Skocz do zawartości

Medialni – audycja o mediach


Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Za to o segmencie prasy plotkarskiej to w sumie możemy kiedyś pogadać.

 

Tak w ogóle to prawdopodobnie niedługo zmienimy miejsce publikowania wydań do odsłuchu, i to już, mam nadzieję, będzie dobra i stała zmiana. MySpace ostatnio świruje, wciąż nie załadował najnowszego wydania, poza tym okazuje się, że tam jest limit 50 nagrań, tylko tyle można wstawić. Jak już będzie nowe miejsce, to tam sukcesywnie, oprócz najnowszych wydań, wrzucane będą archiwalne programy od początku naszej działalności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M54 - tak, sprawa ekipy Polsat News jest niesamowicie skandaliczna, mam nadzieję, że ci ludzie trafią na długie lata za kraty.

 

Kiedy kjuendej z ekipą Medialnych? :mrgreen:

 

Weta PADa - tak, 2xWeto i sytuacja kuriozalna w TVP, jeżeli chodzi o emisję najpierw orędzia PBS, a potem orędzia PADa, TVN24 i Polsat News - tak jak Kirk powiedział - zastosowały zasadę precedensji i wyemitowały najpierw orędzie PADa a potem PBS. Ja oświadczenie Prezydenta oglądałem z odtworzenia w TVN24, wyemitowano powtórkę po godzinie 17:00, Kirk był świadkiem historii o 10:30 :mrgreen:  I racja, nie skupiono się na kontekście, a na reakcjach. W Info Siedlecka, Karnowski, Sakiewicz. W BiSiu racja, pokazano reakcje zagraniczne. Osobiście, gdy włączyłem około 12 France24 w wersji francuskojęzycznej i anglojęzycznej, był czerwony pasek z informacją o wetach PADa, w Euronews również był czerwony pasek naprzemian z normalnymi niebieskimi. Tak, Wyborcza drukowała Gazetę Suwerena, możliwe, że teraz już nie produkują.  W Info z lekka konsternacja, nie było paska grozy, ale Karnowski ostro skrytykował Prezydenta.

 

Festiwal w Sopocie w TVN - tak, reaktywacja, gwiazdy nad gwiazdami, masa atrakcji :mrgreen: Czy będzie Bursztynowy Słowik, czy coś? Myślę, że tak, taka impreza musi mieć swoją nagrodę główną. 

 

Promocja muzyki w telewizji i radiu - tak, Despacito ciągle promowane, co kilka godzin praktycznie leci, do upadłego, masakra :mrgreen:  Ja takżę natknąłem się na tę nową piosenkę Sarsy - przecież ta piosenka to jest jakiś dramat, nie wiem czemu jest aż tak bardzo promowana. Sprawa z Shakirą niezła :mrgreen:

 

Kanały filmowe - na niektórych tylko powtórki, na niektórych też premiery. U mnie w domu często ogląda się filmy na Cinemaksach, choć też zdarza się, że obejrzą w Stopklatce. Tak, pamiętam komunikat w Kino Polska co do rekonstrukcji filmów dzięki hajsowi z reklam. A propos AXN - jak zawsze włączam, to są reklamy, potwierdzam :mrgreen: Chociażby oprócz P1 taki zabieg z wcinaniem reklam w dialog stosuje Tele5, a leto jedna szajka. Jeżeli mogę jeszcze nawiązać, to w Polsat Cafe raz podczas Zdrad wcięli przerwę reklamową w momencie, gdy otwierali drzwi od domu i mieli pokazać konfrontację :mrgreen: W Filmboksie Action lecą też erotyki po północy z Czech, Węgier, Francji, ale może tu nie będę się zagłębiał :mrgreen: A propos SciFi, czyli Syfów - filmy sci-fi tam to jakaś amatorka. Przypomnę, że podobną amerykańską amatorkę w kontekście tych filmów nierealistycznych, nieprawdziwych i okropnych emitowała też Czwórka jakieś kilkanaście miesięcy temu. Ja widziałem, załamałem się. 

