Skocz do zawartości

Dawne programy TVNu...


arielinho
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie. To była "Zwariowana forsa". "Kasa Briana" to zupełnie inny program. A czy "Zwariowaną" prowadził Bieleninik? Bo coś mi tam świta, ale nie jestem pewien. W każdym razie pamiętam że ten program leciał o 16:xx lub o 17:xx. Nałogowo go oglądaliśmy całą rodziną :)

 

A pamiętacie super program muzyczny prowadzony przez Zbigniewa Wodeckiego?Nazywał się ''Droga do gwiazd'' i był emitowany nie przerwanie od 2002 do 2005 roku(kiedy pojawił się ''Taniec z gwiazdami''). :wink:

Chyba w ostatnich 2 edycjach ten program nazywał się "Twoja droga do gwiazd", nie mylę się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...

POD NAPIĘCIEM: bałem się tego programu z powodu treści i czołówki

 

Kasia i Tomek: świetny serial nie wiem czemu nie wraca

 

Hyde Park: co prawda leciał na tvn siedem ale fajny był

 

P[beep]rnij Kropka: bałem się początku programu :P

 

Agent: Oglądało się pamiętam jak jednemu wąż wszedł w spodnie haha i chcieli tego węża wziąść xD

 

Fenomen Milionerów: pamiętam to a jak się przemieniło w normalnych Milionerów mówiłem że to jest złe logo jakieś wymyślone

 

Clever: coś krótko był na antenie :woot:

 

i jeszcze pamiętam jak były 2 programy

 

1. to był jakiś pluszak był żółty leciał na tvn był to program dla dzieci ten pluszak był znany z jednej gazety i "NIE"prawdziwych pieniążków które się zbierało u jego gazety z jego wizerunkiem

 

2.Pamiętam że był taki program co np: ludzie coś robili z jakimiś kolorowymi klockami i nie pamiętam tego programu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DjPeja, mogę spytać ile masz lat? Bo ja obstawiam, że nie więcej niż 15. "Kasia i Tomek" nie wraca, bo format już się wypalił, oglądalności by nie miał, a poza tym nie ma sensu robić odgrzewanych kotletów po tylu latach przerwy. A Clever ma pojawić się w TVN za kilka miesięcy - akurat ten format w stacji musi poczekać, jednak cały czas trwają przygotowania do nagrań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
to był jakiś pluszak był żółty leciał na tvn był to program dla dzieci ten pluszak był znany z jednej gazety i "NIE"prawdziwych pieniążków które się zbierało u jego gazety z jego wizerunkiem

 

De De Reporter.

 

TVN miał też masę gniotów, typu "Ciao, Darwin". Z dawnych programów chętnie widział bym spowrotem "Agenta", "Najsłabsze Ogniwo" i "Oko za Oko".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

DD Reporter prowadził jeszcze MiniPlayBack Show bodajże. A później (wcześniej{?}) migrował do tvp1 gdzie nadawał 15minutowe - "Małe Wiadomośći DD".

Obecnie, wydaje tylko miesięcznik dla dzieci - nastolatków. Wie ktoś kto użyczał mu głosu ?

 

Agent - pamięam z tego programu tylko jakieś czerwone i zielone piórka.

 

Kropek - do dzisiaj zachodzę w głowę, na jakiej zasadzie miało by to działać

 

Najsłabsze ogniwo - z powodu prowadzącej, dla oszcędzenia własnych nerwów, zrezygnowałem z dalszego oglądania.

 

Kasia i Tomek - Beznadzieja

 

 

A pamięta ktoś jeszcze "Jak Łyse Konie" oraz "Ananasy z naszej Klasy (notabene było by to dobrą konkurencją i przyniosło by TVN'owi wiele $$$ gdyby by poszli na ukłąd z taką na ten przykłąd naszą-klasą :brawo: ) ? Albo czy pamiętacie "Zmagania Miast" ? Lub "Wyprawę Robinson" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny był też program prowadzony przez Zygmunta Chajzera pt. "Chwila Prawdy". Szkoda, że zdjęli go z anteny. Dobry był również program "Misja Martyna".

Co do wymienionych programów przez Ganc2 to Kasia i Tomek oraz Najsłabsze Ogniwo to nie były takie złe programy. Mi się one podobały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kropek - do dzisiaj zachodzę w głowę, na jakiej zasadzie miało by to działać

 

 

I nie ty jeden... Nawet już pytałem na forum o to ale jakiejś sensownej odpowiedzi nie uzyskalem

 

 

Ja ogromnie żałuje ze zdjęto już z anteny program "Usterka"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czego tu żałować. Oczywiście pierwsze odcinki programu były świetne, ale potem wszelkie pomysły się wyczerpały. Widoczne to było podczas ostatnich odcinków - zamiast rzeczywiście naprawiać usterki to wprowadzali odcinki o zupełnie innej tematyce, np. ''masaże''. Przecież to nie miało nic wspólnego z celem programu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był program typowo poradnikowy. Pokazywał na co trzeba uważać biorąc fachowca do jakiejkolwiek pracy i tutaj nie patrzyłbym na nazwę programu. Jak się okazało pseudofachowcy pojawiali się nie tylko jako eksperci od napraw telewizorów czy domofonów (sprawy najprostrze) ale także jako masażyści, itp. (a tutaj ważne było nasze zdrowie fizyczne). Ale owszem - odcinki z tymi drugimi były nudniejsze moim zdaniem. Śmieszny był odcinek o poszukiwaczach studni i różdżkach do ich odkrywania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...