Skocz do zawartości

Dawne programy TVNu...


arielinho
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Pojawiły się nagrania z TVN-u z końca 2002 roku.

 

Nagranie z 11 grudnia 2002 roku, a w nim m.in. spot TP SA z Krystyną Czubówną, flesz ''Fakty Ludzie Pieniądze'' (prowadzi Roman Młodkowski) oraz blok reklamowy.

 

 

 

Zapowiedź filmu ''Powrót syna'', spot o Unii Europejskiej oraz początek ''Rozmów w Toku'', wraz z pierwszą czołówką - nagranie z grudnia 2002 roku.

 

 

 

Czołówka programu ''Kropka nad i'', która była w latach 2000-2003.

 

https://www.youtube.com/watch?v=fGwO8L-XoJQ&t=0s

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

To się nazywało "Granie na ekranie", Mało to było jeszcze "Granie na zawołanie" w tym programie chodziło o to że trzeba poprzez wybrany numer telefonu, wskazać klip który będzie emitowany, dwa teledyski spośród czterech zostaną emitowane w całości. Głosowanie trwało kilka minut. Osiem najlepszych piosenek zostało wskazanych na "HIT NOCY" A oto fragment programu:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Nagranie z 11 kwietnia 2000 roku, a w nim:

 

- Reklamy i zapowiedzi (w tym ''Rozmów w Toku'' z Ewą Bakalarską w roli prowadzącej).
- Fragment ''Faktów Południe'' z Jolantą Konopką.
- ''Sport'' z Rafałem Patyrą.
- Fragment ''Pogody'' z Tomaszem Zubilewiczem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 lat temu, to był kawałek historii Polski Południowej. w przybliżeniu, wiadomości z Polski i ze świata, kursy walut, wiadomości lokalne oraz na końcu czołówki napis "Fakty Południe". w ówczesnym studiu widać niebieski okrąg, w którym widać napis "TVN Fakty Południe". Jolanta Konopka to prowadząca magazyn reporterów telewizji TVN - Superwizjer. w telewizji "TVN Południe" był to krótki blok reklamowy, później spot promujący syndykowany program informacyjny omawiający najważniejsze wydarzenia minionej doby z poszczególnych regionów kraju - Fakty Regionalne".na końcu, widać adres elektroniczny, ówczesną stronę internetową TVN Południe oraz numer telefonu do redakcji programu "TVN Fakty Południe" (kierunkowy do Krakowa 0-12).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 miesiące temu...

A co z programem pod tytułem:  "Pascal: Po prostu gotuj?" był on emitowany od wiosny 2004 roku do grudnia 2009 roku, w internecie nic na ten temat nie wiadomo i nie ma w ogóle odcinków z tego programu. Wiadomo, że sponsorem tego programu była marka Knorr, która wydała płyty z odcinkami tego programu, jednak w internecie ich nie ma, a płyty sam nigdzie nie kupiłem i nie zdobyłem. Jak ktoś coś wie na temat tego programu lub posiada odcinki to proszę napisać.

Edytowane przez tiger2280
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tiger2280 napisał:

A co z programem pod tytułem:  "Pascal: Po prostu gotuj?" 

Ja wiem że odcinki w 2014 roku TVN 7 je emitował.

Płyta DVD była wydana w 2008 roku.

@tiger2280 znalazłem odcinek tego programu na chomikuj:https://chomikuj.pl/kasica171/zachomikowane/kuchnia/Pascal/Pascal+-+Po+prostu+gotuj*2c+sezon+11.

Edytowane przez Sentence
Nie cytujemy ostatniej odpowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 15.10.2021 o 21:35, Mateusz2006 napisał:

Ja wiem że odcinki w 2014 roku TVN 7 je emitował.

Płyta DVD była wydana w 2008 roku.

@tiger2280 znalazłem odcinek tego programu na chomikuj:https://chomikuj.pl/kasica171/zachomikowane/kuchnia/Pascal/Pascal+-+Po+prostu+gotuj*2c+sezon+11.

Co mi z tego serwisu chomikuj? Dobrze, że jest tam ten program, ale nie ma go całego, bo idzie tylko 10:00 minut, nie ma całego filmu, bo to jest tylko podgląd, ażeby pobrać lub obejrzeć cały film, trzeba zapłacić transfer. Nie mam jak niestety kupić, a po za tym nie będę tam zakładał żadnego konta, bo ten serwis powinien być już dawno zamknięty za łamanie praw autorskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Początek studia NBA w TVN rok 1998.

Cały mecz NBA z roku 2001.

Tak wyglądała realizacja meczów przez TVN.

Pamiętny finał PP,który zniechęcił TVN do sportu na głównej antenie.

 

Strong Man w TVN.

Puchar Polski Strong man z oznaczeniem 7+.

Długie nagranie z TVN z pasma dobrze wam znanego czyli "Nic straconego"

Czołówka "Magazynu Orange Ekstraklasa" w 4:3 z oznaczeniem 7+.

Fragment studia i trener Widzewa.

A tu magazyn z dnia kiedy pewna stacja informacjna się narodziła.

TVN Łódź.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...