Skocz do zawartości

8TV


SatExpert
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tymczasem mam pytanie, a mianowicie czy coś, co było nadawane na antenie 8TV, jeszcze nie przewinęło się przez antenę Nowej TV? Pytam się o to, ponieważ mi wyszło, że nie licząc pasm muzycznych, są to seriale dokumentalne (za wyjątkiem Trinny & Susannah i program kulinarnych) oraz program dokumentalny "Żony za kółkiem".
Swoją drogą, 8TV na swoim Facebooku już... odsyła widzów do Nowej TV umieszczając jej logo na profilu.

Edytowane przez Barti
Brak znaków interpunkcyjnych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Tytuły seriali, filmów, audycji, utworów itp. podajemy w cudzysłowie. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabe to jest,że reklamują jeszcze "Muzyczny weekend" dzisiaj. Mnie tam będzie brakować ósemki, wolałem ją niż Eskę - muzyka, bez zbędnego gadania tych  ludzi i  dziwnych programów dla gimbazy,, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można było zostawić ósemkę na rzecz Voxa :D

 

@pawlo26 pewnie będzie transmisja niedostępna przez jakiś czas albo po prostu jak w dekoderach pojawi się obraz z nowego kanału , ze złymi danymi, które zostaną zmienione po 2-3 godzinach :)

Nie było żadnych niespodzianek , 8TV zakończyła nadawanie identem kończącym każdy program " produkcja..." Ostatnim teledyskiem na 8TV był "Monika Lewczuk - Tam Tam" , punktualnie o 8 rozpoczął się " Z pamiętnika lekarki " z logiem Eska TV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wy się podniecacie tym badziewiem od ZPR. Ta firma jest tragiczna kiedyś chcieli stworzyć kanał serialowo - filmowy przegrali ze Stopklatką a jak dostali Nowa TV to dają dokumenty. I jeszcze to uruchomienie Ósemki na dni przed uruchomieniem Nowa TV. Teraz zamiast przenieść serial Pamiętnik lekarki na Nową zostawili go w Eska o 6 rano gdzie powinna tym bardziej być muzyka. I jeszcze logo Eska TV Extra gdzie napis TV i pod spodem malutki Extra. Załoś. Ciekawe czy chociaż próbowali by to Nowa TV była w MUX 1 mogliby rzeczywiście zainwestować w ten kanał. Teraz mamy Eska TV z pogodą i Nowa TV z dokumentami czekam na muzykę lub publicystyke na Fokus TV

 

I na koniec nie marki Eska TV marką jest Radio Eska. To w naziemnej może się nawet VOX TV nazywać albo NOWA TV z pasmem muzycznym.

Edytowane przez golbi_84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat pozycja niemuzyczna w porze kiedy ludzie wolą włączyć stację informacyjną niż muzyczną to najmniejszy problem. Przyznasz chyba, że to lepsze niż seriale po południu i wieczorem.

 

