Skocz do zawartości

Portal satkurier.pl


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Tak było od startu portalu, czy akurat zauważyłeś? Generalnie wczoraj dłubaliśmy przy komentarzach, jest tam aktualnie jeden błąd, który poprawi się dziś. Może przy okazji coś wysypało się z wyświetlaniem. Rzucimy na to okiem...

 

Z ostatnich zmian na przestrzeni kilku tygodni:
- blok Najpopularniejsze można przełączyć na Najnowsze, wybór powinien być zapamiętywany,
- zmiana w małych boksach na dole - jeśli kliknie się na zakładkę, która jest aktywna - wchodzi się do kategorii,
- zaimportowane wszystkie ZAP ze starego portalu do galerii,
- poprawione wyświetlanie ZAP na stronie głównej i w newsach - brało najstarsze, nie najnowsze - ups :P
- ZAP-y na stronie głównej mają parametry, to jednak było przydatne,
- po wejściu w newsa logo po prawej od zajawki jest znowu pokazywane - pierwotnie zaprojektowaliśmy portal bez tego jako schludniejsze, ale ostatecznie doszliśmy do wniosku, że brak tej grafiki powoduje, że często przygotowujemy ją na darmo, bo na koniec nie pojawia się nigdzie - dlatego wróciła, ale ma dostosowane wyświetlanie, żeby pasować i nie wadzić,
- poprawiony graficzny bug na mobile - linki do sharowania były pod sobą, a miały być obok siebie,
- poprawione kopiowanie ze strony (link do newsa powinien być dodawany tylko przy kopiowaniu treści newsa, a nie np. komentarzy - ups :P ),
- w galeriach poprawione przełączanie grafik - po przełączeniu przewijało na górę strony zamiast zostać na tym samym poziomie,
- w komentarzach po kliknięciu na nick, by komuś odpowiedzieć - za pierwszym razem pole się rozwijało, ale nie dodawało nicka (dodawało jak pole było już rozwinięte),
- pojawiła się możliwość ręcznego wpisania numeru strony w widoku kategorii (bo czasami stron newsów jest bardzo dużo - łatwiej przycelować np. w środek),
- optymalizacje - zwłaszcza wczoraj - pozwolą na lepsze wykorzystanie zasobów serwera pod obciążeniem jakie było np. 28 września wieczorem po 20:00.
 
W zasadzie prace nad front end są w naszym odczuciu skończone i zostało kilka tematów mniej pilnych, ale będziemy je realizować, obejmują:
- w bloku Najpopularniejsze i Najnowsze rozważymy dodanie opcji Najczęściej komentowane,
- poprawka niewidoczna związana z ZAP-ami, które znalazły się z różnych magicznych powodów dwa razy na serwerze ;)
- rozważymy, czy blokom po prawej nie dać nagłówków lub jakoś inaczej je wyróżnić, bo się trochę zlewają,
- logowanie forum (na końcu, zależy od innych rzeczy).
 
Natomiast zbliżają się zmiany dla digi-tv.pl i solarkurier.pl - obydwa portale zostaną zunifikowane wyglądem z satkurier.pl, zyskają tylko swoje modyfikacje kolorystyczne no i siłą rzeczy będą mniej rozbudowane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Od kilku dni mam problem z czytaniem artykułów na SK , a mianowicie na żadnej przeglądarce nie mam ADBLOCKa , a mimo to pojawia się komunikat "Reklamy da się lubić.Dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści. Prosimy odblokuj reklamy i odśwież stronę" i odświeżanie strony nie pomaga wcale (sprawdzane na : Firefox, Opera, Vivaldi - przeglądarki uaktualnione). Co robić? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Od paru dni Firefox 45.6.0 na Linuxie rzuca mi takim komunikatem na stronie głównej satkuriera:

 

 

A script on this page may be busy, or it may have stopped responding. You can stop the script now, open the script in the debugger, or let the script continue.

