Skocz do zawartości

Polsat Sport 2 HD i Polsat Sport 3 HD


wally79
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tesciu teraz się obudził ze jednak chce wykupić kanały.Na pewno się nie ucieszy ze tyle musi czekać.A w CP jaki jest czas oczekiwania bo ma dwie platformy.

Ja zamawiałem przez ICOK i miałem kanały odpalone po paru minutach .W regulaminie usługi pisze że aktywują w ciągu godziny,ale słyszałem że ludzie różnie czekali

 

@6868 Raczej nic tu nie pomoże nieważne kiedy wykupisz dostęp zapłacisz normalną stawke

Edytowane przez qrczak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem kiedy Strejlau nie wytrzyma i strzeli Gmocha bo jego miny gdy Gmoch coś mówi bezcenne  :mrgreen:

 

Strejlau kiedyś mówił ze nie poda już reki Gmochowi to ich przywitanie musiało być gorące w studiu 

Polsat dobrze kombinuje podsyci konflikt i ma już  główna walkę na kolejne PPV KSW

Edytowane przez fillion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polskie myślenie. Byle najtaniej. A najbardziej żenujące jest płakanie że meczy nie ma na PS / PSE. A później obrzydzanie kanałów PS2 / PS3.

To jest "mistrzostwo świata" ze strony Polsatu.

Przecież za Polsat Sport i Polsat Sport Extra trzeba płacić w pakietach czy to sieci kablowych czy satelitarnych.

No to jak już raz zapłaciłeś, to teraz przy okazji Mistrzostw Europy stworzono dwa dodatkowe kanały Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3

i winszują sobie dodatkową opłatę i jeszcze marketingowo to tak opakują, że Klient ma się cieszyć, że może za to zapłacić.

Wg mnie to jest nie w porządku.

Czesi, Słowacy, Niemcy transmitują mecze w kanałach otwartych. Można ? ... Można, jak się szanuje Kibica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Panowie mam oto taki problem:

 

PS3 działa normalnie mam obraz i dzwiek ale juz na PS2 obrazu i dzwięku nie ma (czarny ekran caly czas) chociaż na pilocie wyswietla sie co o ktorej jest.. platforma nc+.. dzwonie do nich ale dodzwonic sie nie moge... moze coś wiecie co trzeba robić ?

 

 

Chyba zaplaciles tylko 49zl he he...ustaw antene poprawnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiałem przez ICOK i miałem kanały odpalone po paru minutach .W regulaminie usługi pisze że aktywują w ciągu godziny,ale słyszałem że ludzie różnie czekali

 

@6868 Raczej nic tu nie pomoże nieważne kiedy wykupisz dostęp zapłacisz normalną stawke

Tesciu ma 70 lat,także Ja będę mu to ogarniał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy ale problem jest inny. Ludzie jak zawsze rzucają się na sam koniec i nie wyrabiają z ogarnięciem tego.  To tak samo jak ludzie chcą przed meczem kupować bilety, panuje wielki [beep] i połowa tych co kupiło wchodzi w 2 połowie meczu dopiero na stadion.

Zamiast przemyśleć i zadzwonić sobie wcześniej aby zamówić to mają teraz niespodzianki. 

 

Ja dzwoniłem w piątek do nich w innej sprawy i automat kazał mi czekać około godziny, podziękowałem, zdążę załatwić sprawę później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam oto taki problem:

 

PS3 działa normalnie mam obraz i dzwiek ale juz na PS2 obrazu i dzwięku nie ma (czarny ekran caly czas) chociaż na pilocie wyswietla sie co o ktorej jest.. platforma nc+.. dzwonie do nich ale dodzwonic sie nie moge... moze coś wiecie co trzeba robić ?

