Skocz do zawartości

Polsat Sport Fight


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@matjot, wiesz co, oni sami nie wiedzą, gdzie będzie ten kanał, bo napisałem dziś do CP na Facebooku i odpisali mi, że niewykluczone, że lista kanałów będzie jeszcze zmieniana, piszemy jak sytuacja wyglądać, będzie dnia 1 sierpnia, więc trzeba czekać i zobaczymy 1 sierpnia, gdzie będzie ten kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał ruszył, leci w miejscu używanym w trakcie Euro 2016 przez Polsat Sport 2 HD na 12,284 GHz, pol. H, są uprawnienia :)
https://satkurier.pl/news/150061/polsat-sport-fight-hd-rozpoczal-nadawanie-wideo.html
Zaraz wrzucę wideo ze startu ;)

EDIT: I jest krótkie wideo, start taki zwykły - plansza --> animacja z logo --> pierwszy program ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat nie musi rezygnować z PPV. Gale mogą być transmitowane jednocześnie w PSF i PPV. Ewentualnie sam PSF mógłby być okazyjnie oferowany jak PPV dla tych, co nie mają do niego normalnego dostępu, a skoro według statystyk większość abonentów  CP nie ma pakietu wyższego, niż Familijny MAX HD, to chętnych na jednorazowy dostęp byłoby dużo. Dodatkowo byłby to bardzo dobry ruch marketingowy, który mógłby mieć znaczący wpływ na dystrybucję PSF w sieciach kablowych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PPV zostaje - teraz pewnie będzie na 10,758 (Test 3), a na PSF HD, to raczej będzie to co dziś, czyli "odgrzewane kotlety"+transmisje live - pewnie będą transmitowane te same gale co na Polsacie Sport/Polsacie Sport Extra, z tym że bez reklam, czyli myk wcześniej zastosowany w czasie Euro we Francji :) to są tylko moje przypuszczenia, ale pewnie właśnie tak będzie :)

Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to wygląda na to że kanał robiony jest naprędce, byle załatać lukę po FightKlubie, na razie wszystko bez jakiegoś pomysłu, nawet streama na Ipli nie ma :D Jakby chcieli na abonentach zarobić to daliby na tym kanale galę boksu z Oakland z nocy sb/nd czy przyszłotygodniowy FEN :D

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, wątpię żeby nagle zostawili posiadaczy pakietów niższych niż Sport HD bez jakiegokolwiek kanału sportowego Polsatu, bardzo negatywnie by to się na nich odbiło, również na bazie abonenckiej i byłaby o wiele większa afera niż z zakodowaniem EURO :D Nie zdziwi mnie, jak PS i PSE w SD zostaną.

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...