Skocz do zawartości

Piłka nożna: Euro 2012


arielinho
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mówią, mówią ale co jutro zrobią? A tak nawiasem dla Hiszpanów, Anglików, Portugalczyków, Francuzów Austria i Chorwacja to właśnie Wschód 8)

 

Chyba miałeś na myśli Węgry i Chorwację

 

Euro 2012: Polska i Ukraina przedstawiły prezentację

 

 

W Cardiff delegacja Polski i Ukrainy przedstawiła ostateczną prezentację swojej kandydatury do organizacji finałów piłkarskich mistrzostw Europy w 2012 r. W prezentacji wziął udział prezydent RP Lech Kaczyński.

- To zaszczyt przedstawić kandydaturę Polski i Ukrainy do organizacji tak wielkiej imprezy - powiedział prezydent. - Reprezentujemy dwa kraje, które tak dużo łączy, które zamieszkuje ponad 80 milionów ludzi. Te mistrzostwa mają dla nas znaczenie symboliczne, to byłby ogromny sukces, ale i olbrzymi wysiłek. Jako prezydent mogę zagwarantować, że mistrzostwa te zostaną przeprowadzone na najwyższym europejskim poziomie.

 

Po polskim prezydencie wystąpił prezydent Ukrainy Wiktor Juszczenko. Głos zabrali także m.in. prezydenci narodowych federacji piłkarskich obu krajów - Michał Listkiewicz i Hrihorij Surkis, polski minister sportu Tomasz Lipiec.

 

http://www.sport.onet.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy to był wielki sukces Polski po 16 latach awans do MŚ.Piłkarze więcej czasu spędzali w nagraniach do reklamówek niż na treningach.Tak im odbiło iż nawet kazali sobie płacić za wywiad.Spowodowane to było łatwym sukcesem w grupie elminacyjnej.I Jurek jak zwykle trochę przesadził.Teraz jest inaczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwanaście drużyn ma grać w Euro 2012. Dwóch gospodarzy, coś mi tu nie pasuje - z jednym gospodarzem, to ta dwunastka lepiej wygląda. Mówią, że jak będzie trzeba to poprawią na szesnaście. :roll: A dlaczego nie od razu szesnaście i ewentualnie odwrotnie poprawiać na dwanaście zespołów. Czyżby jednak Italia......

Edycja:

jadnak my i Ukraina - ja chyba śnię. :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Trener" Engel od godz.11 już dwa razy dziękował prezydentowi Polski. W studio na opasłym cielsku dopina garnitur "Siusiu" Gosiewski. Tak to wygląda i tak będzie wyglądało. Sukces ma wielu dzieciorobów.

 

 

Poza tym jest jednak głupotą budowanie infrastruktury sportowej po to tylko żeby rozegrać ME. Kto to potem będzie utrzymywał? Kilka tysięcy kibiców płacących za bilety?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym jest jednak głupotą budowanie infrastruktury sportowej po to tylko żeby rozegrać ME. Kto to potem będzie utrzymywał? Kilka tysięcy kibiców płacących za bilety?

 

Ty chyba nie mówisz serio?? dzieki temu Polska w końcu nie będzie 100 lat za murzynami i w dużym stopniu dogonimy piłkarską EUROPE, z tego co pisesz wolisz być daleko za europą. Drogi, stadiony,kolej,lotniska itp. no i oczywiście dużo kasy to zyska Polska. Naprawde nie myślalem że ktoś tu wyjedzie z takim tekstem szok :D jednak polakowi zawsze źle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to będzie wyglądać? 2 miechy świętowania. potem paraliż umysłowy i pytanie od czego zacząć. miną kolejne miesiące. ktoś zaproponuje przetarg na budowę autostrad stadionów lotnisk. Przetarg potrwa 6-12 miechow - jak to w PL. zebranie zezwoleń kolejne miechy. I tak do 2012. To będą mistrzostwa paradoksów, bo nie dość, że nie dostaliśmy się do mistrzostw normalnymi drzwiami tylko tylnymi, to znając polskie realia coś pójdzie nie tak i będzie siara an cały świat. Nie to, że jestem pesymistą, ale po prostu z każdym dniem tracę wiarę w ten kraj.

 

Bez urazy membersi i ponadmembersi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Piotrku z Piły

Tę całą resztę - drogi, lotniska, kolej to sobie mój drogi sam dopowiedziałeś :lol: Nie szukaj w moich postach czegoś czego tam nie ma bo to nieładnie. A co do stadionów to czas pokaże że mam rację.

 

Nie wiem czy ja jestem tym Piotrkiem z Piły :D no ale chyba do mnie to więc jak sobie wyobrażasz organizację takej imprezy bez rozbudowy i modernizacji dróg,koleii lotnisk? :D pozatym cały zcas o tym mówią więc nie mów mi za ja sobie to dopowiedziałem.

 

PS. życzę miłego narzekania bo nawet w takim dniu tylko to niektórzy potrafią robić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PiotrekJaw

Nie udawaj, że nie rozumiesz o co mi chodzi, ale gdyby jakimś cudem tak było to wyłożę kawę na ławę: cała infrastruktura oprócz stadionów przyda się po ME i dlatego pisałem tylko i wyłącznie o stadionach. Ergo imputowanie mi że narzekam na budowę dróg czy lotnisk jest głębokim nieporozumieniem i nieśmiesznym żartem...Ale może sam sobie jestem winny bo piszę "infrastruktura sportowa" a nie "stadiony".

Natomiast na posty pewnego usera wyżej nie zwracam uwagi bo nie są tego warte.

 

PS

Patrzyłem na przekazy z różnych miast które miały się cieszyć z wyboru. Oj, jakoś mało tych cieszących się było :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...