 

Miałem identycznie ale na Orange TV. Problemem był stary dekoder. Po wymianie na nowy działa świetnie. Może w tym tkwi problem również w nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko byłoby ok., gdyby na Polsacie Sport 2 obraz nie rwał co jakiś czas. Mam antenę 120 cm, siła sygnału 100, jakość - 94 a obraz tnie. Próbowałem zmniejszyć mu rozdzielczość na 720p i nic to nie pomogło. Może mój tuner nie obrabia tego, sam już nie wiem. Mam Technisata DigiCordera S2X Plus. Ja dziękuję, zapłacić 79 zł i jeszcze mieć problemy z odbiorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest problem UEFA we Francji więc przestań zmyślać teorie. Podczas wszystkich dotychczasowych meczów u mnie zakłócenia wystąpiły dwa razy w postaci zielonych glitchy.

BTW Jeśli jesteś pewien swojej instalacji antenowej, zgłoś problem do NC+ przecież to im zapłaciłeś.

High end platforma powinna zareagować na zgłoszenia swoich klientów. -;)

Edytowane przez support458
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie problem UEFA. Występowało to też przy starcie kanałów jak puszczali powtórki.

 

Problem występuje jak bitrate nagle skacze powyżej 10mbit.

Nie idzie tego powtórzyć jak oglądamy nagranie z dysku.

 

Więc prawdopodobnie jakiś niestandardowy sposób nadawania/lub ustawienia encodera (na tym transponderze jest 12kanałów (11hd) ) i tunery z wolnego rynku się krztuszą.

 

Hanys masz dekoder platformy czy własny?

 

Edit:

przed sekundą na ps2, replay i skok z 7-8mbit na 10-11 dosłownie przez 3sekundy i przy tym skoku rwanie obrazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie kochani i ten Cezary Kowalski ma większość meczów w tych polstach 2 komentować ? Przecież to jest porażka, ja nie wiem czy on ma opóźnione dźwięk względem obrazu czy tak sztucznie to komentuje (chyba to drugie). Gol Bale,a a ten po kilku sekundach mówi, że jest bramka, wcześniej podobnie z sytuacją Hamsika. Nie mówiąc o brakach w przygotowaniu, Słowacja na Mundialu grała w 2010 r a nie panie Cezary w 2014r. Brak słów na takiego gościa.

No spóźnił się, ale też trochę się zagadał i chciał dokończyć zdanie, w meczu Anglia-Rosja z Borkiem było odwrotnie, ucieszył się z gola jeszcze przez trafieniem. 

Ale zauważyłem wczoraj ciekawą sytucję. Jak Kowalski komentuje z dziupli to często nie widzi rzeczy pobocznych i gada głupoty. Twierdzi np., że jest rzut rożny, ale widać, że sędzia w narożniku pokazuje spalony, a w zbliżeniu widać, że zawodnicy idą w kierunku środku boiska. Wczoraj już coś takiego znowu by palnął, ale że był na stadionie to szybko się z tego wycofał i powiedział jak jest naprawdę.

Typowa próba zamykania ust, po  to jest forum by wyrażać swoje opinie . Oglądałem nagranie z Polsatu by podjąć decyzję o ewentualnym kupnie. Absolutnie nie!!, drętwe studio z amatorskim prowadzeniem gości typu Iwańczyk(dziś Sikora,..), fatalnym doborem ekspertów(gdyby chcieli znależli by tak jak TVP na Copę Gabora i Rabija), słabe te analizy i głównie nawijają o kadrze, bo o wszystkim innym wiedza szybko się wyczerpuje. To nie PREMIUM. 

Iwańczyk z trójki dotychczas najgorszy, potem lepszy Sikora, a potem jeszcze lepszy Rojek. Oby jak najmniej było Iwańczyka bo on mnie irytuje.

 

Ale poza tym, to brak reklam to bardzo duży plus i w przerwie jest wreszcie porządne studio, a nie minuta albo i nawet bez studia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykupiłem pakiet na Euro 2018 w kablówce UPC

Czy ktoś wie dlaczego nie ma dźwięku DD 5.1?

Czy w NC+jest czy tez nie ma?

A może za dużo wymagam?

 

Podobno są już transmisje w 4K a u nas nawet za extra pieniądze nie dają DD 5.1.

 

A u nas jak zwykle kasa się liczy.

Żenada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...