Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Super Polsat to kanał SD w przeciwieństwie do Polsatu Sport.

Ale o to chodzi, że jakosć obrazu z tych zawodów była gorsza niż innych pozycji nadawanych w Super Polsacie.

I w przeciwieństwie do kanału Polsat Sport jest kanałem śmieciowym, prawdopodobnie lepszym ofertą tylko od Polonii 1 i Mango24 :)

W weekendy ramówka jak na NTC jest nawet niezła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko w weekendy. Polsat ma za dużo kanałów w NTC i nie starają się bo nikt im nic nie każe, taka rola hegemona ;) W tygodniu zamiast pokazywać choćby filmy i seriale animowane dla dzieci jak Puls 2 pokazują padło z archiwum ipli, co oczywiście nic nie wymagający widzowie naziemnej kupują i dokładają się do 1,5% wyniku oglądalności. Gardzę widzami z brakiem gustu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ktoś oglądał dziś w Polsacie Sport mecze w Pucharze Tymbarku? Jakość obrazu też była fatalna? Bo w Super Polsacie tak było.

Oglądałem ten mecz w Polsacie Sport HD - jakość obrazu była świetna.

 

Mecz Omaha Heart - Los Angeles Temptation w niedzielę 14.05 będzie już w HD w Super Polsacie na satelicie, w NTC zostaje w SD.

Moim zdaniem jak na kanał bezpłatny ramówka Super Polsatu jest całkiem dobra. Są w niej filmy i seriale, jest i sport.

Edytowane przez Piotrek87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat chciał uruchomić w naziemnej kanały dla dzieci i filmowy no i miał sportowy dziwne że nie chcą połączyć tego w całość od pon - cz bajki i seriale czasem sport a w weekendy filmy i sport no może kabarety. TV6 miał byc kanałem młodzieżowym i należałoby iśc w tym kierunku seriale i reality z MTV i Freeform. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tego samego zdania. W ogóle transmisje jak LFL, Pro Bull Riding czy mecze rugby pokazywane i tak tylko z odtworzenia byłyby dużo lepsze niż powtórki "Tańca z Gwiazdami". Z tego kanału można zrobić coś lepszego, ale po co skoro się przyjmuje to co jest teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzone informacje na temat dostępności od dziś kanałów TV 6 HD i Super Polsat HD w ofercie nc+:
Odpowiedź jaką dostałem od nc+ dzisiaj:

Szanowny Panie,

nawiązując do Pańskiego pytania skierowanego przez e-obsługę, miło mi poinformować, że kanały Super Polsat i TV 6 od dzisiaj są dostępne w HD.

W przypadku kontynuowania przedmiotowej sprawy proszę o podanie danych umożliwiających weryfikację konta abonenckiego. Zachowanie pełnej korespondencji przyspieszy analizę zgłoszenia.

Z poważaniem,
***********
Specjalista ds. Komunikacji Elektronicznej
platforma nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież powtórki "Rodziny Zastępczej" zastąpiły powtórki "Nasz Nowy Dom".

Edytowane przez Barti
Każde zdanie kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...