A jeśli chodzi o prognozę pogody - niecałe 3 minuty to nie jest aż tak dużo, poza tym rozumiem, iż Twoim tokiem myślenia powinniśmy pozbawić Polo TV tytułu stacji muzycznej ponieważ również nadaje pogodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZPR jest tragiczna, a jej produkty to badziew? Tak było, ale 5 lat temu (kiedy lądowały asłuchalne utwory na PoloTV, a Eska też zaczęła katować jakimiś śmieciami, ale weszła Iga i odbiła się od dna). Zresztą co jak co, ale i tak największą chałturę - i to od blisko 20 lat - produkuje TVN, ale wszyscy się nią podniecają. Już nawet osiedlowe kablówki są zdecydowanie lepsze od stacji z płk. Dąbka/Augustówka/Wiertniczej (jedynie pozycjami filmowymi mogliby zrobić stację na poziomie Canal+ czy HBO).
Odnośnie Nowej: ja też na to narzekam, ale pewnie w koncesji "chlapnęli" zbyt dużą ilość dokumentów, to teraz mają. Ja też uważam, że powinni dać lifestyle zamiast ruszać Eskę, wtedy przynajmniej byłaby jedna marka wolna (chcieli TeleKino i 8TV - nie dostali, ale w zamian mają kompromisową TV#).
Teraz sprawa pomieszanej EskaTV: ja uważam, że skoro już namieszali, to mogli dać 8TV zamiast Eski Extra, która byłaby taką NowąTV FTA (nie oszukujmy się - stacje z MUX8 powinny być FTA, a że nakupowali mnóstwo filmowo-dokumentalnego badziewia, to teraz mają; poza tym mniejsi nadawcy do niedawna ratowali się FTA właśnie), i tam by była prognoza pogody, "Bywanie na Dywanie", seriale, "24 godziny" i muzyka jako wypełniacz (ale potem pół forum jechało po mnie jak po burej suce, że na obu Eskach chciałem filmy, ale ja chciałem WYŁĄCZNIE na dodatkowej - główna niech będzie muzyczną kalką radia).
Sprawa Nowej w MUX1 też do przedyskutowania - fakt, że zbytniego profilowania na MUX1 wtedy nie było, więc mogliby "coś tam" namieszać (ale nie za wiele, bo jednak dostali koncesję jako kanał muzyczny), to z MUX8 może skończyć się nowym konkursem (ew. będą musieli wstawić upragnione "TeleKino"), bo tutaj dostali jasno sprecyzowane wymagania co do zawartości programowej.
No i na koniec - śpij słodko aniołku [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam sobie zaprzeczyłeś. Gdyby Eska nie była badziewiem i nie miała słabych wyników oglądalności nie robili by 8TV która miała jeszcze słabsze wyniki oglądalności mimo dobrych opinii fachowców. Trudno robić kanał lifestylowy jak to co powinno w nim być było w Nowa TV a to co powinno być w Nowa TV (np. Jej szerokość Afrodyta) była w 8TV. Teraz zrobili powrót nie wiem po co bo trzeba było spróbować Nowa TV dać w MUX1 i mocno zagrozić TV4 czy TV Puls a 8TV w MUX8 nawet koncesji by nie musieli zmieniać zrobić trochę programów muzycznych do tego seriale i reality i dokumenty. 

 

Już nawet Hip Hop TV z[beep]ali. Wrzucili zagraniczny którego nie brak na innych kanałach i do tego wymieszali z polskim

Edytowane przez golbi_84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogą dać Nowa TV bo na ten kanał dostali koncesję w MUX8 a nie w MUX1 DVB-T. KRRiTV nie zgodziła by się na takie zmiany. Przestańcie wymyślać bzdury że mogli by a może tamto. Wygrali konkurs na miejsce w MUX1 DVB-T bo kanał nie okreslony charakterem w konkursie KRRiTV a w MUX8 DVB-T wygrali konkurs na miejsce w tym MUX-ie dla Nowa TV pod kanał określony charakterem przez KRRiTV. W tym różnica i dlatego KRRiTV nie robiła im problemów ze zmianami Eska TV na 8TV w MUX1 i na odwrót. Z Nowa TV nie mogli by tak zrobić niestety :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogą dać Nowa TV bo na ten kanał dostali koncesję w MUX8 a nie w MUX1 DVB-T. KRRiTV nie zgodziła by się na takie zmiany. Przestańcie wymyślać bzdury że mogli by a może tamto. Wygrali konkurs na miejsce w MUX1 DVB-T bo kanał nie okreslony charakterem w konkursie KRRiTV a w MUX8 DVB-T wygrali konkurs na miejsce w tym MUX-ie dla Nowa TV pod kanał określony charakterem przez KRRiTV. W tym różnica i dlatego KRRiTV nie robiła im problemów ze zmianami Eska TV na 8TV w MUX1 i na odwrót. Z Nowa TV nie mogli by tak zrobić niestety :sad:

Nie ma koncesji na kanał tylko na zawartość (uniwersalna z programami rozrywkowymi, serialami,i filmami dokładnie to było na Ósemce)) 8TV za Nowa TV jak bardziej realne do podmiany a skoro zgodzili się na wymianę Eski TV na 8TV w MUX1 to zgodziliby się i na Nowa TV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...