 

Kanada -  inteligentne nazwy kanałów tematycznych :mrgreen: Dodam, że Kanadyjczycy mają kanały np. od ESPN - TSN, z ofertą programową podobną do ESPN. Jeden kanał jest po francusku, drugi po angielsku. Wyspa Totalnej Porażki - oglądałem cały sezon, następne sezony były dla mnie trochę słabsze, lekko też fabuły nie jarzyłem, stąd następnych sezonów nie oglądałem. A Nelvana też nie produkowała czasem Tabalugi, czy pokrzaczyłem coś? Może właśnie o Franklinie myślałem. Fajnie, że za tydzień jedziecie do południowych sąsiadów Can Ady :mrgreen:

 

Co poza tym? Może o powrocie Koła Fortuny, jeżeli nie uznacie, że to temat do Flesza. O czym jeszcze? Może o tym, czy telewizje  spełniają zasady emisji imprez sportowych objętych w rozporządzeniu KRRiT, bo ostatnio często mamy przypadki łamania tegoż rozporządzenia.  Temat w sam raz dla wisloka :)

Edytowane przez rafpolsat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tabalugi nie produkowała Nelvana, bo to jest koprodukcja niemiecko-australijska, a sama postać zielonego smoka powstała jeszcze za czasów Muru Berlińskiego (w 1983), więc to już dość stary zwierzak ;)

 

Co do propozycji, którą dał @Pepek94 - o 20-leciu będzie w październiku, a o jesiennej ramówce będzie wtedy, gdy zrobimy, tradycyjnie już przed nowym sezonem, raport o tym, co będzie. Nie będziemy osobno wyróżniać tej czy innej stacji, jak będzie wydanie specjalne, to wtedy to będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny tydzień nadszedł, więc najwyższa pora na 55 wydanie Medialnych, skład taki sam jak tydzień temu, ale jest pewna zmiana. Od dzisiaj odcinki w wersji online będziemy publikować na YouTube. Można powiedzieć że to kolejny etap w naszej historii :)

 

- wersja online

http://www119.zippyshare.com/v/dQbSQ4i6/file.html - wersja do pobrania

 

Tematy:

 

01:22 - Flesz.
07:40 - The World Games 2017 - podsumowanie.
21:27 - Powrót ''997'' i ''Koła Fortuny''.
35:42 - Będą kary za "fake newsy"?
55:01 - Pisma plotkarskie.
01:13:35 - Podróże Medialne: USA (cz.1).


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M55 - fajny przerywnik we Fleszu z \\' :mrgreen:

 

TWG - tak, w tym roku we Wrocławiu, pokazane przez Polsaty Sportowe i Echo 24. Softballa jednak już nie ma na TWG.  Polsat dobrze zrealizował World Games, aczkolwiek jak mówił Marian Kmita, były problemy z realizacją niektórych dyscyplin, bo informację co do miejsca, gdzie mieli z ekipą jechać, dostawali następnego dnia rano, wbrew ich rozpiskom, co wprowadziło mały miszmasz. Mnie dziwi, że nie mogli swojej grafiki zastosować co do transmisji z World Games, tylko musieli korzystać z oklepanego wzoru, stosowanego również w transmisjach z szermierki - wiecie, ta niebieska grafika z białymi polami. Tak, było trochę błędów w transmisji z żużla, w dodatku nie było licznika, ile okrążeń toru pokonali zawodnicy, jedynie w prawym górnym rogu było napisane, który bieg.

 

Powrót 997 i Koła - o ile 997 nie oglądałem zbyt często (godzina, jak i wiek xD, kojarzę jednak te rekonstrukcje). tak Koło w tym ostatnim wcieleniu oglądałem praktycznie każdy odcinek :) Cóż, zmiana na Brzozowskiego jest czymś niezwykle fatalnym. Wersja z tańcami i pląsami będzie niczym biesiada, ale daję szansę, bo Koło Fortuny, to jednak Koło Fortuny ;)

 

Kara za fejkniusy - TVP może już szykować portfel :mrgreen:  Nie wiadomo jak będzie to weryfikować, natomiast pewnie oręże i tak pójdzie w kierunku stacji niesprzyjających rządaowi. A zresztą, zobaczymy, co wykombinują, bo taka ustawa może objąć jedną i drugą stronę, bo prawda jest taka, że każdej ze stronie sporu rośnie nos jak u Pinokia w wielu sprawach.