Script: https://data51.adlooxtracking.…=en-US&ao=&fake=001000&errors=:89

 

Wybieram "Stop script" i generalnie działa (choć może coś mi umyka), ale jest to wkurzające.

 

Da się coś z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni mam problem z czytaniem artykułów na SK , a mianowicie na żadnej przeglądarce nie mam ADBLOCKa , a mimo to pojawia się komunikat "Reklamy da się lubić.Dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści. Prosimy odblokuj reklamy i odśwież stronę" i odświeżanie strony nie pomaga wcale (sprawdzane na : Firefox, Opera, Vivaldi - przeglądarki uaktualnione). Co robić? 

Korzystam z Opery i w ustawieniach jeśli włączę blokowanie reklam to mi taka plansza wyskakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam kolejny problem. Strona satkurier.pl ładuje mi się już od 30 minut i załadować się nie może (na tą chwilę mam pustą kartę). Tytuł jest i jedyne co moge jeszcze stwierdzić, to napis na dole, w pasku stanu: "Waiting for code.createjs.com...".

 

Siedzę w pracy, za proxy i firewallem. Czy jakiś wasz dostawca reklam nie podpadł gdzieś na filtry any-spamowe, anty-fishingowe albo anty-wirusowe? Bo to tak wygląda jakby wasza strona próbowała coś dociągnąć z sieci i jakby nie było połączenia do tego czegoś.

 

EDIT: O, 7 minut później i nagle zaczęło działać...

Edytowane przez tomkep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Coś jest chyba skopane z certyfikatem ssl. Po wpisaniu satkurier.pl łączę się po http. Jak wpiszę https://satkurier.pl na najnowszym Firefoxie czy Operze 12.18 dostaję info, że witryna jest słabo zabezpieczona. Vivaldi to samo. System Windows XP.

 

Edit:

Testuje inne wasze serwisy i ewidentnie macie coś pomieszane, część serwisów np. bochniaisol.pl nie obsługuje https.

 

Edit2:

Na Windows 7 64bit, najnowszy Firefox to samo.

Edytowane przez tomciu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część artykułów/notek nie znajduje się w żadnym dziale i kategorii, można je znaleźć na stronie głównej, dotyczy tematów zarówno z Polski i świata. Może się zdarzyć, że czytelnik coś pominie, bo nie zobaczy takiego newsa. Co się ostatecznie dzieje z takimi artykułami? Podobny los spotyka chyba newsy dotyczące IPTV.

Edytowane przez Dawidek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, newsy zawsze mają swoje kategorie i działy. Na samym dole (przy korzystaniu z przeglądarki na PC) są dodatkowe kategorie, także IPTV i wiele innych - w postaci bloków z zakładkami. Po wybraniu zakładki jeśli kliknie się nią jeszcze raz - wchodzi się w kategorię z newsami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mam takie pytanie czy byłaby mozliwość w serwisie SatKurier, aby reklamy dostosowywały się do wersji mobilnej? Bo obecnie trochę zawadzają reklamy, jeszcze wyskakujące okienko w wersji mobilne, której nie mogę zamknąc. Reklamy u góry stasznie rozszerzają strone. Nie mam nic przeciwko reklamą, ale żeby one były dostosowane do mobilu. 

Edytowane przez krzychu00012
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklamy u góry wiem, że nie zwężają się, na razie nie ma na to rozwiązania, natomiast cała reszta się powinna dostosowywać i nic nie powinno wyskakiwać. Nie zajmujemy się reklamami na forum - każdą nieprawidłowość w tej kwestii proszę zgłaszać mailowo na redakcja[malpa]satkurier.pl

 

EDIT: Jeszcze sprawdziłem w tym momencie, nic na mobile nie wyskakuje, na całej stronie są tylko i wyłącznie 2 bannery. Jeśli gdzieś to wygląda inaczej - proszę zgłaszać mailowo ze wskazaniem na jakim urządzeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...