Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio LŚ chyba nie była zbyt chętnie oglądana przez widzów, wiec nic dziwnego, że tym razem Polsat umieścił transmisje w tym mniej wymagającym pod względem wyników oglądalności kanale otwartym.

Pamiętam kilkanaście lat temu wstawałem nawet w środku nocy, żeby obejrzeć transmisje meczów Polaków(jeszcze w TVP). Dzisiaj ludzie mają przesyt siatkówki mam wrażenie, a Liga Światowa przestała być tak prestiżowa jak kiedyś. Zainteresowanie mniejsze, choć oczywiście hale nadal pełne.

 

Zresztą nie chcą mieszać w ramówce głównego Polsatu, zapowiadano chyba tylko mecze turnieju w naszym kraju na głównej antenie Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tragedii jakieś dużej nie ma:

 

http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2016-07-18/swietne-wyniki-ogladalnosci-ligi-swiatowej-w-polsat-sport/

 

Zresztą jakby było źle to raczej Polsat nie serwowałby aż tylu meczów. Ja zawsze z dużym sentymentem traktuje te rozgrywki, gdy zaczynałem się interesować sportem to zawsze ta siatkówka była obecna i człowiek oglądał. Przesytu też jakiegoś specjalnego nie odczuwam, ponieważ w sezonie klubowym nie śledzę zbyt dużo. Od sierpnia (koniec IO) obejrzałem może z 15 spotkań.

Edytowane przez Lanser123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to siatkówka (mecze Polaków) nie jest jednym z wydarzeń, które musi być udostępniane obowiązkowo w ramach bezpłatnej oferty DVB-T?

Edytowane przez Barti
Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Poprawiono post. Usunięto też crossposting. Nie zamieszczamy kilku postów o takiej samej lub podobnej treści w kilku różnych działach i wątkach jednocześnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według EPG, Super Polsat 9 i 11 czerwca pokaże cykl dokumentalny "Legendy Rocka". Tak jest w opisie.

Edytowane przez Barti
Tytuły seriali, filmów, audycji, utworów itp. podajemy w cudzysłowie. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 czerwca w Super Polsat pokaże dwa polskie filmy: "Kochajmy Syrenki" o 9:15 (komedia muzyczna,1966) i "Bolesław Śmiały" 11:10 (film historyczny, 1971), 12 czerwca będzie polski film "Jak to się robi" (komedia, 1973) 3:00. Powtórka tego pierwszego filmu 12 czerwca, 18:05 a 9 czerwca o 20:00 i 11 czerwca 20:05 "Legendy Rocka" (cykl filmów dokumentalnych poświęconych gwiazdom rocka).

Edytowane przez pawlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...