Skocz do zawartości

Pamięć wewnętrzna w telefonie


Rekomendowane odpowiedzi

Mam dziwny problem, otóż czasem potrafi bez powodu zniknąć pamięć. Podręczną i wgl. stale czyszczę jednak aż ciśnienie mi się podniosło gdy nagle bez powodu poszedł cały gigabajt (albo mi się coś zdaje xd), podręczna wyczyszczona oczywiście. I tu ciekawa sprawa, aplikacje zajmują wg. telefonu dużo bo aż prawie 10 gb (mam Xperię Z3 Compact z 16gb wewnętrznej z czego dla użytkownika jest 11). Nie chciało mi się wierzyć że aż tyle zawaliłem (tylko jedną grę mam większą bo koło 800mb NFS No Limits, Real Racing wywaliłem gdy zaczęła znikać pamięć), po liście aplikacji również mi się nie wydawało, poszedłem nawet tak daleko by obliczyć kalkulatorem (fajnie że można go sobie w okienku włączyć) ile te apki zajmują. Dodałem je do siebie i... wszystkie zajmują około 6gb, przypomnę że Android uważa że zajmują 9-10. Dramat.

 

EDIT:Znalazłem rozwiązanie. Okazało się że "Kopia zapasowa i przywracanie" zajmowało 4,5gb i  po wyczyszczeniu danych tego można się cieszyć sporą ilością miejsca. Mam nadzieję że nie przyniesie to żadnych szkód.

Edytowane przez Barti
Dla uogólnienia poprawiono tytył wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Nie przyniesie to żadnych szkód, jeżeli masz backup lokalnie na kompie. W przeciwnym razie może być Ci kiedyś potrzebny. :D

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą. Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Mam duży problem. Telefon pokazuje że zajęte mam 2,03/2,22GB pamięci wewnętrznej, a tam mam tylko 5 aplikacji po ok. 10-30MB + ok. 50 piosenek + 1 zdjęcie. Gdzie się podziała reszta pamięci?!
W ustawieniach pamięci pisze:
Aplikacje - 1GB
Zdjęcia - 8KB
Muzyka - 35MB
Inne - 2MB
Zajęte - 2,03GB
Wolne - 0,19GB
Pamięć wewnętrzna - 2,221GB
Co z tym zrobić? Pomocy!

Edytowane przez Barti
Połączono ze sobą dwa wątki. Wątek o podobnej tematyce już istnieje w niniejszym dziale forum. Nie dublujemy wątków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...