Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

To moja opinia w miarę uwzględniająca realia:

 

To w Super Polsacie mógłby być jeden mecz dziennie el. MŚ dziennie jako 4 w kolei z wyboru, magazyn skrótów el. MŚ, jeden mecz siatkarski w kolejce jak jest teraz, mecz PP w półfinale jak jest teraz, wyścig MotoGP na żywo lub w retransmisji tego samego dnia, np. ok 22:00-23:00, może jeszcze magazyn 1.ligi w przystępniejszej porze niż piątkowe poranki, powtórki Cafe Futbol, ale nie po nocach no i jakieś ważne okolicznościowe wydarzenia, które będą w ciągu roku., np. mecz Polaków w rugby, mecz A.Radwańskiej w Wimbledonie, mecze Polaków w LŚ, itp.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno nazwać atrakcją kilkudniową retransmisję- to tak jakby jeść spleśniałą kanapkę. Po obiecującym początku teraz z tym sportem jest gorzej, bo lepsza retransmisja wydarzeń o północy w sobotę czy w niedzielę wydarzeń z weekendu niż retransmisja, która ma miejsce w piątek w godzinach dopołudniowych. Transmisję sportową w niedzielę o 14.45 zastąpił odgrzewany kotlet sprzed iluś tam dni. Sorry,ale dla mnie jako widza NTC i fana sportu to żadna atrakcja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Super Polsat to jest dla mnie jedno wielkie nieporozumienie, bo jak można w taki bezczelny sposób zamieniać w NTC porządny kanał tematyczny takim nic nie wartym gniotem? :/ Pozostaje mieć nadzieję, że wyleci on z DVB-T szybciej niż to miało miejsce w przypadku Polsatu Sport News. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to kanał tak dla Polaka atrakcyjny, że nigdy nie wyleci, bo nadawca nie będzie miał podstaw do jakichkolwiek zmian w ramówce, a KRRiT nie może zrobić nic. :)

Edytowane przez Barti
Wyrażenie "Polak" jako przedstawiciel narodu, piszemy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie - w jaki sposób sprawdzaliście format obrazu? Oglądaliście na TV CRT (na którym w przypadku 4:3 obraz powinien być wyświetlony na pełnym ekranie), czy może na TV 16:9? W przypadku TV 16:9 raczej trudno stwierdzić czy jest 4:3, czy "znaczek pocztowy".

 

@matik: Na jakim dekoderze UPC wyświetliło się w 4:3? W sygnale bowiem nie ma dynamicznej zmiany 16:9/4:3.

Edytowane przez Tim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prośba, aby ktoś sprawdził na TV kineskopowym jak jest teraz na ATM Rozrywce ("Świat według Kiepskich").

UPC - znaczek pocztowy (Mediabox podłączony z TV CRT kablem euro-euro)

DVB-T - 4:3

Z góry dzięki.

 

@matik: Sprawdziłem dodatkowo u siebie na Samsungu (seria J) i mi pokazuje 16:9 (czyli znaczek) - niezależnie od ustawienia w menu opcji wyświetlania formatu 4:3 w TV.

Edytowane przez Tim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...