Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Homer Simpson

Ja się tam zastanawiam nad sensem bytu tego "kanału". Bo nie wiem jak powtarzenie powtórki powtórek mogą napędzać oglądalność. Tak jak Czwórka. Apropo tej stacji, nie wiem, jak słaby serial o "policjantach", może być motorem stacji. Przeraża mnie to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też tego nie rozumiem po co ten kanał powstał. Nie wiem kto ogląda te powtórki powtórek przewałkowane przez Polsat, Polsat 2, Polsat Romans, ATM Rozrywka. Przecież to wszystko co tam jest niedługo lub za jakiś czas się ludziom znudzi i nie będą oglądać. Niech ten kanał upadnie jak 8TV a wtedy będzie szansa na powrót Polsat Sport News do DVB-T, Dali na początku PS News do NTC to powinni się tego trzymać i nie wymyślać jakiegoś Super Polsatu bo jak mogli dać jako 2 kanał to co chcieli to czemu nie zrobili, nie dali kanału Polsat 2 albo Super Polsat. Dobrze że chociaż w weekendy nie ma tych powtórek. Nawet ATM Rozrywka i Polsat 2 są lepsze od tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie Polsat potrzebował trzeciego kanału sportowego w HD, to musieli coś zostawić w naziemnej, ten kanał chyba nie ma być oglądany, tylko ma zapchać listę kanałów u operatorów. :)

Dobrze, że chociaż dadzą jedną/dwie transmisje sportowe, to jedyne co tam ciekawego można obejrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu już nawet nie chodzi o to, że w naziemnej za PSN pojawił się kanał ogólny. To było wyjątkowo wredne, ordynarne i wyrachowane zagranie żeby powtórkowego gniota reklamować jako "telewizję dostosowaną do odbioru przez niepełnosprawnych" i w dodatku zepchnąć konkurencyjne TV Puls na daleką pozycję by go wypromować. 

Co do zawartości programowej tego arcydzieła sztuki telewizyjnej to już nawet nie mam siły żeby to komentować. Życzę powtórki z 8TV, oby jak najszybciej.

Edytowane przez dustman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie macie co liczyć, że Super Polsat podziali los 8TV i wróci Polsat Sport News bo Super Polsat w najważniejszej dla siebie grupie wśród widzów naziemnych 16-49 notuje ponad dwukrotnie lepsze wyniki od PSN

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/naziemna-telewizja-cyfrowa-maj-2017

 

A gdyby zaczęło im spadać to do ramówki dadzą standardowy zestaw. Rodzina zastępcza, Miodowe lata itp.

Edytowane przez peterpeter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja też tego nie rozumiem po co ten kanał powstał. Nie wiem kto ogląda te powtórki powtórek przewałkowane przez Polsat, Polsat 2, Polsat Romans, ATM Rozrywka. Przecież to wszystko co tam jest niedługo lub za jakiś czas się ludziom znudzi i nie będą oglądać.

Zdziwiłbyś się. Znam wiele osób, które mogą oglądać tysiące razy "Miodowe Lata", "Świat wg Kiepskich" czy inne seriale polsatowskie.

Ot, nawet tu na forum jeden z użytkowników pisał, że jakby SuperPolsat był za dodatkową opłatą, to chętnie by zapłacił, bo ma co oglądać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...