 

Pisma plotkarskie - tak, opiniotwórcze media :mrgeren: Osobiście nie kupuję, ale czytam jak Fakt dodaje w piątki "Gwiazdy" - taka przeplatanka nowinek i klasyfikacji. Kirk niezły przykład podał z Al Bano i Rominą Power :mrgreen:  Tak, spóźniony zapłon. U mnie u fryzjera jedynie fryzjerki przeglądają gazetki, a jak ty chcesz przeglądnąć, to jedna ciebie tnie, a druga se przegląda, a przez kolejkę przelatuje taki kurz jak w westernach :mrgreen:

 

Jueseje - wreszcie! :mrgreen:Tak, Today było pierwszym porannym programem, GMA drugie. CBS zaczęło dopiero po jakimś czasie emitować The Daily Show, potem było This Morning, znowu The Daily Show i jakoś w 2012 powróciło This Morning.  Obecnie większość seriali w telewizji jest z USA, bo to tam właśnie one biły rekordy popularności i to przenosiło się na świat. A o programach informacyjnych powiedzieliście? Jakoś nie usłyszałem.

 

Co za tydzień? Możecie powiedzieć o tym, jak zmieniał się wpływ partii politycznych na "Wiadomości" TVP od początku ich istnienia. Naprawdę bardzo interesujący temat pod kątem historycznym. Jeżeli chodzi o \\', możecie też pomówić o tym, czy ewentualna zmiana z Paczuszkiej na TAI to jakaś zmiana dla tego programu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadeszła pora na kolejne, 56 wydanie Medialnych, tym razem skład nieco inny: Frontowiec, Patryk, oraz piszący te słowa. Zapewne dzięki temu i dzięki tematom program ponownie obszerny ;)

(drobne wyjaśnienie: w chwili prac nad programem nie wiedzieliśmy że Paczuska straci stanowisko, za to zapowiadam już teraz że temat zmian w kierownictwie Wiadomości TVP poruszymy za tydzień, bo i tak w tym wydaniu więcej o TVP Info powiedzieliśmy)

 

- wersja online

http://www94.zippyshare.com/v/GHxiGFLu/file.html - wersja do pobrania

 

Tematy:

 

00:44 - Flesz.
14:44 - Zmiany w ''Wiadomościach'' i TVP Info.
38:42 - Koniec VIVA Polska.
55:28 - Walka z hakerami.
01:13:58 - Czy lubimy oglądać reklamy?
01:34:36 - Podróże Medialne: USA (cz. 2).

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zablokują pół programu? Poświęcimy na ten temat tyle czasu w programie, ile to będzie potrzebne. Poza tym o teleturniejach w TVP powiemy przy okazji przeglądu jesiennych ramówek.

Zresztą przyznać trzeba że zmiany w głównym programie informacyjnych TVP są jednak nieco istotniejsze niż teleturniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myśmy tworzyli ten program, to żeśmy sobie postanowili, że będziemy mówić o ważnych i aktualnych sprawach. Mamy teraz sprawę ważną i aktualną, w zasadzie to już jest temat tygodnia, więc tak naprawdę powinniśmy o tym w programie powiedzieć. I tak szczerze mówiąc, to gdybym znał ten program tylko jako słuchacz, gdybym go nie tworzył, to też bym oczekiwał, żeby było o tej sprawie powiedziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli na YouTube to w niedzielę, ale w formie niepublicznego filmu do północy, a po północy oznaczyć jako publiczny - tak należy się polecać. Przykładem jest Rezigiusz, który na Snapchacie zamienia filmiku z niepublicznego na publiczny przy muzyce.

Edytowane przez Pepek94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale z drugiej strony nie zamulajmy widzów tymi serwisami telewizji publicznej. Wiem że serwisy stacji publicznych są inne ale to nie znaczy by ciągle o nich nawijać.

Mówi to osoba, której jakby jej pozwolić mówiła by wyłącznie o Eurowizji i tym tematem zamulała cały program. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłoby "Wydanie Specjalne - tylko w Medialnych"  :mrgreen:

 

M56 - trzy i pół minutowy flesz, rany, jaki sprint :mrgreen: No, afera z Tigerem niezła, ale już przeprosili i przeznaczyli pieniądze na cel żołnierzy AK obok tego zrobił Chajzer junior. Niemniej, nie powinien pojawić się tweet z middle fingerem 1.8.

