Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem kto komentuje ostatni etap Tour De Ski teraz na Eurosport 2,ale gość nie ogarnął że dziś startowali panowie z róznicami czasowymi z poprzednich etapów i teraz [beep] przelicza czy ten odrobił tyle a ten tyle,bo myśli że wystartowali wszyscy jednocześnie.Sport niszowy,ale dla mnie kompromitacja i bym takiego pracownika zwolnił po prostu.

 

Ten ktoś to Paweł Ulbrych. W pełni się zgadzam kompromitacja, żal było słuchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro oglądaliście skoki w Eurosporcie to skąd możecie wiedzieć,że nie dało się ich oglądać w TVP? Oglądałem ja jak miliony innych osób i jak najbardziej się dało.

Jest pilot, jest wybór. Kilka sekund na tvp i od razu ucieczka do Eurosport.

Edytowane przez flot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mnie się ta sytuacja z robieniem "Polskiego" studia na obczyźnie. Mamy swoją siedzibę w Warszawie, jesteśmy Polakami - róbmy u siebie swoje własne studio. Wiem, że Eurosport jest francuski, lecz jak jest umiędzynarodowiony, kraje mają swoje rodzime siedziby i są tworzone lokalne okna to należy nadawać z własnego kraju. Jeżeli się jedzie na samo miejsce zawodów to oczywiście jak najbardziej zrozumiałe. Czy do Polski ktoś przyjeżdża robić swoje studio? Jedynie chyba Ukraińcy nagrywali czy nagrywają w Łodzi swoją wersję Jakiej to melodii. Szanujmy się.

Edytowane przez sportowy specjalista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie? Po przejęciu SNI, wraz z TVN, w Polsce będą mieli jeszcze silniejszą pozycję na rynku, w tym dostęp do otwartych anten, z którymi wcześniej nie mieli do czynienia, mimo dwóch bodajże prób startu w DVB-T. Jak przejmowali lokalne kanały w Skandynawii, to sportowo one jakoś zyskały, dzięki właśnie posiadaniu obok Eurosportu oraz dodatkowym inwestycjom na różnych rynkach. Gdyby Discovery poczekało, to nie musieliby sprzedawać sublicencji do IO 2020 dla TVP, a zostawić sobie, bo mogliby je śmiało pokazać np. w TVN chociażby. Co dodatkowo mogłoby wtedy umocnić pozycje Discovery na polskim rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

Jest właśnie powtórka biegów z komentarzem Ulbrycha. Co on wygaduje ? To jest nieprawdopodobne. Ciekawe co zrobi pan Widomski ? Ten komentarz odbiegał od poziomu stacji Eurosport, kiedyś zawiesił Tomasza Burnosa gdy komentarz był nieodpowiedni.

Edytowane przez marekpolek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Burnos wtedy był po prostu pijany,więc ja mu samo gadanie głupot z tego względu bym wybaczył.A wczoraj Ulbrych po prostu był nieprzygotowany,tak analogicznie wyobrazcie sobie komentarz meczu rewanżowego fazy pucharowej LM,gdzie komentator nie wie,że gole strzelone na wyjeździe "liczą się podwójnie" i z tą niewiedzą komentuje awans zespołu który własnie odpada  :mrgreen:

 

Który rocznik jest ten Ulbrych? Cięzko mi coś znaleźć o nim w necie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest biznes. Discovery wyłożyło niemałą kasę by odzyskać Igrzyska Olimpijskie, bo przypominam,że IO 2014 i IO 2016 na wielu rynkach nie pokazywał. Jednak już w momencie nabycia mówił o możliwości sublicencji. To dla nich czysty interes-  znaczną część kwoty, którą wyłożyli na zakup licencji do nich wraca niczego nie tracąc. Uzyskanie  takiej kwoty nie jest możliwe na rynku reklamy, z którego to wpływy sukcesywnie maleją. Dziwi mnie,że dyskutując zapominacie o kluczowym aspekcie. Dla kibica to tylko lepiej gdyż ma możliwość wyboru. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W bólach i mękach na pewnych rynkach dochodziło do zawarcia transakcji sprzedaży sublicencji jak np. w Niemczech. I mimo wszystko nie wiem czy im się to zwróci. Wogóle jak chcą być pośrednikiem praw to niech się przebranżowią, bo tylko wariaci kupują za miliony  a później się budzą z bólem głowy i pytaniem: jak na tym teraz zarobić? nie wiem czy budują tożsamość marki czy biznesu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eurosport tyle lat nadaje a działa jak stacja amatorsko-hobbystyczna. Biathlon szybciutko kończą bo alpejczycy już jadą. Narciarstwo szybciutko kończą bo biegi. Wchodzą na bieg na 10 km kiedy panie przebiegły już 7,5 km. I tak w weekendy jest non stop. To albo niech zrobią jeszcze jedne kanał, taki rezerwowy. Albo niech nie kupują tylu praw. 

I tak należy się cieszyć, że w zasadzie wszystko zostało pokazane, bo w ostatnich sezonach bywało z tym różnie. A to, że biegi, biathlon i alpejskie były w przeciągu 3-4 godzin, to nie ich problem. Tak się po prostu zdarzyło i już. To już prędzej można byłoby mieć pretensje do FIS-u i IBU, żeby się dogadali w sprawie godzin rozgrywania danych dyscyplin aby taki kanał jak Eurosport mógł wszystko w spokoju pokazać, a nie gonić z jednej areny na drugą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według zapowiedzi pojawiających się na Eurosporcie, IO będzie pokazywana w Polsce na Eurosport 1 i 2 oraz na Eurosport Player.

Być może te 5 kanałów będzie właśnie na Eurosport Player.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się nie mylę prawa do skoków w Polsce ma Eurosport do 2020 roku. Oni tylko odsprzedali TVP możliwość ich pokazywania. Czy zrobili to tylko na ten sezon czy do 2020? Bo tak patrzę na rekordową oglądalność i zastanawiam się czy Eurosport więcej by nie zarobił pokazując skoki ot choćby w Metro TV. Żeby były w otwartej tv. Przy okazji wypromowaliby kanał. Kwalifikacje TCS oglądało na Eurosporcie więcej ludzi niż konkursy. TVP odessało im widownię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli w Polsce miałyby pojawić się te dodatkowe kanały Eurosportu, to zapewne w takim samym modelu biznesowym, co okazyjne kanały sportowe Polsatu, czyli za jednorazową, ale za to dużą opłatą. Teoretycznie to powinno być opłacalne rozwiązanie. Problem w tym, że IO mimo swojego prestiżu niewiele zwiększą zainteresowanie widzów dyscyplinami, które są w Polsce mało popularne, a takie w szczególności miałyby być transmitowane na tych dodatkowych kanałach. Dlatego uważam, że ogólnie zainteresowanie tymi kanałami byłoby niewielkie, więc dla chętnych raczej zostanie tylko Eurosport Player.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To podczas ZIO też to tak będzie wyglądało? Studio w Paryżu, komentatorzy w Korei a reklamy nakładane w Polsce? :)

 

Reklamy nie są nakładane w Polsce, tylko w Paryżu. Mimo powszechnego rozpowszechniania informacji, że to Cyfrowy Polsat jest odpowiedzialny za nakładania polskich reklam, jest to nieprawda. Polsat Media sprzedaje czas reklamowy i dostarcza reklamy do emisji. Było już o tym pisane w tym wątku, ale mimo tego cały czas jest powtarzana nieprawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...