Skocz do zawartości

Hyde Park


sweet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wiem ze to ( hyde park) było dawno ale potrzebuje .. hmmm czegoś takiego jak nagrania z tego nie widziałam a potrzebuje.. kijowo troche.. ale czasem i tak bywa..:P i oczywiście kto wam się najbardziej podobał w tym programie..:) ?????????????????????????????????/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DOLAR 3,0921 zł. +0,01

EURO 3,9628 zł. -0,15

Za jednakową pracę trzeba jednakowo płacić. Publiczny z prywatnym na różne sposoby. Kompromis. Skonsolidowane talenty a czy koniunktura sprzyja ?.

Coraz bardziej zauważam, że na naszym forum robi się smutno. Dlaczego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sweet czyli ja uważa ,że smutaśno tu ponieważ.. ne piszecie o sprawach błachych staracie sie wszystko ubarwic na powagę nawet moj temat :D:D:D:D ale co tma ja sie nie gniewać.. mi to nie przeszkadzać :P ale wy tu nie smutać tylko myśkleć jaby to forum ubarwić :D:D:D pokolorować moze wiecej teATÓW :D albo.. po prostu ludzków nie ma duuuzo i dlatemu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bogdan425

 

Ekhm...

 

Ręka do góry kto zrozumiał o co chodzi :lol:

 

Proponuję rozwinąć wypowiedź - czemu smutno :?:

 

Rano, kiedy tu na forum zaglądam, jest cicho, cichutko. Przeogromna cisza aż smutno. Nieliczni, tylko wpiszą dwa zdania i dowidzenia.

Pozostała część tekstu "dolar, euro i i ch ceny" to taka zmyłka, nic ponadto. W końcu, to Hyde Park.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie wiedziałem na co to Euro hehehehe

 

Niestety co do pustek - tu nic nie można poradzić - nikogo nie zmusimy, żeby się tu rejestrował - powoli będzie przybywać użytkowników i mam nadzieję, że zacznie się robić gwarniej - będzie weselej i więcej tematów do dyskusji i różnych poglądów. Forum ma dopiero miesiąc. Mam nadzieję, że za te 6 m-cy forum się bardziej rozkręci.

 

Wałek w tym, że zrobiło się sporo mniejszych i większych boardów o mediach i TV Sat - rynek jest nasycony i ciężko zdobyć wiernych użytkowników... Może powoli się uda :roll:

 

BTW: A o czym był w końcu ten Hyde Park na TVN Siedem? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się tutaj podoba i nie mam zamiaru rezygnować albo odchodzić :)

 

:lol::lol::lol:Niech nikt nie myśli, że stąd odejdę - no chyba, że do kuchni po kanapkę. :lol::lol::lol:

 

Dziś na forum jest ciekawie aż miło. Nawet etienne odnalazł się i jest na naszym forum. :lol:

Fajna jest też gabriela. A swoją drogą, czy na randce, też byłaby majsterkowiczem ? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyy a tu ja nie w temacie bo jesten nowa:D:D:D prosze bardziej składnie:D:D: hehe nie no zart.. ale hmmm o czym by tu mozna napisac.. w koncu to moj temat i aj tu powinnam rozkrecac rozmoe...:D:D:D

 

no fakt forum ma miesiąć ale.. hmmm szczerze to nawet o tym nie wiedziałam :D:D:D myslałam ze jeste starsze :D

 

mnie nie znacie jeszcze w cale.. ale moze jak bedziecie chcieli to pioznacie..:D pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Relax - wczoraj byłem na grzybach. Dziś suszę - dwa wiadra. Wystarczyło w lesie być prawie trzy godziny. Rekordów nie było. Grzyby jak grzyby. Wszystkie jadalne. Najistotniejsze, że nie było robaczywek. Fajnie i miło było. Towarzystwo i pogoda superrrr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Relax - wczoraj byłem na grzybach. Dziś suszę - dwa wiadra. Wystarczyło w lesie być prawie trzy godziny. Rekordów nie było. Grzyby jak grzyby. Wszystkie jadalne. Najistotniejsze, że nie było robaczywek. Fajnie i miło było. Towarzystwo i pogoda superrrr.

 

Też byłem wczoraj na grzybach. :D Uzbierałem przez 4 godziny dwie takie duże "kolorowe siatki". Grzybów było tyle, że można się było o nie zabić. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na grzybkach się nie znam .. :) ale zaprezentować się mogę jak najbardziej :)

 

mam na imię Paulina jestem uczennicą liceum ogólnokształcącego we Włocławku :) uwielbiam przyrodę i wszystko co z nią związane.. :) (poprawka oprucz zbierania grzybów xD) dlatego też jestm na profilu bio-medycznym :) w przyszłości chciałabym zostać lekarzem.. ale to sie jeszcze okaze w praniu kim zostane :))

 

jestem raczje pogodna i otwarta.. ale jak ktoś nadepnie mi na odcisk.. potrafię pokazać różki i to wcale nie małe :) ale proszę się nie bać:P nie ejstem aż tka okropna po prostu... hmmm jestem przewrażliwiona na paru punktach.. :P ale to chyab jak każdy ;) nie wiem co mam pisać dla tego tez piszę głupotki :P ale całkiem nieźle mi to idzie jak widać juz całkiem dużo napisałam :D \

 

ostatnio chciałam zostać terapełtą.. :) mogę nim zostać podobno bo umiem słuchać .. ale ja sama nie wiem co robię najlepiej .. nawet pisać ładnie nie umię .. nie bijcie proszę za to że piszę tak jak piszę ale.. ja inaczej chyba nie umię .. :P no proszę proszę ... co mogę jeszcze tu napisać ???:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na grzybkach się nie znam .. :) ale zaprezentować się mogę jak najbardziej :)

 

mam na imię Paulina jestem uczennicą liceum ogólnokształcącego we Włocławku :) uwielbiam przyrodę i wszystko co z nią związane.. :) (poprawka oprucz zbierania grzybów xD) dlatego też jestm na profilu bio-medycznym :) w przyszłości chciałabym zostać lekarzem.. ale to sie jeszcze okaze w praniu kim zostane :))

 

jestem raczje pogodna i otwarta.. ale jak ktoś nadepnie mi na odcisk.. potrafię pokazać różki i to wcale nie małe :) ale proszę się nie bać:P nie ejstem aż tka okropna po prostu... hmmm jestem przewrażliwiona na paru punktach.. :P ale to chyab jak każdy ;) nie wiem co mam pisać dla tego tez piszę głupotki :P ale całkiem nieźle mi to idzie jak widać juz całkiem dużo napisałam :D \

 

ostatnio chciałam zostać terapełtą.. :) mogę nim zostać podobno bo umiem słuchać .. ale ja sama nie wiem co robię najlepiej .. nawet pisać ładnie nie umię .. nie bijcie proszę za to że piszę tak jak piszę ale.. ja inaczej chyba nie umię .. :P no proszę proszę ... co mogę jeszcze tu napisać ???:P

 

A znasz się na tematyce satelitarnej? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...