Skocz do zawartości

Medialni – audycja o mediach


Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam pytanie: dlaczego teraz na MySpace będziecie wstawić kolejne odcinki? SoundCloud przecież też jest dobry.


PS: A poza tym u mnie na MySpace odcinek się nie otwiera, więc nie wiem po co zmieniliście stronę do wstawienia odcinków Medialnych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Killer - teraz sprawdzam wersję online i u mnie jest wszystko dobrze. Pytałem się teraz też o to ludzi na shoutboxie, @maciejolek i @Frontowiec też nie mają problemów technicznych, więc nie wiem, czemu u Ciebie nie działa. Zawsze jest jeszcze wersja do pobrania ;)

 

@Kuba2015 - SoundCloud był dobry, dopóki się nie okazało, że po wrzuceniu 3 nagrań trzeba zapłacić 70 złotych, by móc dalej je tam wrzucać.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To echo było dlatego, że czasem u Frontowca było słychać dźwięki z głośników, przez co wypowiedzi były dwa razy słyszane. Zwykle Frontowiec robi przed programem pewien myk, by tego echa nie było, teraz też zrobił, ale musiało się włączyć przypadkiem podczas programu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, wrzućcie odcinki na inny serwis niż MySpace, bo na tym się nie odtwarza. Jedynie co to Zippyshare działało.

A SoundCloud przecież lepszy, ale jak to po 3 nagraniach zapłacić 70zł?

 

Zapewne korzystasz z Mozilla Firefox. Spróbuj na innej przeglądarca, a nagranie na MySpace powinno się uruchomić. U mnie to pomogło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten serwis jeszcze sprawdzę, choć tutaj z tego co czytam, to jest dość skromny limit megabajtów na plik, wynoszący 100 MB, więc na przykład czwarty odcinek już by nie wszedł, bo ma 101 MB. A z tego co pisali tutaj niektórzy, to chcecie odcinki trwające nawet 2 godziny, więc na pewno takie będą przekraczać objętość 100 MB.

Co do MySpace - Killer dobrze mówi. Choć z drugiej strony, ja korzystam właśnie z Firefoxa (najnowsza wersja, bo się sama aktualizuje), i nie mam z tym portalem żadnych problemów (gdybym miał to bym nie wstawił tam odcinka). Ale jakby ktoś miał, to niech na innej spróbuje.

 

SoundCloud był dobry, dopóki się nie okazało, że limit długości wrzuconych nagrań wynosi tam jakieś 200 minut, a potem trzeba wykupić wersję "Pro Unlimited". Właśnie teraz sprawdziłem, że żeby nie martwić się o te limity, musiałbym wykupić abonament roczny na kwotę 99 Euro. Przeliczcie to sobie przez kurs złotego. Wychodzi prawie 450 złotych. I to na rok! Nie ma głupich, wolę już na MySpace za darmo wrzucić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dobiliśmy do skromnego jubileuszu - dzisiaj prezentujemy 5 wydanie naszego programu :)

 

https://myspace.com/program.medialni/music/song/medialni-odc.5-04.08.2016-114644384-130343763 - wersja do słuchania online

http://www47.zippyshare.com/v/HH7jS1ly/file.html - wersja do pobrania.

 

A tutaj rozpiska tematów (od teraz będę ją umieszczać w poście)

 

 

01:09 - Rada Mediów Narodowych, Kurski na wylocie, KRRiT Dworaka kończy kadencję
21:47 - Światowe Dni Młodzieży w mediach
42:51 - Świat według Kiepskich
01:00:41 - Kącik Retro: stare teleturnieje

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mamy już 6 odcinek programu.

 

https://myspace.com/program.medialni/music/song/medialni-odc.6-11.08.2016-114659326-130362605 - wersja online

http://www6.zippyshare.com/v/hDs85Kr4/file.html - wersja do pobrania

 

Rozpiska:

 

01:56 - Klaudiusz Pobudzin nowym szefem Teleexpressu
09:51 - Zmiany kadrowe w TV Republika
24:22 - 15 lat TVN24
41:20 - Seriale codzienne i paradokumenty
01:12:00 - Lokowanie produktów
01:33:20 - Żałoby w polskich mediach

 

 

A za tydzień będzie wydanie specjalne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny tydzień za nami i kolejne wydanie "Medialnych" przed nami. W dzisiejszym, 8 wydaniu, skład 3-osobowy, czyli ja, @Frontowiec, oraz po raz pierwszy w programie @wislok. Zapraszamy :)

 

https://myspace.com/program.medialni/music/song/medialni-odc.8-25.08.2016-114686123-130397395 - wersja online

http://www102.zippyshare.com/v/tV9kFTUm/file.html - wersja do pobrania

 

Rozpiska:

 

00:48 - Podsumowanie IO Rio 2016
17:27 - Powrót Kamila Durczoka do mediów
28:39 - Kontrowersyjne okładki polskich gazet
40:01 - Dlaczego nie są kręcone polskie seriale młodzieżowe
59:40 - Kącik Retro: Wpadki w TV

