Skocz do zawartości

Piłka ręczna


Project_ALF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Vive Kielce i Orlen Wiła Płock zostały zaproszone do uczestnictwa w Lidze SEHA w której grają kluby z Europy południowo-wschodniej m.in z Węgier i z Bałkanów. 

 

Pytanie czy Kielce i Płock łączyłyby mecze w SEHA - Gazprom League z rozgrywkami w PGNiG Superlidze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli takie kluby jak Veszprem czy Pick Szeged potrafią łączyć te rozgrywki to dlaczego Wisła czy Vive nie, zdaje się, że obydwa kluby złożyły pismo do Polskiego Związku Piłki Ręcznej w tej sprawie, myślę, że władze ligi pójdą na rękę obydwu klubom. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy Kielce i Płock łączyłyby mecze w SEHA - Gazprom League z rozgrywkami w PGNiG Superlidze?

Nie wiem dokładnie jakie są przepisy odnośnie liczebność kadr, ale jeśli można byłoby nieco je poszerzyć to dla takiego VIVE byłoby to nawet z korzyścią, zwłaszcza dla głębokich rezerwowych. 

 

W koszykówce istnieją podobne rozgrywki. Noszą one nazwę Liga VTB czy jakoś tak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dla mnie sytuacja jest prosta. 

 

Klub powinien otrzymać kroplówkę od miasta, ale pod warunkiem, że przedstawi jakiś biznes plan dotyczący dalszej przyszłości żeby nie było tak, że VIVE po każdym sezonie musi się prosić o daninę. Miasto musi otrzymać jakieś gwarancje na to, że klub w dalszej perspektywie znajdzie sposób żeby wyjść na prostą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, a co do Iskry Kielce to co ten plan niby zmieni ?  Skoro są nieudolni działacze to nawet najlepszy plan nic nie zrobi, oni mają markę,markę która jest bardziej rozpoznawalna niż spora cześć klubów piłkarskich w Polsce i nie umieją spiąć budżetu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi to wszystko tym bardziej, że przez jakiś czas VIVE uchodziło jako organizacyjny wzór bez podziału na dyscypliny. Pamiętam, że czytałem nawet taki ciekawy artykuł z branży biznesowej o inicjatywie która nazywała się "Klub 100" liczba nieprzypadkowa, bo właśnie tylu sponsorów miało lub miało mieć VIVE. Inicjatywa bardzo oryginalna, która zakładała współpracę tych wszystkich sponsorów w różnych dziedzinach życia, a pretekstem do tej współpracy miało być... sponsorowanie klubu VIVE Kielce  :wink:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to niech już miasto odpoowie sobie na pytanie - co woli mieć za wizytówkę- klub, który hańbił miasto aferą korupcyjną czy zwycięzcę Ligi Mistrzów.Mam nadzieję,że jeśli nie pomogą klubowi to zostaną za to gorzko rozliczeni przez Kielczan już przy najbliższej okazji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mecz Gwardia Opole - Vive Kielce o godzinie 18.30 zainauguruje kolejny sezon PGNiG Supergligi. W tym sezonie nie mamy podziału na 2 grupy i będzie tylko 14 zespołów (wycofały się Meble Wójcik Elbląg i Legionowo).

 

W związku z projektem Wielka Arka drużyna Spójni zmieniła nazwę na właśnie Arka (tak przynajmniej wynika z rozpiski na stronie PGNiG).

 

Warto zaznaczyć, że wszystkie mecze będą transmitowane na nSport+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Nikola Karabatić gwiazda francuskiej kadry nie zagra na MŚ które w styczniu zostaną rozegrane w Niemczech i Danii. Zawodnik który dotychczas uchodził za niezniszczalnego bowiem nie opuścił z powodu kontuzji żadnego ważnego turnieju od debiutu w 2003 r. Karabatić przeszedł zabieg lewej stopy, czeka go przynajmniej cztery miesiące przerwy w grze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dziś ostatnie spotkanie grupowe Polek w ME, o 18.00 gramy ze Szwecją, po porażkach z Serbią i Dania szans na awans nie ma. Zresztą gra naszego zespołu wygląda bardzo słabo. Pierwsze 15 minut zarówno z Serbią jak i z Danią było bardzo obiecujące, później jakby  Polki całkowicie stanęły w miejscu. Obrona wygląda tragicznie, skuteczność podobnie tylko pojedyncze akcje w ataku są udane. Przed mistrzostwami w turniejach towarzyskich było o wiel;e lepiej. No cóż nasz zespół wraca do domu po trzech spotkaniach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dziś ruszają MŚ 2019 w piłce ręcznej, rozgrywane w Niemczech i w Danii. Zadna polskojezyczna stacja nie transmituje tej imprezy. Mecze Niemcow beda pokazywac ARD i ZDF natomiast czesc pozostalych meczow Eurosport Deutschland. Oczywiscie wszystko FTA z Astry.

 

18.15 Niemcy - Korea, ZDF

20.15 Dania - Chile, Eurosport DE

 

Za faworyta imprezy u bukmacherów uchodza współgospodarze.

Dania 3.25

Francja 3.75

Niemcy 5.50

Hiszpania 8.0

Szwecja 9.0

Norwegia 11.0

Chorwacja 17.0

Węgry 81.0

Islandia 101.0

Edytowane przez aboutreka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dramat, że nie będzie można zobaczyć w żadnej polskiej TV.

I po co nam tyle kanałów sportowych jak przychodzi do MŚ w niezwykle popualrnej i widowiskowej dyscyplinie i nie ma transmisji

a czasami taki [beep] puszcają, że nie wiem kto to ogląda.

TVP się ostatnio wykosztowała ale mógł się Polsat pokusić bo dawno nie mieli piłki ręcznej w najlepszym wydaniu.

Na pewno lepsze by to było niż poakzywanie ligi czeskiej czy innej ukraińskiej.

 

Wiecie czy moźna gdzieś wykupić jakiś pakiet żeby oglądać legalnie online ?

Pamiętam, że jak były pamiętne dla nas MŚ w Niemczech w 2007 i nie miałem polsatu to oglądałem w necie w jakimś niemieckim serwisie.

Edytowane przez dynecik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...