Skocz do zawartości

MW i LW


kbc_seba
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Frontowiec Dobrze, dziękuję za poprawkę :)

Skoro pochwaliłem się tym, co mam na falach długich, to teraz się pochwalę tym, co udało mi się odebrać z Europy i terytoriów sąsiednich na falach średnich, kręcąc MW od jakichś 10 lat. Są tu nie tylko stacje obecne w eterze, ale też wyłączone.

Spoiler
  • Bałkany: rumuńskie anteny publiczne, ERA 1, ERA Diktuo, Głos Grecji, Głos Chorwacji, Radio Beograd 1, Radio Novi Sad, Radio Kosova 1, słoweńska jedynka, Radio Koper, Radio Capo del Istre i słoweńskie MMR po węgiersku, jakaś cypryjska antena publiczna (chyba program 3), Chińskie Radio Międzynarodowe (jest nadawane z Albanii na MW dla Europy :P), Radio Tirana 3, BBC World Service (przez nadajniki na Cyprze), Radio Svoboda (z Bośni i Hercegowiny nadajniki), BH Radio 1;
  • Europa Zachodnia: DLF, Deutschlandradio Kultur, France Info, France Blue, hiszpańskie radio publiczne, portugalską jedynkę, włoskie programy 1 i 2, NPO Radio 5, Radio 538, holenderskie sygnały pirackie ( :shock:, bo słaba moc), Absolute Radio, BBC Radio 4, Spirit Radio, Głos Rosji (z nadajników w Niemczech), AFN (to samo), Głos Ameryki (to samo), BBC World Service, Radio Wolna Europa;
  • Europa Centralna: Kossuth Radió, węgierskie radio etniczno-narodowościowe, Dankó Radió, Radio Slovensko, Radio Regina, Radio Devin/Patria, czeskie programy 1, 2 i 4 (Plus) i Radio Praha, Radio AM, Twoje Radio (najlepsze u mnie: Chojnice :D), Radio Poland (tak, z Koszęcina) i Radio Racyja (to samo);
  • Europa Wschodnia: Radio Rossii, Radio Majak, Radio Junost, Vesti FM, 4 anteny ukraińskiej państwówki (UR-1, Promiń, Kultura i Radio Ukraine International), białoruskie państwowe kanały, litewska jedynka, Radio Baltic Waves, Głos Rosji, Głos Ameryki (przez jakiś czas był nadawany z nadajników na Białorusi), 2 kanały mołdawskiego radia publicznego, Radio Merkurs (taka łotewska komercja);
  • Skandynawia: DR P3, NRK P1, SR P1, Utvarp Foroya, YLE Radio Suomi;
  • Bliski Wschód: izraelskie 2 kanały publiczne, część krajów arabskich, Turcy, IRIB;
  • Afryka Północna: Jil FM, Radio Dżamahrija, ERTU

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...