 

 

I jeszcze komunikat: od września będą pewne zmiany w programie, zmieni się dzień ukazywania się nowych odcinków, prawdopodobnie będzie to poniedziałek, spowodowane jest to różnymi obowiązkami ekipy realizacyjnej.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odcinek bardzo mi się spodobał, szczególnie temat podsumowania IO, kontrowersyjnych okładek gazet i o wpadkach w TV, w tym temacie była wielka beka  :mrgreen: :mrgreen: 

 

Z serialami młodzieżowymi ciekawy pomysł z tym "Feliksem Netem i Niką", dziwne, że ludzie nie chcą z tego zrobić jakiegoś serialu młodzieżowego, bo jest materiał na conajmniej dwa-trzy sezony.

 

Wislok świetnie wypadł w programie, ma ogromną wiedzę, przydałoby się go częściej zapraszać :) We wpadkach dowiedziałem się dzięki niemu o Tomaszewskim, co przewracał kartki w poszukiwaniu informacji o składzie grupy Polaków w tenisowym  turnieju Masters :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wislok świetnie wypadł w programie, ma ogromną wiedzę, przydałoby się go częściej zapraszać :) We wpadkach dowiedziałem się dzięki niemu o Tomaszewskim, co przewracał kartki w poszukiwaniu informacji o składzie grupy Polaków w tenisowym  turnieju Masters :mrgreen:

O matko , dziękuję bardzo :) Nie spodziewałem się , cieszy mnie taka opinia :) Nie pamiętam już czy to zaznaczyłem - ale oczywiście chodziło o Tomasza Tomaszewskiego- mam nadzieję,że to padło w audycji :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas na 9 odcinek programu, skład taki sam jak w poprzednim wydaniu: @Frontowiec, @wislok oraz piszący te słowa :)

 

https://myspace.com/program.medialni/music/song/medialni-odc.9-01.09.2016-114702465-130418681 - wersja online

http://www8.zippyshare.com/v/CdxcnVyo/file.html - wersja do pobrania.

 

Rozpiska:

 


01:01 - Świętokrzyska Gala Kabaretowa
20:26 - ESKA Music Awards 2016
32:53 - Kabaret OTTO z nowym programem w TVP2
42:43 - Krzysztof Gonciarz i "Las Samobójców"
54:07 - Samozaoranie Lisa czyli screen na Twitterze i reklamy.
01:13:53 - Kącik Retro: Hyper/ZigZap i Kod Lyoko.
01:38:34 - Maciej Orłoś odchodzi z Teleexpressu.

 

 

Komunikat: następne wydanie 12 września, i od tego dnia program będzie publikowany w poniedziałki. Jest to spowodowane tym, że mamy różne obowiązki szkolne i uczelniane (choć te ostatnie dopiero za miesiąc u mnie). Frontowiec będzie się pojawiać w programie co 2 tygodnie, w najbliższym go nie będzie, więc potrzebujemy kogoś, kto mógłby go zastąpić. Zgłoszenia przyjmuję przez PW.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odcinek bardzo mi się spodobał, szczególnie, gdy rozmawialiście o "Lesie Samobójców", o ESKA Music Awards (w dużej częsci fragment z LM96 :mrgreen: ), o Lisie i jego niewiedzy o preferencjach reklam Google (spodobało mi się, jak Kirk opowiadał o stronach, gdzie jakieś słowo jest podkreślone i tam jest reklama jak się najedzie).

 

Kącik Retro - spodobało mi się, szczególnie rozmowy o Hyperze, fabuła "Kodu Lyoko" wciągnęła mnie, jak Kirk opowiadał, może w wolnym czasie włączę YT i zacznę oglądać :razz:

 

O Maćku Orłosiu dobrze, że wspomnieliście, to ważne :) Właśnie, ciekawe co będzie z Szaranowiczem, może czeka do tej 10 rocznicy aby odejść z TVP Sport jak Orłoś przeszedł przez 30 lat TeXu?

 

Wiadomo już kto zastąpi Frontowca w wydaniach co dwa tygodnie? I czy te wydania też będą realizowane w formule 3-osobowej, czy w dwuosobowej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam szczerą nadzieję, że uda się realizować wydania z "druhami zastępowymi" (tak, wziąłem to określenie z Listy Przebojów PR3, bo jak na razie nie mam lepszego na określenie wydań bez Frontowca) w formule 3-osobowej, gdyż jak można zauważyć (i jak my odczuwamy podczas nagrywania), takie programy są ciekawsze. Może też kiedyś będzie w formule 4-osobowej... :)

 

Na pewno mogę potwierdzić, że w najbliższym wydaniu będzie @wislok, to już mamy pewne. Chciałbym bardzo, żeby jeszcze kogoś dać, by była ta 3-osobowa formuła.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...