Skocz do zawartości

Medialni – audycja o mediach


Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Świetny temat o dziennikarzach wyrzuconych z TVP - spodobało mi się, jak Kirk opowiadał o Paxmanie z BBC, który przez 8 minut zadawał to samo pytanie, świetnie zorganizowaliście ten temat, tak jak o Youtuberach, przy czym PharellMan się świetnie spisał :) Ogólnie świetny odcinek, choć było słyszalnych parę problemów audio, ale tak to git ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to jak będziemy omawiać obsługę ŚDM przez TVP, to i tak będzie wątek realizacji w ośrodku krakowskim niejako "w środku" tematu. A co do nowej oprawy Kroniki... w  sumie to my też to jakoś możemy wplątać na pograniczu tematu o ŚDM i takiego osobnego wspomnienia o ośrodku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minęło kolejne 7 dni, więc możemy z dumą zaprezentować 3 już wydanie programu "Medialni", znowu w nieco innym składzie, bo @Frontowca, który jeszcze jest na urlopie, dopiero za kilka godzin wraca, zastąpił @emirates, i muszę przyznać, że świetnie sobie poradził.

 

https://soundcloud.com/user-743373949/medialni-odc3-21072016 - wersja do odsłuchu online

http://www17.zippyshare.com/v/ZCraaaDU/file.html - wersja do pobrania

 

Dzisiejsze wydanie jest rekordowo długie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym odcinku zdecydowanie jestem zainteresowany obecnością w programie - proponuje zatem dwa tematy a mianowicie ten o Kronice i ŚDM w TVP3 Kraków oraz temat o Eurowizji w TVP.

Gdyby któryś z tych tematów nie wypalił to proponuje dwa dodatkowe tematy czyli Nowe i stare kanały telewizji naziemnej oraz Prasa telewizyjna w Polsce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Poland, czy Ty naprawdę musisz w kółko o tym samym pisać ? Zaproponowałeś swoje tematy - ok. Nie musisz w każdym poście o tym samym pisać. Co więcej, otrzymałeś jasną odpowiedź od prowadzącego, a Ty dalej swoje. To nie jest Twój program i nikogo nie zmusisz. Chcesz to sobie stwórz własny i opowiadaj o czym chcesz.

 

Dzisiaj planuje wysłuchać 3 odcinka. :)

Edytowane przez Kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Eurowizji to ja już mówiłem, kiedy to ewentualnie będzie, kwestię Krakowa też już wyjaśniono, za to te 2 ostatnie tematy to mogą nawet wejść, tylko że i tak w 4 odcinku trzeba będzie się także sprawami bieżącymi zająć.

 

@Kiler - zarezerwuj sobie tak prawie 2 godziny na to :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Eurowizji to mam małą nadzieje na poruszenie tematu nieco szybciej tzn. w przypadku oficjalnego potwierdzenia udziału na Junior Eurowizji bo na samej Eurowizji to pewnie będziemy zaklepani w październiku - wtedy będzie okazja na omówienie metody preselekcji. Zgadzam się również z wami co do proponowanych przez was terminów omówienia tematu - można omówić temat również po preselekcjach i po konkursie. Wtedy to będą takie powroty do tematu.

Co do TVP3 Kraków to tak drobno przypominam ponieważ jestem zainteresowany wsparciem merytorycznym w tym temacie. Tutaj w moim odczuciu dobrze byłoby omówić temat w dwóch częściach podczas kolejnych dwóch tygodni - w jednym byłoby omówienie zmian w Kronice oraz technologii a także planów względem ŚDM. W kolejnym natomiast odcinku można ocenić wykonanie tej ostatniej kwestii.

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie to masz racje choć jeżeli pojawi się coś ważnego (na przykład od strony zasad preselekcji czy faktycznego potwierdzenia udziału na Juniorze co z racji sporego czasu od ostatniego konkursu jest już sporym wydarzenem) to można zająć tematem. Swoją drogą Eurowizja w TVP to dwa programy (Krajowe Eliminacje i sam konkurs) więc nimi obydwoma można zająć się osobno.

Co do TVP3 Kraków to warto sprawę podzielić na dwie części gdyż zmiany technologiczne oraz te w Kronice jak również specjalny program na czas ŚDM odbywają się w dwóch różnych tygodniach więc można tymi sprawami zająć się osobno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto 4 odcinek "Medialnych", z udziałem @Polanda jako gościa specjalnego.

 

https://myspace.com/program.medialni/music/song/medialni-odc.4-28.07.2016-114628460-130325269 - wersja online

http://www50.zippyshare.com/v/2qgBCYKp/file.html - wersja do pobrania

 

Od teraz odcinki w wersji do odsłuchu będą się pojawiać na MySpace, niedługo pojawią się tam poprzednie 3 wydania.

Takie pytanko: czy wolicie, żeby program trwał mniej więcej 60-70 minut (tak jak pierwsze 2 wydania), czy żeby trwał on nawet 2 godziny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...