Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dla porządku uruchamiam odrębny temat dla Super Polsatu o którego to koncesji można poczytać tutaj: http://www.krrit.gov.pl/KoncesjeSync/Decyzje/dr-1092016-4444/DR-1092016-4444.doc

W moim odczuciu to może być dobry kanał który może przejąć obecną rolę Czwórki - warunek musi być tylko jeden a mianowicie Polsat nie powinien oferować słabizny programowej a'la ATM Rozrywka a postawić bardziej w premierowy kontent stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałbym odszukać gdzieś ten załącznik o informacjach programów, ale coś mi się wydaje, że gdy zapowiadano powstanie tego kanału, to chyba było coś wspominane o powtórkach, że wypełnią one dość dużo miejsca w ramówce, także nie oczekiwałbym cudów. Do tego dochodzi jeszcze wymóg emitowania audycji z udogodnieniami dla niepełnosprawnych, więc można się spodziewać np. Kiepskich. Obecnej roli Czwórki (choć chyba ten kanał w obecnym kształcie roli w ogóle nie ma) też raczej nie przejmie, przynajmniej nie od razu, bo ludzie jednak się trochę z TV4 oswoili (choć faktem jest, że obecna ramówka to dno i wodorosty).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla porządku uruchamiam odrębny temat dla Super Polsatu o którego to koncesji można poczytać tutaj: http://www.krrit.gov.pl/KoncesjeSync/Decyzje/dr-1092016-4444/DR-1092016-4444.doc

W moim odczuciu to może być dobry kanał który może przejąć obecną rolę Czwórki - warunek musi być tylko jeden a mianowicie Polsat nie powinien oferować słabizny programowej a'la ATM Rozrywka a postawić bardziej w premierowy kontent stacji.

Oczywiście będzie tak dobry jak reszta Polsatów.  :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No litości, jeżeli ktoś oczekuje fajerwerków po Super Polsat i innych nowych stacjach, które mają ruszyć w ramach MUX-u 8, to się tylko oszukuje. To będą stacje darmowe, więc nikt nie będzie się wysilał. Super Polsat to będzie kolejna kopia skrzyżowania Polsatu 2 i ATM Rozrywki i pewnie jakiejś śladowej ilości sportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jak podaje bieżące wydanie tygodnika To i Owo TV kanał Super Polsat zadebiutuje w miejscu Polsatu Sport News już w sierpniu :)

Akurat o Super Polsacie jest w tym tekście niewiele :> (zdjęcie poniżej)

 

http://ag04.za.pl/images/toiowo.jpg

Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw kiedy to faktycznie się dojdzie do zmiany ponieważ nie jestem pewny tego że Polsat zrobi to jeszcze w sezonie letnim. Bardziej wydaje mi się prawdopodobne że do przekształcenia Polsatu Sport News na Super Polsat dojdzie pod koniec miesiąca choć z drugiej strony obecne informacje wskazują że do zmian dojdzie najpóźniej w połowie miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mają do tego prawo ? Czy Krajowa Rada nie przyznała koncesji dla stricte sportowego kanału naziemnego a w nowej postaci sport zajmie 10,20 % ramówki ?

Nie mnie ktoś wyprowadzi z błędu ?

Nie. W ramach MUX-2, główni nadawcy dostali jeden kanał extra, jaki chcą w zamian za wcześniejsze wyłączenie przekazu analogowego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mają do tego prawo ? Czy Krajowa Rada nie przyznała koncesji dla stricte sportowego kanału naziemnego a w nowej postaci  sport zajmie 10,20 % ramówki ?

Nie mnie ktoś wyprowadzi z błędu ?

nie nie przyznała na sportowy Polsat ma 2 miejsca w mux 2 i może uruchomić nawet Polsat +2 lub Polsat Reklama

 

Nie wiem czy to taki powód do radości. To oznacza, że już w sierpniu ci, którzy nie mają nic poza NTC, nie będą mieć żadnego kanału sportowego, bo w jego miejsce wejdzie kolejny kanał powtórkowy.

i dalej będą mieć sport a do tego zyskają także filmy co przydatne bo Stopklatka od nich trochę odchodzi

 

Pytanie tylko czy Polsat nie straci praw bo TBL ma prawa na PSN  przynajmniej 1 mecz

Edytowane przez golbi_84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykłe gdybanie. ToiOwo jest mało wiarygodnym źródłem. Powiązali ploty (tak, wiem że potwierdzone przez nadawcę. Fajne te nowe kanały Polsat Film 2 i Polsat Sport Weekend xD) o pojawieniu się Polsatu o sztukach walki z śmiesznymi planami likwidacji PSN. Tylko i aż tyle.

 

I po raz setny powtarzam. Nawet nie gdybajcie, że na ewentualnym SP się cokolwiek ze sportu pojawi. Pozbędą się kłopotliwych praw typu ta cała TBL i sprawa załatwiona. Cały dzień emitowane tam byłyby tylko i wyłącznie powtórki przerywane reklamami, czyli wszystko co polak potrzebuje do szczęścia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Super Polsat ma zapisany w koncesji obowiązek transmitowania odpowiedniej ilości sportu to będzie transmitował, ale zdecydowanie mniej niż obecnie musi Polsat Sport News. Konkretnie będzie pewnie transmitował to, co musi, oraz to, co Polsat będzie chciał wypromować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...