 

Zmiany w "Wiadomościach" i Info - tak, teraz już wiemy, że pani Paczuszka dostała out nie na urlop tylko, brawo, to już powinno dawno się stać :) Natomiast mam wrażenie, że za pana Olechowskiego język programu bardziej się zradykalizuje, wiecie, że będzie bardziej negatywne traktowanie opozycji niż dotychczas. Wylot publicystyki określam jako skandal, bo usunięcie publicystyki zapewne jest podyktowane tymi wydaniami specjalnymi tylko u nich. Show Rachonia prowadzone w jego stylu amerykańskim, Foksowym na luzie, ale moim zdaniem to jest zbyt luźny styl prowadzenia, bo to nie jest jakiś show rozrywkowy, tylko poważna wieczorna publicystyka, czyli tak zwane "gadające głowy". Ale Rachoń to indywidualista i to jest fakt. Akurat Rachoń wprowadził fajną innowację, jeżeli chodzi o wybór pierwszego tematu w W17, temat co prawda jednostronny, ale nowinka fajna :)

 

Koniec VIVY - nie żałuję, że kończą emisję, bo zmiana profilu kanału w 2012 zrobiła swoje i program zmienił się na straszną papkę.  Też pamiętam z dzieciństwa VIVĘ, oglądałem bardzo często, kanał dało się oglądać, mimo, że czasem ich oprawa była przestarzała, tak kanal miał swój klimat. Teraz niestety emitują wszystko w kółko, nie ma żadnych nowości programowych, chyba mają zaprogramowaną playlistę, ktoś klika Play i leci wszystko.

 

Hakerzy - tak, sprawa włamania na serwery HBO i żądanie okupu wzamian za nieupublicznienie przed czasem serialu. Fakt, zabezpieczenia były złe i dziwię się, że w roku 2017 takie poważne korporacje jak HBO czy tam Universal nie mają profesjonalnych, nieszczelnych systemów bezpieczeństwa. Niezły system z tym kodem dostępu :mrgreen: Ja takich nie pamiętam, ja w FIFĘ 2003 nie grałem, a szkoda, piłkarze lepsi i era piłkarska jeszcze świetna - Ronaldo dopiero się rozwijał, Ronaldo drugi był na fali :mrgreen:

 

Reklamy - tak, niezły wstępniak Patryka :mrgreen: Mogło być, że odpowiedź na to pytanie po reklamie :mrgreen: Szczerze, nie lubię oglądać reklam, szczególnie tych w internecie, których nie da się pominąć, mimo tego, że twórcy zarabiają z nich za jakieś kliknięcia czy wyświetlanie, to nazywa się monetyzacja. Gdyby w TV dało się pominąć reklamy, to sprzedałbym garaż Polsatowi za przewinięcie reklam do momentu, gdy wznawiają emisję filmu po dwóch blokach reklamowych przedzielonych autopromocją :mrgreen: Tak, też widziałem reklamę o tym dzieciaku, co zachowywał się niebezpiecznie i też się zastanawiałem, co to ma wspólnego z komarem :mrgreen: A propos specyfików na erekcję, oprócz płonącego konara, ostatnio emitują też reklamę specyfiku, co "rozpuszcza się w ustach", a ten konar (nie piszę wulgarnie) może płonąć nawet do pięciu godzin :twisted: Mnie z pożyczkowych też wkurzają te LoanMe :mrgreen: W dodatku ta muzyczka! Też miałem skojarzenia z P1. Tak, w kinie też się wnerwiam, że reklamy trwają z 30 minut :mrgreen:

 

USA, część druga, serwisy info -  ważne postacie anchorów, Walter Cronkite, nieźle, że był głównym zarządzającym, jego charakterystyczny styl prowadzenia i słowa "I tak to właśnie było..." (And that the way it is). Kirk jeszcze nie wspomniał o Peterze Jenningsie,  najbardziej charakterystycznej postaci w ABC, przez blisko kilka dni po 11.9 schodził z wizji zaledwie na 2-3 godziny, po czym był gotowy do prowadzenia programu dalej (prowadził w koszuli pod krawatem, bez marynarki). Tak, Kirk wspomniał w dalszej części. Tak, w tonight showach goszczą znane osoby, to są taki wieczorne programy, ale są też tzw. late show okolo północy i to też jest popularne, a program trwa z godzinę. Wątek Polvision - jeżeli się orientuję, ta stacja do dosyć niedawna nadawała swoje programy tylko w 4:3. Nie wiem, ale jeżeli jest stacja w USA, to powinna na pewno mieć jakieś możliwości, aby doprowadzić do emisji w 16:9. Choć tam 4:3 w naziemnej jest powszechne, a 16:9 bardziej już w tych kablówkach, albo na dalszych kanałach.

