Skocz do zawartości

Którą ofertę wybrać?


Rekomendowane odpowiedzi

Tak naprawdę to chyba druga oferta jest bardziej ciekawsza (z uwagi na fakt, że oglądam sport na Eurosporcie). Jeżeli nie ma szans w punkcie nc+ kupić to gdzie to można uczynić? Głównie chodzi mi o polecany sklep internetowy bo z popularnej strony "a.....o" od prywatnej osboy nie jestem skory do zakupu. Jak również N na kartę- również kłania się portal aukcyjny czy może jest jakiś sklep?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, w sklepie już tego nie kupisz, oferty TNK HD, N na kartę jak i NC+ MIX (gdzie na doładowanie jest pakiet Domowy HD+) nie są już aktualne (choć nadal działają). Zostaje szukanie w ogłoszeniach i na aukcjach. 

Edytowane przez maniek357
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NC+MIX widziałem w weekend w MediaMarkt na Matarni w Gdańsku, jeszcze mogą leżec w co niektóych elektromarketach. Na allegro bywają też pojedyńcze nowe sztuki, często od różnych firm (paragon i gwarancja + rękojmia), ale są już dość drogie (jako towar o małej podaży). N na kartę też bywa (głównie moduły) do wyhaczenia w ten sposób, a TNK HD w zasadzie podzieliła już los dinozaurów :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie,

 

Szukam oferty na kartę w ncplus lecz teraz nie wiem jaką ofertę wybrać, czy to by była z dekoderem ADB 2850 Biały na właśność czy dekoderem Nbox Recorder Czarny 250GB na własność

jaki dekoder po prostu jest lepszy ? Który wybrać ? Wiem że biały ma dvb-t czego czarny nie ma a znów czarny ma znów dysk lecz bez dvb-t. Jak z szybkością przełączania kanałów i jakością obrazu w tych dwóch dekoderach ? Jaki po prostu jest szybszy ? i jak Menu się sprawuje w tych dwóch tunerach ??

 

mówię o tych dwóch ofertach w tej samej cenie ze strony ncplus :

 

http://ncplus.pl/skl...nal-ITI2850-149

 

http://ncplus.pl/skl...l-ITI5800SX-149

 

Dzięki za odpowiedzi

Edytowane przez Barti
Przeniesiono post do właściwego działu forum i wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Do recordera można dokupić dedykowany tuner dvb-t,dostępny na popularnym portalu aukcyjnym,sam się zastanawiam nad jego zakupem,bo udało mi się kupić nc+ z pakietem domowym+,szukałem oferty z Eurosport,bo rozstaje się z Polsatem.

Edytowane przez strazak93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...