Skocz do zawartości

4FUN TV


felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Phi, 4fun.tv i rozwój. Zastanawiam się czy to nie jest tak, że część klipów leci z taśmy a część z komputera. W niektórych programach obraz jest śliczny, dopasowany do ekranu, a niektórych zamglony i zawężony (jak na iTV). Jeszcze apropos rozwoju... najlepiej 4fun.tv rozwija się nocą programem "Striptiz". Żenada. Ale fajne dziewuszki za przynajmniej.

 

Poza tym gdzie się podziały te spoty, w których 4fun.tv chwaliło się, że muzykę wybierają widzowie, a nie komputer? To zniknęło wraz z pomysłem na VIVĘ Plus w polskim wykonaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4fun.tv to moim zdaniem obecnie najgorsza telewizja muzyczna. Muzykę puszczają ni w pięć, ni w dziesięć. Ramówka została przewalona do góry nogami. Dawnymi czasy ramówka była podzielona na godzinne "pule" i wszystko było jasne. Teraz się połapać nie można :? Przy niektórych programach teledysk zajmuje 20% ekranu. Reszta - logo, znak przedziału wiekowego, belka dolna (pasek), horoskop, u góry belka z treścią SMSa, by ściągnąć dzwonek :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Myślę że 4fun.tv jest najlepszą stacją muzyczną w Polsce bo widzisz co dalej będzie. I 4fun tv puszcza chociaż 2 godz. rocka dziennie a na A na VIVIE PL ta możliwość zniknęła wraz ze zniesieniem Get The Clip. A rock jak na lekarstwo.

 

Kartony też są czasem [beep]ne a czasem fajne ja najbardziej lubie Reggae Rabits :)

 

Jeszcze taki offtop co mam zrobić żeby z 0% mi się na 10% podniosło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to 4 Fun TV ma spora bibliotekę videoclipów (przeczytałem na forum stacji, ze ponad 4000 teledysków), do tego wiele, których żadna inna stacja w Polsce nie raczy wyemitować, gdy by tylko zmniejszyli tą liczbę reklam podczas teledysków (tzn. aby ekran podczas emisji teledysku był mniej zarzucony to było by ok). Jednak wciąż pozostaje dla mnie tajemnicą lista klipow z kodami do głosowania - kiedyś słyszałem, ze taka lista 4000 klipów była na stronie kanału - obecnie jej nie ma, więc jak głosować na piosenki które może teraz nie są na topie a stacja je posiada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz ciekawostka na temat żałoby w 4fun.tv

W nocy, już po zakończeniu żałoby na kanale 4fun.tv nadal ona była to samo na kanale Podróże.tv Większość polskich stacji wróciła do "normalności" a te dwa kanały zostały w żałobie.

 

4funtvhq2.jpg

 

Widać czarną wstążkę obok loga kanału, to było już dobrze kilka godzin po zakończeniu żałoby. Tylko kanał 4fun.tv i Podróże.tv miał żałobę długo po jej zakończeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropos listy teledysków - swego czasu była osiągalna w teletekście. Tam także jej już nie ma? Na początku działania 4fun.tv ceniłem ich właśnie za możliwość głosowania na starsze klipy. Pamiętam jak testowali w ramach Cyfry+ po godzinę dziennie jakoś koło 14. Jak ruszył system SMS wysłałem jedną z pierwszych wiadomości :D Trochę też głosowałem - często aby wbić na antenę jakiś nietypowy utwór, co na początku nie było specjalnie trudne z uwagi na znikomą ilość głosów ;) Ciekawe, czy mają jakąś bazę danych kiedy i z jakiego numeru wyświetlono wiadomość (ale wątpię, bo po co by to było).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Zaorać ten kanał. Zeszli na psy. Już nawet kartony są do [beep].

A one kiedykolwiek były strawne? ;)

 

4FUN jak dla mnie nigdy nie był jakimś super extra kanałem. Na początku jego działalności śmiało dołączyłabym sie do głosów, aby zaorać :) Teraz jednak sytuacja wygląda nieco inaczej. Uważam 4 FUN za kanał niezły pod względem odtwarzanej muzyki (kartonów nie komentuję), ale to tylko z powodu wyjątkowo słabej konkurencji w Polsce. Właściwie tylko 4 FUN i VH1 starają się wyjść poza cały ten "[beep]-biznes" w muzyce i prezentować nieco inne gatunki. MTV prawie w ogóle klipów nie emituje, a w VIVIE posłuchać można głównie kawałków z playlist "krzykliwych" stacji radiowych.

Ciekawią mnie plany Polsatu związane z uruchomieniem kanału muzycznego. Jak sięgam pamięcią wstecz, Polsat 2 miał w zwyczaju emitować sporo dobrych teledysków alternatywnych polskich kapel. Może tu jest nadzieja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja najbardziej lubię 4Fun. Jest tutaj więcej gatunków muzycznych i nie koncentrują się tj. Viva głównie na Popie.Do tego o godz.19:00 moje ulubione Rockowanie, gdzie można posłuchać nowe kawałki. Denerwuję mnie na 4Fun, dlaczego po 23 dają oznaczenie wiekowe od 18 lat!, skoro w większości lecą te same teledyski co w dzień. Na MTV muzyka leci tylko w nocy i do ok.15 reszta to programy randkowe itp. Polsat zapowiadał stworzenie kanału muzycznego, więc jest szansa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...