 

Co za tydzień? Wiadomości tutaj pisać nie muszę :mrgreen: Na pewno pojawią się też teleturnieje, a reszty pisać nie muszę, bo w sumie niczego tak za bardzo nie ma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jest poniedziałek. A skoro poniedziałek, to pora na nowe wydanie Medialnych (#57), dzisiaj w składzie: @Frontowiec, @wislok, oraz piszący te słowa :)

 

- wersja online

http://www77.zippyshare.com/v/exGtHeHL/file.html - wersja do pobrania

 

Tematy:

 

00:44 - Flesz
07:19 - Jarosław Olechowski nowym szefem ''Wiadomości''.
43:07 - Kontrowersyjny plakat TV Republika.
01:05:18 - O kolekcjach "kioskowych".
01:25:51 - Kanały sportowe.
01:57:04 - Podróże Medialne: Korea Północna i Południowa.

 

 

Za tydzień wydanie specjalne - raport o jesiennej ramówce.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M57 - Smokowski a Majdan to wiele wiele różnic :mrgreen:

 

Olechowski poszefuje \\' - tak,  zastąpił Paczuską, zwolnienie na Twitterze ( jaja!),  26 naczelny - moim zdaniem zmian nie będzie jakichś wielkich, tak jak pisałem na innym forum, ewentualnie dojdzie do jakiejś radykalizacji języka w programie,bo za Paczuskiej nie było za bardzo radykalnych słów wobec opozycji ("totalna", "radykalna", można pójść dalej). Zgadzam się z wislokiem, nie dojdzie do zmian. Pan Pereira nie pochwalił tej zmiany władzy. Możliwe, że w TVP trwa jakaś wojenka o stołki.  I MediaInside się zwinęło. Głupia decyzja, powinni pozostać, osobiście tworzę omediach.info wraz z paroma innymi osobami i my nie mamy żadnego zaplecza politycznego, nawet nie otrzymałem żadnych takich propozycji. Niezłe te teksty, o których Kirk powiedział :mrgreen: Sam rozwój sytuacji jest szybki, bo nawet sam profil \\' na TT zareagował. Tak, materiałów ludzi z Info obecnie jest 2-3 na program, głównie pojawia się Cierpioł. wislok powiedział też o tej sytuacji z "mor dami zdradzieckimi" - fakt, nie było tej wypowiedzi i to było rzeczywiście coś dziwnego, jej chyba poświęcono miejsce parę materiałów dalej, albo dopiero dnia następnego, nie pamiętam tego zbyt dobrze. I nie było o Tarczyńskim, to doskonale pamiętam, nawet chyba sam materiał został urwany chwilę przed nagrywaniem przez Gajewską. A sondaże z Netii o Wiadomościach są absurdalne i zakrzykują tym samym prawdę o oglądalności.

 

Plakat Republiki - niewątpliwie skandaliczny, dziwię się, że zrobili taką przeróbkę napisu. Dla mnie to odrażające. Zgadzam się - Gazeta Polska powinna mieć dopisek, że jest organem prasowym PiS, ale też Wyborcza powinna mieć dopisek, że jest organem prasowym opozycji. Albo PO. Ja i tak żadnej z tych gazet nie czytam, ba, ostatni raz Wyborczą kupiłem w maju, jak były odpowiedzi do matur, nawet mam ten numer, teraz się kurzy. Dla mnie to przerzucanie się pomiędzy GaPolem i Wyborczą to taka trochę wojna w kisielu, jak to wislok mówi ;) Dla mnie to oburzenie z maratonem było dziwne. Ja bym się nie oburzał, no bo przecież patronat Prezydenta RP to jakiś zaszczyt, dla niektórych w obecnych czasach to nie jest żaden zaszczyt, ale przecież każdy tak wysoki patronat to zaszczyt.

