie będącym premium jak Eleven Sports 1 - 3 i nie wiem, czy właśnie czwarty kanał ma lub miał pełnic taką rolę.

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wiem, że takie informacje nie są traktowane tu zbyt poważnie, ale dziś przedłużyłem telefonicznie umowę z Cyfrowym Polsatem dokładając do niej Eleveny i Pan z infolinii powiedział mi, że już niedługo do oferty tych trzech kanałów ESN dołączy ten czwarty. Wcale go do tej informacji swoimi pytaniami nie sprowokowałem. Sam wyszedł przed szereg z tą informacją  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że takie informacje nie są traktowane tu zbyt poważnie, ale dziś przedłużyłem telefonicznie umowę z Cyfrowym Polsatem dokładając do niej Eleveny i Pan z infolinii powiedział mi, że już niedługo do oferty tych trzech kanałów ESN dołączy ten czwarty. Wcale go do tej informacji swoimi pytaniami nie sprowokowałem. Sam wyszedł przed szereg z tą informacją  :wink:

Był już tu taki jeden i zapowiadał Eleven 4 do końca marca, tylko zapomniał podać rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witaj. Obecnie nie posiadam takich informacji, aczkolwiek stale staramy się rozbudowywać naszą ofertę. Mamy również na uwadze dodanie tego kanału w przyszłości. Obserwuj naszą stronę internetową na bieżąco, ponieważ tam są umieszczane wszelkie nowości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Specjalista Cyfrowy Polsat

Mając na uwadze że CP przejął kontrolę nad Elevanami mógłbyś sobie darować ten "urzędniczy" ton o staraniach, mi osobiście wcale tego kanału nie brakuje (póki co) ale by nie dołączyć własnego kanału do oferty zaraz po klepnięciu umowy to trochę zakrawa na groteskę  :>  .

Edytowane przez OlafS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki własny kanał?

 

1) Eleven Sports należy do spółki Eleven Sports Network Polska.

2) Aby kanał Eleven Sports 4 pojawiał się w Cyfrowym Polsacie, to platforma Cyfrowy Polsat musi podpisać umowę z Eleven Sports i ponosić odpowiednie opłaty na rzecz nadawcy.

 

To, że telewizja Polsat posiada większościowy udział w spółce X, to nie oznacza, że Polsat rządzi, gdzie produkty X mają być dostępne i za ile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Przesiadłem się z NC+ na CP i nawet nie zdawałem sobie sprawy , że w Polsacie nie ma czwartego kanału Eleven Sports.

Chciałbym mieć wszystkie cztery Eleveny, i tu pytanie, czy w ogóle jest planowane, w jakiejś niedalekiej przyszłości, uruchomienie czwartego kanału Eleven na CP?

Oglądam Bundesligę , a w szczególności mecze Bayernu, i może się zdarzyć sytuacja, że mecz z udziałem drużyny z Monachium będzie transmitowany właśnie na tym czwartym kanale i wtedy z oglądania będą "nici".

Niestety nigdzie nie mogę znaleźć informacji, czy Polsat planuje ten czwarty kanał dołożyć do swojej oferty.

Edytowane przez Barti
Cyfrowy Polsat, CP, a nie PC. PC to w domyśle komputer. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesiadłem się z NC+ na CP i nawet nie zdawałem sobie sprawy , że w Polsacie nie ma czwartego kanału Eleven Sports.

Chciałbym mieć wszystkie cztery Eleveny, i tu pytanie, czy w ogóle jest planowane, w jakiejś niedalekiej przyszłości, uruchomienie czwartego kanału Eleven na CP?

Oglądam Bundesligę , a w szczególności mecze Bayernu, i może się zdarzyć sytuacja, że mecz z udziałem drużyny z Monachium będzie transmitowany właśnie na tym czwartym kanale i wtedy z oglądania będą "nici".

Niestety nigdzie nie mogę znaleźć informacji, czy Polsat planuje ten czwarty kanał dołożyć do swojej oferty.

 

Mecze Bayernu nigdy nie są na czwartym kanale, no chyba że to powtórka. Najczęściej pierwszy kanał, rzadziej drugi lub w C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...