Skocz do zawartości

8TV


SatExpert
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Od maja, więcej muzyki w ciągu dnia, od 23 do 16:00, w piątki, soboty i w niedzielę cały dzień.

 

Znika program informacyjny 24 godziny, prognoza pogody zostaje.

W związku z tym, mam nadzieję, że w przyszłości 8TV powróci do publikowanych tu i ówdzie ;)  raportów oglądalności kanałów muzycznych. Tym bardziej, że pewna konkurencyjna stacja muzyczna która jest w rankingu, też nie nadaje muzyki całą dobę, i po zmianach okaże się, że nadaje mniej muzyki niż 8TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Która to? To też ich przestanę uwzględniać :) A poważnie, 8TV nadal od poniedziałku do czwartku przez 7 godzin na dobę (i to nie w nocy tylko w prime time) nie będzie grała muzyki. Więc dlaczego ja mam porównywać swój program muzyczny do ich dziwnych programów czy seriali?? :)

Edytowane przez STARS.TV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo możecie już nie mieć takich dylematów. :) Choć bardziej już, jeśli się potwierdzi, to spodziewałem się Nowej w MUX1.
http://www.press.pl/tresc/48277,eska-tv-ma-wrocic-na-pierwszy-multipleks_-nadawca-rezygnuje-z-kanalu-8tv?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Press

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze, cieszę się. :) Od początku mówiłem, że dla widzów jest to zła wiadomość. 8TV jest bardzo mdła muzycznie, a seriale i programy rozrywkowe (marnej jakości) - według mnie jest tego za dużo. Natomiast stacja z popularną muzyką bez disco-polo była jakąś alternatywą dla ATM Rozrywek, Super Polsatów i innych TV6.

 

A Eska TV w okresie nadawania w DVB-T przypominała mi troche dawną VIVĘ - żywą stację muzyczną z prezenterami. Teraz jest szansa na powrót.

Edytowane przez jackie :-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie to wszystko jest nieprzemyślane. Stworzyli dziwoląg pod głupią nazwą 8TV, powkładali do niego tandetne programy rozrywkowe i zmiksowali je z muzyką. Ten kanał to totalny niewypał. Przecież to było oczywiste, że z takie "cudo" widzów nie przyciągnie i nie ma najmniejszych szans, aby się utrzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo możecie już nie mieć takich dylematów. :) Choć bardziej już, jeśli się potwierdzi, to spodziewałem się Nowej w MUX1.

http://www.press.pl/tresc/48277,eska-tv-ma-wrocic-na-pierwszy-multipleks_-nadawca-rezygnuje-z-kanalu-8tv?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Press

Coś w sumie musi być na rzeczy: http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/iga-mackiewicz-po-16-latach-zwolniona-z-eski-i-eska-tv

Oglądalność Eski spadła na pysk dlatego trzeba coś z tym zrobić.

 

Dla mnie to bardzo dobra wiadomość że to eksperymentalne dziwadło zniknie, ale na razie nie otwierajmy szampanów tylko czekajmy na rozwój wypadków :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupia decyzja na przykład teraz już nie puszczą serwisu informacyjnego 24 godziny online na który poszedł nie mały szmal. Dwa Eska jako kanał młodzieżowy najlepiej by sobie radziła w necie. Najlepsze wyjście to Nowa TV do MUX 1, 8TV w MUX 8. Lub stworzenie kanału filmowo - serialowego kiedyś mieli takie plany przegrali ze Stopklatką dla MUX 8. Muzykę mogłaby nadawać Nowa zamiast tych dokumentów z Fokusa w pasmie 14-16. Poza tym rozszerzyliby nadawanie jakby nie było swojego kanału ogólnego i poprawili ramówkę (pozycje z Ósemki). Pozatym Eska miała słabą oglądalność wygrywała z Polsat Sport News (już go nie ma), TVP Polonia (już nie ma) i TVP Kultura. To już lepiej zrobić Nową TV w MUX 1 z poszerzoną ofertą (Ósemki TV i Eski) 

Edytowane przez golbi_84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...