 

Kolekcje kioskowe - ja kojarzę jedynie z tego, że numer pierwszy jest najtańszy, a następne kosztują po 20 złotych :mrgreen: Kojarzę, że mój tato coś kupował jakieś czołgi, czy auta z II wojny światowej.  "Był sobie człowiek" też zbierałem z Gazetą Wrocławską, u mnie w gimnazjum mieli całą kolekcję :mrgreen: Fakt, makiety są takie rozbudowane, cena jest tak duża, że ja chyba nie wydałbym kasy :mrgreen: 

 

Kanały sportowe - jak dla mnie najlepsze kanały sportowe obecnie w Polsce to kanały z  grupy Eleven Sports, mają niesamowity zasób praw sportowych, jeżeli chodzi o piłkę nożną, bym dalej stawiał Polsaty Sportowe (od przyszłego sezonu LM i LE, a teraz mamy European Qualifiers i obszerne magazyny ze skrótami - obecnie KO TV jest chyba w Polsacie Sport Fight), a potem TVP Sport (bo NHL, dużo piłki nożnej,  wiecie o co chodzi). W Eurosporcie był kiedyś maraton Watts w Sylwestra, że emitowano nawet przez 24 godziny, Eurosport cenię za kolarstwo, świetny komentarz, profesjonalny, biathlon również i sporty zimowe, komentuje Kacper Merk i Igor Błachut, też pan Rudziński z panem Igorem skoki narciarskie, te cięte riposty pana Błachuta to mistrzostwo :mrgreen: Canal+ Sport ma do końca tego sezonu LM i LE, teraz Ekstraklasa i ta otoczka (i też popieranie Legii nazbyt widoczne), ale tak to leci też Cavaliada, golf i żagle i tyle zostanie z tego Premium :mrgreen: Mam wrażenie, ze wislok monologiem o kanałach sportowych pobił swój rekord, kiedy mówił o wyższości Rzepy nad innymi gazetami :) Ja z pana Swędrowskiego najbardziej zapamiętałem "Przestrzelił! Przestrzelił Stanley" z finału Ligi Światowej 2012 w Sofii, również ja osobiście zapamiętałem jego mówienie o schodzeniu na przerwy techniczne. Zgadzam się, PSN to kpina, powinni pójść dalej i zmienić nazwę.

 

Korea - najpierw południe :mrgreen:  Kanały południowe emitują programy edukacyjne, to w pierwszym, w drugim dramy. Z tymi piosenkami kojarzy mi się drama emitowana w Polsce "Cesarzowa Ki" w Dwójce, to serial SBS chyba jeżeli dobrze kojarzę. I tam było parę takich piosenek w smutnych momentach chyba dwie, dla radosnych jedna. Fajnie, że na rok płacą sobie 90 zł i mają publiczne radio i TV, u nas niestety opłata comiesięczna, sprytnie rozwiązali, jak w Wielkiej Brytanii. No, z nominacją prezydenta KBS przez prezydenta Korei Południowej mogą pozwolić sobie, bo mały kraj. Ale raczej jest upolityczniona. Czyli jak wszędzie xD I Północ. Narzędzie propagandy oddziałowujące na społeczeństwo, też Podo, czyli program informacyjny i aktorstwo. Parę rodzajów intonacji, rodzaj oddzialywania niezły. Świetny styl Kirka :mrgreen: Aczkolwiek co do porównań, to ja i tak bym porównał co do pana Adamczyka i pani Holeckiej i częstego jej takiego agresywnego tonu, jak mówi o opozycji i o "brukselskich elitach", łagodnego, jak mówi o PiS i reformach, takiego bardzo łagodnego, jak mówi o jakichś sukcesach, gdzie nawet pojawia się szeroki uśmiech na twarzy i smutny, jak ktoś umrze, ale bez zawodzenia. No, tak to wygląda. Ale i tak nie możemy za bardzo porównać KCTV do TVP, bo nie ma to za bardzo podstaw. Jeszcze u nas pieśni generalskie nie lecą 24/7 :mrgreen:

 

Za tydzień nie mogę nic zaproponować, mam nadzieję, że nic za bardzo nie wpadnie tak nagłego, że "Wydanie specjalne - tylko w Medialnych" będzie uzupełnione o dodatkowy temat pod tym szyldem, niczym w TVP :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...